Stran 41 od 57 PrvaPrva ... 3137383940414243444551 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 401 do 410 od 567

Tema: Pogovor o avtomatskih kamerah (kamera past, lovske kamere)

  1. #401

    Privzeto

    Nisem pisal da sta oba bila kaznovana.

    Glede odločbe je pa takole. Če jo dobi samo oseba v postopku, kako naj družina izvaja sklepe odločbe če ne ve kakšni so ti sklepi?
    Drugače pa menim, da bi morali biti člani LD seznanjeni z ugotovitvami inšpektorja, saj si le tako lahko ustvarijo mnenje. Pri nas se pa odločbe skrivajo, članstvo pa se zavaja, jaz sem pa najbolj "umazan".

    Zadnjič mi je en jager rekel, a sedaj pa tudi slikat ne smem več v gozdu... pa mu hočeš razložit situacijo... seveda zaman...

  2. #402

    Privzeto

    Spoštovani lovski tovariš Black,zamegljevati ta primer z lovskim tovarištvom in se sklicevati na pregovor o tožnikih in sodnikih mi milo rečeno :beda.Namesto ,da bi se vsak potrudil in sam pomagal preprečevati nepravilnosti pri lovu raje podlegamo poznanstvu in prijateljstvu.
    Med ljudmi bodi človek,med psi bodi volk!

  3. #403
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Se le nisem mogel vzdržat komentarja glede na to da poznam vse vpletene akterje v tem primeru. Rekel bom da se pozablja pomen tega da smo lovska DRUŽINA.

    Sploh pa se na stare ribancije in zamere ne oziram in po skupnem lovu se vedno lahko vsakemu stisnem roko k lovskemu blagru in nanj nazdravim.
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  4. #404

    Privzeto

    Citat Brakir je objavil: Pokaži objave
    Se le nisem mogel vzdržat komentarja glede na to da poznam vse vpletene akterje v tem primeru. Rekel bom da se pozablja pomen tega da smo lovska DRUŽINA.

    Sploh pa se na stare ribancije in zamere ne oziram in po skupnem lovu se vedno lahko vsakemu stisnem roko k lovskemu blagru in nanj nazdravim.
    Podpis!

  5. #405

    Privzeto

    Citat jazbec je objavil: Pokaži objave
    Nisem pisal da sta oba bila kaznovana.

    Glede odločbe je pa takole. Če jo dobi samo oseba v postopku, kako naj družina izvaja sklepe odločbe če ne ve kakšni so ti sklepi?
    Drugače pa menim, da bi morali biti člani LD seznanjeni z ugotovitvami inšpektorja, saj si le tako lahko ustvarijo mnenje. Pri nas se pa odločbe skrivajo, članstvo pa se zavaja, jaz sem pa najbolj "umazan".

    Zadnjič mi je en jager rekel, a sedaj pa tudi slikat ne smem več v gozdu... pa mu hočeš razložit situacijo... seveda zaman...
    Napisal si, da si prebral vse odločbe od inšpektorja, od koga si jih pa dobil, če vemo kdo jih dobi? Praviš, da bi morala LD biti seznanjena z odločbo. Če si jo ti kot glavni akter v tej vlogi odločbo dobil, potem si jo podal tudi drugim odgovornim članom LD.
    Preberi svoje poste, kaj pišeš! Napisal si, da sta bila oba člana že kaznovana. To so resne obtožbe, zato bodi raje tiho, kot da pišeš neresnice, oziroma vsakič napišeš malo drugače.
    Da se razumemo nisem za anarhijo, vendar da nekdo, lahko počne kar hoče, drugega pa bi takoj obesili za j...se ne morem strinjati.
    Izgleda, da nekateri ne veste, kaj pomeni družina. Vsekakor, odločbo za kazen sta dobila, sta jo v roku tudi plačala, nato po preteku več kot pol leta, dobita še nagrado, da morata vrniti nalepke in še plus tri leta brez. To je za mene absurd!

  6. #406
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Mene tudi boli nefer obravnavanje pa najsi bo v lovski družini, ali pa pred sodiščem, zame je isto. Za isti prekršek urediti znotraj družine ali pa za isti prekršek nekoga nabiti na križ ki se mu reče inšpekcija, za pokoro pa enemu obljubo da se ne bo ponovilo, drugemu pa udarec po denarnici pač zame ni fer. Ne govorim o omenjenem primeru, karikiram.

    Fantje, (in dekleta), vsi smo krvavi pod kožo in manjše, napake se dogajajo vsem. Takrat pa bodi dec, prevzemi odgovornost na svoja ramena, športno priznaj:" zajebal sem", sprijazni se s sankcijo in problemov bi bilo občutno manj. Sem pa absolutno za to, da se zadeve urejajo najprej znotraj LD, potem pa preko inšpekcij, itd....

    Tebi muzikant pa tole: Res te imam polni moški reproduktivni organ, ker očitno si sam pojedel pamet vseh slovenskih lovskih glav, in z izjavami:"treba je udarit tam kjer boli, to je po tvojem po denarnici, kažeš samo to, da je zadnji čas, da potegneš glavo iz lastnega rektuma in se ozreš naokoli, pa boš mogoče videl da pa si vsak mogoče ne more "privoščiti" 2500€ kazni. To zate pomeni da naj zato ne jaga?
    Dvomim da kdo zavedno pritisne na petelina če ve, da ga bo stisk kazalca stal 500€.
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  7. #407
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Neumnim, nevednim, nesposobnim se vam čas izteka, na srečo tudi v lovstvu. Streznitev bo prišla prej kot boš sploh uspel razumeti .

  8. #408

    Privzeto

    Imam mešane občutke. Eno pa je jasno. Razočaran sem tako nad prvimi kot drugimi akterji v tej zadevi. In kakšen poduk naj bi to bil ostalim lovcem?
    Ne priznati za nobeno ceno. Če nebi priznal, bi šlo vse skupaj na sodišče, tam pa po vsej verjetnosti padlo.
    Dejanje predsednika je netovariško. Ampak največja kazen, ki je enaka izključitvi je pa pretirana. Pa članarino in delo mora v teh letih tudi poravnati.
    Glede prepovedi je pa tako kot če voznik ostane brez vozniške. Še nisem slišal, da v spremstvu pa lahko vozi. Ampak se mi zopet poraja vprašanje. Saj plača članarino in je član LD. Vse skupaj mi smrdi. Hudo.

  9. #409

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Imam mešane občutke. Eno pa je jasno. Razočaran sem tako nad prvimi kot drugimi akterji v tej zadevi. In kakšen poduk naj bi to bil ostalim lovcem?
    Ne priznati za nobeno ceno. Če nebi priznal, bi šlo vse skupaj na sodišče, tam pa po vsej verjetnosti padlo.
    Dejanje predsednika je netovariško. Ampak največja kazen, ki je enaka izključitvi je pa pretirana. Pa članarino in delo mora v teh letih tudi poravnati.
    Glede prepovedi je pa tako kot če voznik ostane brez vozniške. Še nisem slišal, da v spremstvu pa lahko vozi. Ampak se mi zopet poraja vprašanje. Saj plača članarino in je član LD. Vse skupaj mi smrdi. Hudo.
    Seveda vse skupaj smrdi, še najbolj pri predsedniku oz. starešini LD. Tisti, ki bi moral skrbeti za upoštevanje letnega načrta lovišča, ga krši. Uporabljal je načelo močnejšega in predrznega in čakal, če si bo kdo "upal" ukrepati. Prav zaradi takšnih ima javnost takšno mnenje o nas (slabo), kot ga ima.
    Lovci bi morali biti med seboj tovariški. Ali je tovariško do ostalih lovcev LD, da starešina in njegov/i prijatelji kršijo letni načrt lovišča? Po mojem mnenju se je tovarištvo prenehalo, ko si je starešina vzel pravico, ki mu ni šla in mogoče na opozorila ostalih lovcev ni odstranil zadeve.
    Tudi tovarištvo ima dve plati, tudi med lovci. Če je pa prikrivanje kršitev aktov tovarištvo, potem pa nekateri besedo in pomen "tovariš - tovarištvo" zlorabljate za prikrivanje barabij.

  10. #410

    Privzeto

    Citat Brakir je objavil: Pokaži objave
    Mene tudi boli nefer obravnavanje pa najsi bo v lovski družini, ali pa pred sodiščem, zame je isto. Za isti prekršek urediti znotraj družine ali pa za isti prekršek nekoga nabiti na križ ki se mu reče inšpekcija, za pokoro pa enemu obljubo da se ne bo ponovilo, drugemu pa udarec po denarnici pač zame ni fer. Ne govorim o omenjenem primeru, karikiram.

    Fantje, (in dekleta), vsi smo krvavi pod kožo in manjše, napake se dogajajo vsem. Takrat pa bodi dec, prevzemi odgovornost na svoja ramena, športno priznaj:" zajebal sem", sprijazni se s sankcijo in problemov bi bilo občutno manj. Sem pa absolutno za to, da se zadeve urejajo najprej znotraj LD, potem pa preko inšpekcij, itd....

    Tebi muzikant pa tole: Res te imam polni moški reproduktivni organ, ker očitno si sam pojedel pamet vseh slovenskih lovskih glav, in z izjavami:"treba je udarit tam kjer boli, to je po tvojem po denarnici, kažeš samo to, da je zadnji čas, da potegneš glavo iz lastnega rektuma in se ozreš naokoli, pa boš mogoče videl da pa si vsak mogoče ne more "privoščiti" 2500€ kazni. To zate pomeni da naj zato ne jaga?
    Dvomim da kdo zavedno pritisne na petelina če ve, da ga bo stisk kazalca stal 500€.
    Bravo barkir, sem podobnega mnenja.

Stran 41 od 57 PrvaPrva ... 3137383940414243444551 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •