Stran 16 od 57 PrvaPrva ... 612131415161718192026 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 151 do 160 od 567

Tema: Pogovor o avtomatskih kamerah (kamera past, lovske kamere)

  1. #151
    Član od
    Nov 2011
    Prispevki
    51

    Privzeto

    ..ja bila je znamke Ltl Akorn in dnevne slike so bile še kar vredu nočne noč
    ..na zunaj je bila OK vsaj jaz nisem opazil da je (če)ponaredek
    ..kje sem jo kupil ne bom izdal,ker je bi prodajalec korekten do mene

  2. #152

    Privzeto

    Ojla

    Mene pa zanima kako delujejo kamere, ki ti pošljejo fotke na e-mail. Je vse kar je potrebno, vpisati e-mail ali je še kakšna fora? Sam imam v ogledu tole kamero, pa bi rad čimveč informacij preden jo kupim, da mi potem ne bo žal.

    http://shop.priklopi.si/index.php?ke...roduct/product

    Hvala za morebitne odgovore.

    Lp

  3. #153
    Član od
    Nov 2011
    Prispevki
    51

    Privzeto

    ..pri enem operaterju boš moral aktivirati mms kjer boš preko njega lahko prejemal vsebino iz kamere (vanjo vstaviš sms kartico)
    ..če na območju kjer boš nastavljal ni gsm signala slik ne boš prejemal,prejemaš pa jih lahko na email ali na telefon kot sms
    ..sama kamera je verjetno vredu,ima dovolj ir led svetil za nočno snemanje,sicer pa take kamere nisem imel v uporabi,da bi vedel kaj več o njej,se mi pa zdi,da je Krpan tako kupil pa ti bo on kaj več povedal o njej

  4. #154

    Privzeto

    Hvala za odgovor.

    Meni se gre v bistvu najbolj za to, da mi kamera sproti pošilja fotke na e-mail.
    Z sms kartico si pa verjetno mislil SIM kartico? A to pomeni, da je treba dodatno kupiti to kartico? Kamera bo pa tam kjer je GSM signal.
    Vem, da mam glupa vprašanja, sam se ne spoznam glih na to :)

    Lp

  5. #155
    Član od
    Nov 2011
    Prispevki
    51

    Privzeto

    ..ja mislil sem SIM kartico,treba pa bo drugo ker kamera dela na MMS področju

  6. #156
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Brez SIM kartice ne gre. Jaz imam eno ki ima MMS po 10 centov pa je kar malo preveč ob mesecu. Iščem bolj ugodno varianto. Če ima kdo kakšno idejo se priporočam. Gledal sem en paket za gluhe kjer je MMS po 1,6 centa, samo ne vem če ta paket lahko dobi tudi tisti, ki sliši.

    PS: Na linku ki si ga prilimal je kamera v primerjavi z ostalimi trgovci dražja za 80€...

    PSS: ... na tej kameri me moti to da jo lahko upravljaš samo preko daljinskega upravljalnika, na mestu samem, medtem, ko sem imel eno kamero kjer si jo uporavljal preko SMS sporočil od doma ali od kjerkoli....

    PSSS: Ta kamera ti lahko hkrati pošilja MMSe na 4 telefonske številke in 4 e-pošte
    Last edited by Krpan; 13. May 2012 at 23:11.
    Marko Gorše, Nadlesk

  7. #157

    Privzeto

    Hvala za odgovore!

    Lp

  8. #158

    Privzeto

    Ojla,

    imam še eno vprašanje. Je potrebno biti za pošiljanje e-mailov preko SIM kartice naročnik, ali je dovolj navadna kartica?

  9. #159
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    20

    Privzeto

    dost navadna, samo glej da je področje kjer nastaviš kamero pokrito z signalom! zaenkrat ma največjo pokritost mobitel!

  10. #160
    Član od
    Nov 2011
    Prispevki
    51

    Privzeto

    ..fantje prodam avt.kamero Primos,imam 2 ena je stara 4 mesece in je še 8 mesecev v garanciji,drugo sem dobil 25.5 imel sem srečo in jo dobil zastojn-srečno izžreban.Torej eno prodam,ker želim kupiti še boljšo,ki pa je skoraj še enkrat dražja.Če koga zanima naj kontaktira na zasebno sporočilo.
    dokumenti:račun in garancija starejše in nove prospekt tehnični podatki o kameri




    http://www.superjagd.com/shop/produk...ale-wildkamera

    Opozarjam, da je prostor za male oglase na prvi strani pod malimi oglasi :O...ADMIN
    Last edited by Krpan; 7. June 2012 at 23:38.

Stran 16 od 57 PrvaPrva ... 612131415161718192026 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •