Stran 11 od 57 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 567

Tema: Pogovor o avtomatskih kamerah (kamera past, lovske kamere)

  1. #101
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    mah 2gb mas vrh glave dost.....jaz mam kartice micro SD z adapterjem tako da kr na samem licu mesta vtaknem v mobitel in pogledam slikce.Sicer imam malo starejso bushnellovo kamero.

  2. #102

    Privzeto

    2gb se pravzaprav ne splača kupovat, ker za par € več se dobi 8gb, ki jo bom verjetno tudi nabavil.

  3. #103

    Thumbs up

    nabavil kamero, zanimiva zadeva. ujel še sicer nisem nič, vendar opažam par pomanjkljivosti. prvo to, da je ir flash rdeč, zažari rdeča lučka in se opazi. drugo da je barvna slika slabša kot ir oz. da ir dlje nese, če je svetloba v gozdu slaba. zato me mika da bi našel senzor za svetlobo, ga prelepil in bi mi slikala kamera samo ir.
    ko bo pa kakšna pametna fotka pa prilimam...

  4. #104

    Privzeto

    no, kaj pa pravite o tej..kakšna bi sploh bila cena saj je zelooo poceni..bi pa bila dobra za na mesta, kjer ti jih ukradejo...
    http://www.walmart.com/ip/Tasco-3MP-...ndingMethod=rr

  5. #105
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    nabavil kamero, zanimiva zadeva. ujel še sicer nisem nič, vendar opažam par pomanjkljivosti. prvo to, da je ir flash rdeč, zažari rdeča lučka in se opazi. drugo da je barvna slika slabša kot ir oz. da ir dlje nese, če je svetloba v gozdu slaba. zato me mika da bi našel senzor za svetlobo, ga prelepil in bi mi slikala kamera samo ir.
    ko bo pa kakšna pametna fotka pa prilimam...
    vasaka ti cast res si fenomen..........
    Hunter1 ta kamerca je brez ir.No ce si siguren da ti jo bodo ukradl potem brezveze da sploh kopujes.Kupis preko ebay-a gledas samo da posiljajo v slovenijo.Placas preko paypal-a.

  6. #106

    Talking

    hvala

  7. #107

    Privzeto

    kaj je boljše ir ali flesh, z čim lahko dlje slikaš, kako daleč je ponoči še vidna slika, ali je na baterije ali na akumulatorček, in če te stvari dobiš zraven :) lp

  8. #108
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Ma ce mene uprasas je vse isto....ce se divjad ne strelja z batarijo oz. z nocnimi strelni daljnogledi potem bos se nekaj ujel na kamerco.Drgace bo bore klaverno.
    Bushnellova ki jo imam je fles+ir.Torej podnevi slika normalno,v mraku slika z flesem in ponoci slika z ir.V mraku ne pride v postev dnevno slikanje in tudi ir ne.Tako da je vmesna varianta fles.Moja uporablja 4xD batarije in jih imam za cca.1mesec vsakodnevno slikanje povprecno 10slikc na dan.Nevem kaj bo pa pozimi pri temparaturi okoli 0stopinj.
    Te kamere z flesem in ir naredijo slikce dobro vidne do max 10metrov odaljenosti.Kar je vec so ponavadi samo svetlece oci na sliki.Tista moja slika zgoraj kjer so slikani divji prasici je cca 4metre od kamere,in srnjad cca 6m od kamere

  9. #109

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    Sprobal sem 1001 kamero... ni je čez navadno Bushnell Trophy 5mb. Baterije držijo 1 leto, senzor nikoli ne zataji. Cena je pa kakor kje.
    A lahko prilimaš kakšno slikco, ki jo je posnela ta kamera ponoči

  10. #110

    Privzeto

    Morda neumno vprašanje, vendar me zanima, če se dobi kamera, katera pošlje posneteke po SMS-u?

Stran 11 od 57 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •