Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
Ker se na tem forumu že tako lep čas ne dogaja nič zanimivega, bom z vsaj še enim prispevkom nadaljeval dialog s kolegom Krampom.
Hvala za potrditev, da tudi ta forum ni vreden piškavega oreha kar se tiče spreminjanja razmer. Bo pa pač postal bolj zanimiv kot čvekalnica kar tako. Berem pa tole že od vsega začetka, še iz prejšnjih verzij. In tudi ime sem tam imel drugačno kot sedaj. Ne skrbi, sem na tekočem tako z vsebino kot s cvičkom. Ne bo me pobralo ne!

Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
... Kje pa so ti tvoji napredni mladci, ki naj bi naredili revolucijo v slovenski lovski srenji ?
Posrali so se pred starimi prdci. Pač tekovine revolucije iz prejšnjega sistema. Malokdo si upa razmišljati, sploh še na glas. Zato pa jih je treba malo v rit zbrcati, da se prebude. Ne skrbi, nič jih ne povzdigujem. Edino putra imajo malo manj na glavah kot stari pa mogoče obstaja še malo upanja. Na ta stare ne stavim več počenega groša.

Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
... In če tudi takrat še ne bom uspel odkriti tvojega v zapisih skritega modrega sporočila, bom pač obupano priznal svojo intelektualno nemoč in se s sklonjeno glavo kar sam javno uvrstil med stare "prdce".
Kdor išče, ta najde. Kdor čaka, ta dočaka.

Tudi tebi lep pozdrav!