Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 52

Tema: Potek veljavnosti orožnemu listu

  1. #21
    Kramp Guest

    Privzeto

    Citat cviček je objavil: Pokaži objave
    Spoštovani
    ... ,da celi občini j.... m.... Ne rečem kakšno referntko...
    Spet eden, ki podpira neenakopravnost. "Če je vojna, je vojna za vse" je rekla ...

  2. #22
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat cviček je objavil: Pokaži objave
    Spoštovani
    Dne........ vam poteče veljavnost OL .......

    p.s. imam tak občutek kot da me nekateri smatrate za lažnivega kljukca.Tudi sam bi rad verjel da podaljšanje OL stane samo 40 €. Žal so dejstva zaenkrat drugačna .OL ima res rubriko za podaljšanje , vendar je referentov odgovor, da to "tehnično ni izvedljivo" in je potrebna nova slika in seveda nova knjižica.
    Se strinjam , da bi bilo potrebno povzdigniti glas oz. se pritožit, vendar ne za ceno ,da celi občini j.... m.... Ne rečem kakšno referntko...
    Spet en referent, ki si stvari razlaga po svoje in hoče polniti proračun. OL se elegantno podaljša z vpisom novega datuma veljavnosti in štampiljko, če seveda zato obstaja upravičen razlog.

  3. #23

    Privzeto

    Citat cviček je objavil: Pokaži objave
    "...p.s. imam tak občutek kot da me nekateri smatrate za lažnivega kllukca..."
    Vsaj z moje strani, se lahko tega občutka takoj znebiš.:icon_smile:
    Pripravljen sem na plačilo, ki ga ti omenjaš, a bolj bomo zadovoljni s tistim, kar sem jaz včeraj napisal, na podlagi pogovora "v živo" na UE.
    Še enkrat: na UE nimajo nobenih novih navodil in delajo, kot jim veleva veljavni zakon. V prejšnjem tednu, so podaljšali en OL in tudi meni bi ga včeraj, če bi mi potekel, za ceno, ki sem jo navedel. To je veljalo še včeraj.
    Kako je danes, kako bo jutri in kako bo jeseni, ko mi OL poteče, ne vem.
    Pri nas, za pretečeno veljavnost dokumentov, nič več ne obveščajo.

  4. #24
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Bi bil zelo vesel , če postanem poraženec tele debate in bi obveljalo kar je napisal Karel. Imam ravno malo časa in sem polklical na tri različne UE. Dobil sem tri različne odgovore. Prvega podobnega kot ga opisuje Karel , drugega ,da začnejo z podaljšanjem sredi leta in čakajo sodno tolmačenje ; in tretji je bil podoben že opisanemu. Skratka štala od štale.
    Tole zna biti še vroče.

  5. #25

    Privzeto

    Citat cviček je objavil: Pokaži objave
    "...Skratka štala od štale..."
    Se strinjam! To je prava primerjava, na koncu nas bodo lepo, po goveje, nateg...i.

  6. #26

    Privzeto

    Citat karel je objavil: Pokaži objave
    Se strinjam! To je prava primerjava, na koncu nas bodo lepo, po goveje, nateg...i.
    Zakaj pa imamo LZS. Ta bi od MNZ morala pridobiti jasno razlago kako bo z podaljševanjem orožnih listin za lovsko orožje in s tem odgovorom v reviji Lovec ali na kak drug način obvestiti članstvo.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  7. #27
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Citat cviček je objavil: Pokaži objave
    Skratka štala od štale.
    Tole zna biti še vroče.
    Iz tega razloga sem začel to temo. Mogoče se bo ravno zaradi tega kaj premaknilo, dokler je še čas. Do sedaj si je tole temo ogledalo že skoraj 500 ljudi in ni vrag da se o tem nebi začeli pogovarjati tudi pristojni.
    Marko Gorše, Nadlesk

  8. #28

    Privzeto

    Cviček napiši na katerih UE enotah imajo take napotke,da bomo videli kjere enote spet "serejo".

  9. #29
    Kramp Guest

    Privzeto

    Citat MilanK je objavil: Pokaži objave
    Zakaj pa imamo LZS. Ta bi od MNZ morala pridobiti jasno razlago kako bo z podaljševanjem orožnih listin za lovsko orožje in s tem odgovorom v reviji Lovec ali na kak drug način obvestiti članstvo.
    Ali sem zašel na strani Pavlihe???

  10. #30
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Privzeto podaljšanje OL

    Meni sicer preteče OL šele naslednje leto,pa bo do takrat vsaj to jasno, o čemer so danes dileme.
    Ampak na lovcih bo spet nekdo krepko zaslužil.Format sedanja OL ni vreden počenega pfeninga in je primeren samo za v vitrino.Ni vrag,da se sedaj ne bodo spomnili še česa in nam pobrali kakšen eurček.Sicer pa kaj,saj lovci imajmo.Pri 22.000 jagrih se bo pa ja kaj nabralo v obubožano blagajno države in kakšne firme.
    Strinjam se s tem,da bi na LZS tudi kaj naredili za lovčev blagor,če že plačujemo članarino.

Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •