Stran 31 od 57 PrvaPrva ... 2127282930313233343541 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 301 do 310 od 567

Tema: Pogovor o avtomatskih kamerah (kamera past, lovske kamere)

  1. #301

    Privzeto

    Zakaj pa carino? Sej sem že večkrat naročeval preko e-baya pa sem plačal samo znesek, ki je bil naveden pod stroški poštnine....
    Še nekaj: Nisem pa opazil, da bi imele te kamere Moultri podporo za MMS
    Last edited by Hribowc; 19. March 2013 at 13:44.

  2. #302

    Privzeto

    Še nekaj? kako pa imajo te kamere slikajo ponoči? Ena izmed možnosti kot sem videl je IR? Obstajajo še kakšne druge? Kaj je boljše oz. se bolj obnese?

  3. #303
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Citat Hribowc je objavil: Pokaži objave
    Še nekaj? kako pa imajo te kamere slikajo ponoči? Ena izmed možnosti kot sem videl je IR? Obstajajo še kakšne druge? Kaj je boljše oz. se bolj obnese?
    100x predebatirana tema... To temo od začetka preberi. Ko jo boš prebral, boš vedel kaj naročiti in boš zadovoljen.
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  4. #304

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    100x predebatirana tema... To temo od začetka preberi. Ko jo boš prebral, boš vedel kaj naročiti in boš zadovoljen.
    Daj no Kolovski... bodi malo bolj prijazen do njega. Pa ne more it brat zdej 31 strani komentarjev na to temo...
    Zelo uporabne so kamere z IR. Tiste, ki so na flash porabijo ogromno energije in baterije ne zdržijo dolgo. Predlagam, da se odločiš za IR varianto.
    Na hitro sem pregledal, ampak mislim da model D-555i nima možnosti za MMS...

  5. #305

    Privzeto

    Hvala za prijaznost in odgovore...

  6. #306

    Privzeto

    Kaj pa tale model?
    http://www.ebay.com/itm/HD-1080P-Dig...item1c3082765b
    Ponuja veliko za majhno ceno... ne piše pa niti katere znamke je :S

  7. #307

    Privzeto

    Citat Hribowc je objavil: Pokaži objave
    Kaj pa tale model?
    http://www.ebay.com/itm/HD-1080P-Dig...item1c3082765b
    Ponuja veliko za majhno ceno... ne piše pa niti katere znamke je :S
    Jaz osebno kamere za pošiljanje MMS zaenkrat še ne potrebujem. Imam navado, da vsak teden najmanj 1x obiščem kamero, tko da tisto s MMS mi čisto nič ne koristi. Četudi bi imel tako kamero in hotel recimo kaj na ta način uplenit, bi divjad že 100x šla mimo.
    To kamero, ki si jo priložil v linku ne poznam... jaz je pa nebi kupil...

  8. #308

    Privzeto

    Ker mi je nekako pomemben MMS se nagibam h tej kameri: http://www.ebay.com/itm/New-Acorn-Lt...c3090aafe#shId
    Bi ja pa dobil z zgornjega naslova za okoli 190 Eur kar se mi zdi kar ugodno! Mnenja?

  9. #309

    Privzeto

    Citat Hribowc je objavil: Pokaži objave
    Sej dosti podatkov sem našel tudi sam vendar je toliko teh modelov in različic ...
    Sepravi firma je izbrana zdaj pa še model :) Kje pa si jih ti nabavil? Jaz bi kar preko e-baya!
    Pozdrav.

    Tudi sam kupujem nočno kamero. Priznam, nimam več energije uugotavljati kaj je bolše oz. slabše. Vem, napisanega je veliko!
    Tako kot že kar nekaj pred mano, prosim svetujte mi.
    Pripravjen sem iti do cca 300 €.
    Če ima kdo konkretne izkušnje z predlaganim, prosim za kakšno nočno fotko.
    V naprej hvala.
    lp.
    Ni pomembno samo dobro streljati, ampak biti tudi čim manjša tarča!

  10. #310

    Privzeto

    Citat Hribowc je objavil: Pokaži objave
    Zakaj pa carino? Sej sem že večkrat naročeval preko e-baya pa sem plačal samo znesek, ki je bil naveden pod stroški poštnine....
    Še nekaj: Nisem pa opazil, da bi imele te kamere Moultri podporo za MMS
    Pri večini pošiljk, katerih vrednost presega mislim da cca 22 evrov, se plača uvozna dajatev (4%) in DDV (20%), plus še nekaj evrov kot strošek postopka. Če kdaj ni bilo tako, je kvečjemu izjema.

Stran 31 od 57 PrvaPrva ... 2127282930313233343541 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •