Stran 33 od 57 PrvaPrva ... 2329303132333435363743 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 321 do 330 od 567

Tema: Pogovor o avtomatskih kamerah (kamera past, lovske kamere)

  1. #321

    Privzeto

    Sepravi je od omenjenega tale še najboljša:
    http://www.ebay.com/itm/SG550M-8M-GP...item19d70a4e94
    Kje si pa dobil Boskan kamere in kakšne so cene?
    Last edited by Hribowc; 20. March 2013 at 14:39.

  2. #322

    Privzeto

    Evo! Moja nova pridobitev-Bushnell- že služi svojemu namenu. Za pokušino prilagam dva posnetka medveda in sprašujem, koliko približno tehta tale kosmatinec. Na posnetke prašičev še čakam, da vidim, če se t.i. nevidne diode obnesejo. Kamero sem nabavil predvsem zaradi nevidnih diod in zaradi (meni)lepih video posnetkov z zvokom.


    Tale medo se je razvajal kar celih pet ur. Očitno mu je zima dobro spraznila želodec, čeprav po postavi ne zgleda ravno "shiran". :)
    http://www.youtube.com/watch?v=5vDsPwTuSKs

    http://www.youtube.com/watch?v=F3dTsXXKU6Y

  3. #323
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    savinjska
    Prispevki
    71

    Privzeto

    Ali lahko poveš,kateri model kamere imaš.Iščem nekaj za opazovanje prašičev,enostavno in ne predrago.

  4. #324

    Privzeto

    Citat ANDIGS je objavil: Pokaži objave
    Ali lahko poveš,kateri model kamere imaš.Iščem nekaj za opazovanje prašičev,enostavno in ne predrago.
    Imaš na ZS.

  5. #325

    Privzeto

    Imate kak predlog za kamere pač kouk touk kvalitetne pa ne predrage.

  6. #326

    Privzeto

    Citat rafa je objavil: Pokaži objave
    Imate kak predlog za kamere pač kouk touk kvalitetne pa ne predrage.
    Redke so cenejše od 150 evrov in redke so dražje od 250 evrov. Trenutno je glavno vprašanje samo, ali ti je pomembno, da bi imela funkcijo pošiljanja posnetkov na mobitel ali ne. Ostale lastnosti so verjetno bolj detajli, poglej malo po temi, poglej kakšne so slikce (večinoma je pri vsaki model napisan), pa boš že malo več vedel, kako pa kaj.

  7. #327

    Privzeto

    pozdravljeni,

    prejšnji teden sem si nabavil kamero dorr snapshot mini black 5.0 in bi rad vaše mnenje o tej kameri, ker mi dela zelo lepe posnetke podnevi, nočni pa so zelo megleni in nejasni.

    lp
    uroš

  8. #328
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Bled
    Prispevki
    664

    Privzeto

    Jaz in še 2 lovca (nautilus s foruma) imamo Dörr Snapshot mini (ne Black). Vsi smo zadovoljni z nočnimi in dnevnimi posnetki na krmiščih. Mogoče ti nočne posnetke moti zatemnitev diod, ki jo ima tvoja kamera.

  9. #329

    Privzeto

    Ali pa vlaga.

  10. #330

    Privzeto

    Citat ursus4 je objavil: Pokaži objave
    pozdravljeni,
    prejšnji teden sem si nabavil kamero dorr snapshot mini black 5.0 in bi rad vaše mnenje o tej kameri, ker mi dela zelo lepe posnetke podnevi, nočni pa so zelo megleni in nejasni.lp uroš
    Lahko prilepiš kak tak posnetek? Se je tudi meni že zgodilo, da se od zunaj nabere "kondenzat" na leči kamere in imaš potem lahko take meglene, lahko pa je tudi dejansko bila megla, imam tudi take primere. :)
    Se splača preveriti nočno delovanje najprej doma na dvorišču ali v kleti, predno grre kamera na teren.

Stran 33 od 57 PrvaPrva ... 2329303132333435363743 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •