Stran 21 od 57 PrvaPrva ... 1117181920212223242531 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 201 do 210 od 567

Tema: Pogovor o avtomatskih kamerah (kamera past, lovske kamere)

  1. #201
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Ne samo dovoz, pot rabiš tudi za odvoz.
    Kako pa v primeru, če kakšnega težjega prašiča ustreliš npr. ob 1.h zjutraj? A skličeš lovce, da ti ga pomagajo zvleč do poti?

  2. #202
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Najboljše je, če je krmišče na vrhu vzpetine. Je najbolj ugodno zaradi vetra, da te divjad ne zavoha, pa še po bregu dol se da uplenjeno divjad precej lažje spravljati.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  3. #203

    Privzeto

    Citat Jagermaister je objavil: Pokaži objave
    Ne samo dovoz, pot rabiš tudi za odvoz.
    Kako pa v primeru, če kakšnega težjega prašiča ustreliš npr. ob 1.h zjutraj? A skličeš lovce, da ti ga pomagajo zvleč do poti?
    Kaj bi pa ti naredil? Nekoga je treba priklicat, da ti ga pomaga pridet potegnit. V glavnem hotel sem povedat, da bližina poti (še sploh, če so dokaj dosti prevozne) nikakor ni dobro za krmišče, s tem tudi je tveganje da ti kdo poškoduje kamero ali pa da ti jo ukrade dosti večja.

  4. #204
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Saj nisem mislil ob nevem kako prometni poti, le da je do tja možno priti z avtom.
    Kar nekaj prašičev sem že ustrelil sredi noči. V prtljažnik je nekoliko večjega že težko spraviti, zato sem v takem primeru šel domov po prikolico in jo zapeljal čisto do uplenjenega prašiča. Če ni bilo daleč pa s traktorjem in čelnim nakladalcem.

  5. #205
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Sem pred 2 leti uplenil enega 70 kilaša. V mraku se mi je zdel majhen. Sem ga vlekel do avta in ga tudi naložil. Ni bilo glih lahko. Ko smo ga drugi dan stehtali, mi ni bilo jasno mnogo stvari .

  6. #206
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Najboljše je, če je krmišče na vrhu vzpetine. Je najbolj ugodno zaradi vetra, da te divjad ne zavoha, pa še po bregu dol se da uplenjeno divjad precej lažje spravljati.
    Boljše je na dnu doline. Če po strelu beži še 50 ali več m, se ti potem sam prikotali nazaj.

  7. #207
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Jagermaister je objavil: Pokaži objave
    Boljše je na dnu doline. Če po strelu beži še 50 ali več m, se ti potem sam prikotali nazaj.
    Ja pa ga je potrebno potem še vseeno ven potegnit
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  8. #208
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Le naložit, saj se prikotali na pot.

  9. #209

    Privzeto kamera

    Lep pozdrav,

    v Hoferju bodo imeli 17.12. avtomatsko kamero. Kaj pravite med razmerjem kvalitete in cene? Se jo splača vzet?

    Še link: http://www.hofer.si/si/html/offers/2867_31662.htm
    Pa ravne lavfe

  10. #210

    Privzeto

    zgleda kar uredu, edino led diod ima zelo malo, tako ad verjetno ponoči ne bo kaj prida slika.

Stran 21 od 57 PrvaPrva ... 1117181920212223242531 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •