Stran 50 od 57 PrvaPrva ... 40464748495051525354 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 491 do 500 od 567

Tema: Pogovor o avtomatskih kamerah (kamera past, lovske kamere)

  1. #491
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Ljubljana
    Prispevki
    27

    Privzeto

    Citat Ostrorogi je objavil: Pokaži objave
    Pri nas pride 189,95 evrov. Za kaj več pa PM. Oglaševanje je prepovedano.
    Zdaj že za 179,95. V Sloveniji pa je na voljo že 5310MG model. Zelo, zelo kmalu pa pride še 5310WM model s 100° zajemom in MMS/GPRS ;).

  2. #492

    Privzeto

    Ekola, da se ne bomo kregali samo okrog rorov :)

    Bolly Guard SG 550M se je poslovil, najprej je crknu daljinec, nato pošiljanje preko MMSa, sedaj pa še kamera sama. Tako da to firmo sem črtal z seznama, me pa zanima kaj priporočate ostali?

    Kamera ki jo bom sedaj kupil pa ne rabi imet pošiljanja preko MMSa, bolj je važno da ne bo crnknila po enem letu, ter seveda kakovost slike in razdalja zaznavanja senzorja.

  3. #493

    Privzeto

    Citat Bokarca je objavil: Pokaži objave
    Ekola, da se ne bomo kregali samo okrog rorov :)

    Bolly Guard SG 550M se je poslovil, najprej je crknu daljinec, nato pošiljanje preko MMSa, sedaj pa še kamera sama. Tako da to firmo sem črtal z seznama, me pa zanima kaj priporočate ostali?

    Kamera ki jo bom sedaj kupil pa ne rabi imet pošiljanja preko MMSa, bolj je važno da ne bo crnknila po enem letu, ter seveda kakovost slike in razdalja zaznavanja senzorja.
    Nabavi tisto iz Hoferja! Ni presežek, imajo pa dobro garancijsko politiko - 3 leta garancije. Drugače pa verjetno kamer, ki bi delale več kot 3 leta, sploh ne moreš več kupiti, ker teh modelov ni več :)
    Bushnelova in ena poceni od BolyGuarda mi delata v najtežjih razmerah zaenkrat dve leti in pol; že vse rjavo, slika pa še :) Od tistih z MMS funkcijo pa ima prav SG550M največ kilometrine, leto in pol. Koliko časa pa je tebi služila?

  4. #494

    Privzeto

    Ravno na drugi rojstni dan se je poslovila

  5. #495

    Privzeto

    Jaz imam Moultrie. Z njo sem zadovoljen. Slike so lepe, saj ima kamera veliko LED diod in je dovolj svetlobe pri slikanju. Najstarejša,ki sem jo imel, se je po cca. 20000 slikah poslovila v 5.letu starosti. Ni najbolj poceni, a je zadovoljiva in tudi zdržijo precej.
    Imel sem tudi Bushnellovo. Po dobrih dveh letih uporabe pa je nimam več... so mi jo ukradli! Slike niso bile tako kakovostne kot pri Moultriju,a za silo je ok. Ima pa prednost pred Moultrijem to, da ni tako požrešna pri energiji (baterijah).
    Glede na to, da so te od Hoferja precej poceni in imajo 3 leta garancije... poizkusit bi splačalo, če zdrži 3 leta bo ok, če ne jo pa reklamiraš.

    Uspešen izbor ti želim!

  6. #496

    Privzeto

    Pozdravljeni

    Prosil bi samo za nasvet v kateri trgovini po Evropi (zaradi carine i DDV) se da najugodneje dobiti avtomatsko kamero, ki je dobro razmerje med ceno/kvaliteto? Eno boljšo že posedujem, sedaj pa bi rabil še ene 2, ki ne rabita funkcije MMS, važno je le da delata...

    Ali pa tudi kateri trgovec preko ebay je zanesljiv?

    Vem, da je bilo že nekje omenjeno kje ste naročila (mislim da nekje iz Anglije) ampak se je nabralo že ogromno postov in ne najdem.

    lp

  7. #497

    Privzeto

    Kar boš kupoval preko ebaya glej da boš kupoval na ebay.co.uk oz katerikoli evropska podstran. Seveda pri nakupu ne pozabi pogledat kje se prodajani predmet dejansko nahaja (mora bit EU, drugače ti bodo še carino opalili). Kar se pa tiče zanesljivosti zaenkrat nisem imel slabih izkušenj še z nobenim prodajalcem ( okrog 15 različnih).

  8. #498

    Privzeto

    Glede zanesljivosti prodajalcana ebayu lahko preverite tudi "rating" prodajalca, ki Vam pove ravno to. Razmerje med zadovoljnimi/nezadovoljnimi kupci!

  9. #499

    Privzeto

    Ok. Hvala za odgovore. Sem bil pozoren na to, da je zadeva locirana v Angliji in da ima podjetje dober feedback. A ti modeli kamer v cenovnem razredu 80-100 funtov veljajo kaj? So uporabne?

    lp

  10. #500
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Napiši kateri modeli...

Stran 50 od 57 PrvaPrva ... 40464748495051525354 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •