Stran 16 od 17 PrvaPrva ... 6121314151617 ZadnjiZadnji
Rezultati 151 do 160 od 167

Tema: Pripravnik in upravičenost do predavanj

  1. #151

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Bom uredil potrdilo, sporoči na zs leto in kraj opravljanja. Izobraževanje bo vpisano tudi v evidenco LIS Lisjak. To kar si slišal od predstvanika ZLD je zgolj in samo samovolja in nima nobene podlage v veljavnih aktih LZS.
    Tako pa imamo zopet enega ki bo popravljal napake za našimi presvetlimi funkcionarji na sedežu ZLD. Tica ti samo garaj, garantiram ti da ti ne bo zmanjkalo dela.

  2. #152

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Tako pa imamo zopet enega ki bo popravljal napake za našimi presvetlimi funkcionarji na sedežu ZLD. Tica ti samo garaj, garantiram ti da ti ne bo zmanjkalo dela.
    Samo krivične odločitve na račun pripravnika želim odpraviti. Imam to srečo, da to lahko naredim in korajžo, da se zoperstavljam takim lumparijam.

  3. #153

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Samo krivične odločitve na račun pripravnika želim odpraviti. Imam to srečo, da to lahko naredim in korajžo, da se zoperstavljam takim lumparijam.
    Glede korajže pa:kapo dol.

  4. #154
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Glede korajže pa:kapo dol.
    Mislim, da je hotel Tica samo pomagati pripravniku. Menim pa tudi, da bi moral Jok prej koga povprašati, če se mu predavanje kot pripravniku vpiše ali ne. Tica mu bo naredil veliiiiiko uslugo. Ni za redno prakso...
    Ne moremo prehitevati... Kot če bi šel kdo od pripravnikov na predavanja za lovskega čuvaja, pa bi se mu priznalo to kasneje, ko bi imel pogoje.

  5. #155

    Privzeto

    Profesor glede tice. Odkar sem na forumu ga spremljam in tudi večkrat sva se osebno srečala in lahko rečem da sem njegov tihi lovski simpatizer. Upam da bom imel tudi jaz nekoč toliko elana in energije za reševanje lovskih napak kot jo ima tica za svoja leta.
    Glede joka. ne vem kako je prišlo do tega, a nekaj bi te prosil :a mi pokažeš kje piše da ne lovec ne more narediti tečaj in izpit za ocenjevanje lovskih trofej. To bi te pa res prosil, ker jaz tega ne najdem ali pa ne znam prebrati, če kje piše to med vrsticami.

  6. #156

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Ne moremo prehitevati... Kot če bi šel kdo od pripravnikov na predavanja za lovskega čuvaja, pa bi se mu priznalo to kasneje, ko bi imel pogoje.
    Tečaj za lovske čuvaje ima v razpisu pogoje za udeležbo, zato ne mešati zadev.

  7. #157
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Jok je naredil strašansko napako. Še kot pripravnik si je zamišljal, da je polnopravni član (le kje je to pobral) in da bo naredil izpit s pomočjo katerega bo učil stare prekaljene mačke koliko točk ima katera trofeja.
    Ja Jok, kaj pa si ti misliš! Najprej s krvjo podpisat prisego, da so vsi zakoreninjeni funkcionarji in stari lovci pametnejši in "strokovnejši" od tebe, pa čeprav so jih zaradi barabij iz šole brcnili, se lepo ponižno priklonit, potem pa te bodo mogoče spustili kam naprej.
    Jok, napakaaa, napakaaaaaa!

  8. #158

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    To ni možno.
    Ti si zaradi napačnega sklepanja povedal pripravniku, da je naredil napako.
    Sedaj se zapletaš v nove primerjave, ki ne držijo.
    Vsak se moti. Le redki pa to priznajo.
    da, uvidel sem, da sem se motil. priznam. pač ne vem usega.
    glede faxa pa me zanima, koliko se spoznaš na to, kako je možno delati izpite in kako ne? tako, iz prve roke, ter za sedanji čas?

  9. #159

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    glede faxa pa me zanima, koliko se spoznaš na to, kako je možno delati izpite in kako ne? tako, iz prve roke, ter za sedanji čas?
    Tvoja primerjava je nekako takole:
    sem naredil izpit iz matematike. Priznali in vpisali mi ga bodo po diplomi.

  10. #160

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Tvoja primerjava je nekako takole:
    sem naredil izpit iz matematike. Priznali in vpisali mi ga bodo po diplomi.
    še vedno nisi odgovoril na uprašanje glede tvojega poznavanja študija.

Stran 16 od 17 PrvaPrva ... 6121314151617 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •