Stran 7 od 17 PrvaPrva ... 34567891011 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 167

Tema: Pripravnik in upravičenost do predavanj

  1. #61
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Pri nas je procedura vedno ista: dve leti si pripravnik, nato greš drugo leto delati izpit(ponavadi se začne tam enkrat aprila, letos smo začeli že januarja), izpit organizira LZ(v mojem primeru je to LZ Gornje Posočje), izpit pa je vedno enak.

    Kramp, ne vem od kod imaš ti toliko slabih izkušenj, ko sem jaz vstopil v LD je bilo so bili jagri pozitivno presenečeni, češ da je fajn če pride v LD nekdo, ki je tako mlad.

  2. #62

    Privzeto

    Sedajle malo razmišljam in se skušam postaviti v krampovo kožo. Temu fantu so morali zelo veliko gorja narediti ti takoimenovani prdci (besedo stari sem spustil zaradi svojih let). Mu pa dam kar veliko prav, predvsem v tistem delu o foteljih zasedenih z isto ritjo nevem koliko časa. Fantje kar verjemite mu, da nam tiktaka zadnja ura v taki zasedbi kot je sedaj in to od LZS in ZLD navzdol. Samo poglejte in se malo zamislite nad sistemom ki sedaj funkcionira v tej naši preljubi organizaciji. Z zakonom so ukinili OZ, LZS jim pa mimo zakona daje vsa pooblastila da nas je.ejo in to z žegnom najvišjih funkcionarjev, ki so obenem vodilni možje v drugem OZ. Meni lahko pride strokovni tajnik v našem volilnem okolišu (beri OZ) vsak dan očistiti čevlje in skuhati kavo PA GA VSEENO NE POZDRAVIM NA CESTI KO SE SREČAVA. Nevem kdo je dal vodilnim možev v naši krovni organizaciji to dovoljenje da jih plačamo zato, da pooblastijo nekoga, da nas v njihovem imenu nategujejo, oni pa to brezbrižno opazujejo in se potihoma smejijo.Kramp če boš delal Egiptovski scenarij, vedi da sem v prvi vrsti zraven tebe. Sedaj pa bodo udrihali po meni samo tisti ki so v forumu samo zaradi tega da jim mine čas, ne pa zaradi tega da bi ta naš voz skupaj potegnili iz dreka, Navali narod, moje prsi so vam na razpolago.

  3. #63
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Ostri zakaj si pa ti lahko napisal post tako kot se šika brez omenjan spolnih in kaj še vem kakšnih organov in žaljenja?? Vsi vemo ,da so potrebne spremembe in če ne bo šlo drugače pač tudi na egiptovski način vendar na tem forumu gostilniških izrazov kot sam dobro veš ne bomo dopustili. Dopuščamo pa vsako kritiko ki je napisana spoštljivo do slovenske besede.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  4. #64
    Kramp Guest

    Privzeto

    Citat Prepelicar je objavil: Pokaži objave
    No mladi kolega ne razburjaj se preveč, pravijo da stres škoduje lepoti. Pa nekako takole ti povem, ne misli da boste mladi kaj bistveno drugače delali po družinah, kot tastari, kaj prehitro se nalezete virusov, katere ste v dobi odraščanja tako suvereno odbijali in potem, ko prevzamete stvari v svoje roke, pa ajd po starem in udri ga miško. Nič se ne spremeni, samo psi lajajo in karavana gre dalje.
    Ne boj se zame, pijem mrlo kavo.

    O se še predobro zavedam te nalezljivosti. In ravno s to pohlevnostjo, ki jo kažemo dunajski hlapci omogočamo to pokvarjenost, da ostaja.
    In zato, rečem bobu bob, barabi pa baraba, pa še najmanj pridevnik pokvarjena dodam! In naše lovstvo jih je polno.
    Kulturno obnašanje, kot mu pravite je pa očitno samo ritolizenje funkcionarjem, saj jih očitno nič ne gane in še naprej gnojarijo na vseh mogočih zvezah. Če bi delali, bi v vseh teh letih pridelali vsaj zakonita Pravila LZS. Tako pa jih ne vidimo, oni pa še naprej tam gori smradijo.
    Dokler jih ne bodo na en ali drug način dobili po ženskem spolnem organu, se ne bo nič spremenilo. Zapišite si to za uha!

    Krpan, kar, boli me spolni organ! Svoje povem, pa če se na glavo postavite. Če ne tu pa drugje.


    P.S.: Zgornja objava je rahlo modificiran prepis izbrisane objave s strani moderatorjev (hvala moškemu spolnemu organu pišem in hranim v Wordu)

    In Veper, vulgarizmi so točno taki kot sem jih napisal zapisani tudi v SSKJ-ju. S tem nisem nič nespoštljiv do Slovenskega jezika, saj nisem napisal niti pussy, niti dick ali cunt, niti Dik! Spomni se kakšne druge kršitve za očitek!

  5. #65
    Kramp Guest

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    ... Vsi vemo ,da so potrebne spremembe in če ne bo šlo drugače pač tudi na egiptovski način...
    Ne me smejat! Iz avantgarde pred leti ste postali klub mehkih cur in sedaj boš pisal o Egiptovskem scenariju. Tu si ne upaš funkcionarjem reči da so en drek vredni, besede zavijaš v celofan, pa jih boš šel s polenom po beticah tolči? Daj ne nabijaj, no!

  6. #66
    Kramp Guest

    Privzeto

    Citat Krpan je objavil: Pokaži objave
    ...
    Kdo na forumu? Uporabniki, administratorji, gostje, moderatorji? Boš moral bolj natančno povedati.

    Mislim, da si vsi želimo da bi bili ponosni na svojo "vlado" in na "funkcionarje", ter da bi živeli v slogi in tovarištvu.

    Drugače pa je forum prostor za imnejavo mnenj. Zato so tukaj dobrodišli tisti, ki so zadovoljni z sedanjimi razmerami v lovstvu, kakor tisti ki niso. Argumenti v kulturnem dialogu, pa so orodje, ki lahko prepriča drugače misleče. In nič drugega.

    Admin
    Če se ne motim, si mi podal malo iztočnice. Ok, naj bo.
    Bom probal malo gobec nazaj držati, obljubim pa ne.

    Torej, začnimo:
    Odgovor na vprašanje "kdo". Tako moderatorji kot dokaj uporabnikov. Pred leti je bilo čutiti dokaj avantgardnega zagona in odpora do takratnega Mahnetovega vodstva LZS. Sem tudi sam kaj napisal pod takratnim nickom.
    Odkar je specialni president Krope, ste sulice otopili z razlago, da dela prav. Dela spolni organ ne pa prav. Če bi, bi bil že kakšen rezultat. Tako pa še vedno harajo po zvezi eni in isti stari prdci in vehementno učijo druge pameti, a ta vsebrihtna pamet vse skupaj pelje direkt v greznico.
    Skratka, prav nič se ni spremenilo na bolje, niti malo se ni ustavilo premikanje lovstva navzdol, vi ste pa postali lepo olikani in solidarni. Temu rečem kolaboracija, vam pa kolaboracionisti. Zato tudi ni nič brati objav nasprotnikov, saj jim stanje še kako ustreza. Vi malo meglo mešate, bistvene reči pa ostajajo lepo skrite v ozadju. Kot medij ste se nesposobni spoprijeti z resnimi problemi lovstva, postali ste rumeni tisk. Le da ne debatirate kdo je nategnil čepinovo Uršo, temveč kakšno flinto ima kdo. Isto analno blato, samo drug paketek.

    Ponosni na vlado in funkcionarje? Ja čudovito, srečni složni lepi in zadovoljni. Pa kje ti živiš? Je na Marsu kakšna nova kolonija, pa si dol padel?
    V nobeni zdravi družbi ni in ne sme biti da bi vsi "bili ponosni na svojo vlado". Ker to pomeni stagnacijo, nerganje opozicije pa napredek, ker povzroči da se stvari premikajo. A v naši organizaciji se že leta nič ne premakne, nergati se ne sme, vi ste pa vlogo opozicije opustili. Očitno imate neke računice ali pa ste se prodali!

    Tako, Krpan moj dragi, sedaj pa le po mesarico!

  7. #67
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Kramp najprej se podpiši z imenom in priimkom tako kot sem se jaz pod svoje poste, da ti bom verjel na besedo o velikosti tvojih prašnikov. Potem pa si odpri novo temo kjer se bomo udarili o tem kako bo kdo komu kaj in zakaj ,predvem pa kdo ima večja j....a če se ve za koga gre. Saj vem da boš sedaj napisal neko ime in priimek ki si ga boš izmislil ampak saj ni hudega te razumem.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  8. #68
    Kramp Guest

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    Kramp najprej se podpiši z imenom in priimkom tako kot sem se jaz pod svoje poste, da ti bom verjel na besedo o velikosti tvojih prašnikov. Potem pa si odpri novo temo kjer se bomo udarili o tem kako bo kdo komu kaj in zakaj ,predvsem pa kdo ima večja j....a če se ve za koga gre. Saj vem da boš sedaj napisal neko ime in priimek ki si ga boš izmislil ampak saj ni hudega te razumem.
    A tako, Mihec, kje pa je sedaj tvoje zagovarjanje izpred let, ko so imena pisočih hoteli takratni predstavniki in zagovorniki zveze, ko so se še oglašali na forumu? Kaj nisi ravno ti takrat nekaj pisal, da je pomembno mnenje in vsebina in ne kdo ga poda? A sedaj te pa skeli? Kar naj!

    In seveda imaš prav, lahko bi napisal karkoli pa četudi bi svojega, ti ne bo nič pomenilo, dokler se osebno ne spoznamo.
    To se lahko zgodi, ko bova šla s Pero-m v prvi vrsti po Egiptovskem scenariju na Župančičevo. Pa dvomim, da boš zraven, če pa že, pa še vedel ne boš zakaj si tam, ker vsaj sodeč po tem kaj se zadnje čase na tem forumu (ne) dogaja, sploh niste več na tekočem kje bi bilo treba kaj podminirati, da bi se kaj na bolje spremenilo.
    Zato pa tam dobro vedo kaj in kako minirajo, a so modro tiho in lepo potihem rovarijo dalje. Vi pa le za sladkorečenje poskrbite. Mogoče pade kakšna drobtinica za sodelovanje.

  9. #69
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Kramp zate sem Miha in ko boš polizal svojo liziko boš mogoče vedel zakaj. No kar pa se tiče odhoda Perota in tebe na zvezo me pa le pokličita zraven bom z veseljem prišel. In še o tistem kako sem zagovarjal anonimnost,jo še sedaj vendar svoje že dolgo ne več menda ti je jasno zakaj.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  10. #70
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    A ne bi vi mogoče na katerem drugem nitju o tem, kdo ima večja jajca?

    Sprašujem o predavanjih, pa pride to ven. Če ne bi imel trše kože, bi verjetno že resno razmišljal o izstopu iz LD...

    Če vas kaj potolaži, naj vam še za na konec povem, da je tako povsod, kjer se ljudje povezujejo v društva in podobne oblike. Govorim iz izkušenj. To je bilo in bo, žal, ostalo. Včasih se menja le polariteta...

    LP

Stran 7 od 17 PrvaPrva ... 34567891011 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •