Stran 53 od 57 PrvaPrva ... 343495051525354555657 ZadnjiZadnji
Rezultati 521 do 530 od 567

Tema: Pogovor o avtomatskih kamerah (kamera past, lovske kamere)

  1. #521
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Brežice
    Prispevki
    119

    Privzeto

    Nas UO se je baje ze sestal in sklenil da tega pa pri nas res cisto nic ne rabimo, tako da bomo kamere "prepovedali".

  2. #522

    Privzeto

    Citat Taxus je objavil: Pokaži objave
    Nas UO se je baje ze sestal in sklenil da tega pa pri nas res cisto nic ne rabimo, tako da bomo kamere "prepovedali".
    To me pa zelo zanima, kako lahko LD komu prepove uporabljati nelovski pripomoček?! To je isto, kot bi prepovedali daljnoglede ali pa gojzerje. Imate pa brihtne glavce v vašem UO!
    V mojem imenu jim zaželi veliko težav, ko se bodo spravili na prvega po njihovem "kršitelja" in jim bo malo zasolil, župco boste pa plačali vsi!
    Verum justicia quod parilitas!

  3. #523

    Privzeto

    [QUOTE=Sršen;112573]To me pa zelo zanima, kako lahko LD komu prepove uporabljati nelovski pripomoček?! To je isto, kot bi prepovedali daljnoglede ali pa gojzerje. Imate pa brihtne glavce v vašem UO!
    V mojem imenu jim zaželi veliko težav, ko se bodo spravili na prvega po njihovem "kršitelja" in jim bo malo zasolil, župco boste pa plačali vsi![/QUOTE

    V naši LD imamo uporabo kamer v lovišču prepovedano že od lanskega avgusta. Sicer smo imeli že nekaj neljubih kolobocij glede tega a obveljala je odločitev našega UO in to je, da je uporaba kamer v lovišču strogo prepovedana! Proti kršilcem, pa LD uvede disciplinske in še kakšne druge ukrepe.

    Tako kot je že nekdo prej omenil... bolj smo papeški od papeža!

  4. #524

    Privzeto

    Ali mi lahko LD prepove uporabo kamere v mojem lastnem gozdu?

  5. #525

    Privzeto

    Čakte mal. ?e jest u moj gmajn postavm mojo kamero me nima LD kej štrafat. V takmu primeru si pa samo želim,da me kdo da na disciplinsko, pa še da me fest kaznujejo. Vosli.
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #526

    Privzeto

    Tale objava LZS bo samo prepir med lovci naredila. Dvomim, da bodo kje uradne sankcije (DK). Bodo pa z veseljem klatili kamere z dreves. To bo dalo nekaterim več veselja kot lov sam.
    Vedno bolj sem prepričan, da delajo isto kot politiki. Vržejo kost, mi se tepemo zanjo oni pa imajo mir pred nami.
    Če bo kdo slike zlorabil bo že sam nosil posledice. Preventiva (prepoved) je pa tu brez haska. Ali bodo še kamere na telefonih prepovedali?
    Last edited by alojz1; 12. September 2014 at 12:33.

  7. #527

    Privzeto Videonadzor v lovišču

    Vsaka čast LZS.S to objavo so dali orožje v roko upravnim odborom in posameznikom, ki bodo prepovedovali snemanje in se posledično počutili pomembne. Naši, so mi že omenili, da bodo kamere prepovedali./ob tem sem spomnil mojega butastega desetarja v vojski/. Ne glede na vse bom kamero še vedno uporabljal

  8. #528
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    LZS se praska, kjer je prav nič ne srbi, obenem pa s tem dopisom isto prepušča še LD-jem.
    Kaj briga LZS in LD če nekdo uporablja kamero v svojem imenu. Tudi odgovarja sam zase in za morebitne nezakonitosti, ki jih bo počel.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  9. #529

    Privzeto

    pa kaj ste tu vsi ne pismeni al kaj.? a ne znate brat ?..LZS je nam naredila uslugo in nam omogočila po zakoniti poti uporabljati kamere da bo enkrat za vselej JASNO.
    noben uo pa tega ne more prepovedat morajo samo priložit tisto kaj piše v zakonu in to je to...
    se pa strinjam da ld ima seznam kdo ima kamero in kje...tudi orožje imamo lepo vpisano v or.listu in še kje a ne..
    to pa zaradi tega ,ker tudi drugi ljudje to uporabljajo in celo otrokom kupujejo za božička in nevem še kaj...še enkrat kamere niso prepovedane morajo pa bit označene v skladu z zakonom o osebnih podatkih .Pa saj vam tam v dopisu vse piše, le malo bolj preberte...
    zdaj pa veselo slikat pa ne se kregat za brez veze.

  10. #530

    Privzeto

    Joj, joj. Kaj moram švicarski nož tudi LD prijavit?
    Kamera pač ni predmet, ki bi bil podvržen kakšnikoli registraciji.
    Tako kot je predhodnik napisal. Kaj bo slikala in kje bodo slike objavljene je popolnoma stvar lastnika. LD nima tukaj NIČ zraven.

Stran 53 od 57 PrvaPrva ... 343495051525354555657 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •