Stran 17 od 17 PrvaPrva ... 71314151617
Rezultati 161 do 167 od 167

Tema: Pripravnik in upravičenost do predavanj

  1. #161
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Markysprey kaj pa veš mogoče si pa kakšen izpit ali pa semester poslušal ravno Alojza 1 Veš je popolnoma možno in to brez šale.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  2. #162

    Privzeto

    sj to ga ravno sprašujem. ampak mi je samo polovično odgovoril, namreč da je pedagog.
    ampak vseeno sem mu povedal, da se mi njegove primerjave zdijo hudo neumne in neumestne za tako izobraženega človeka. zato nisem siguren, če točno pozna potek študija z raznoraznimi odkloni od pravil...

  3. #163
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    To bosta morala pa po ZS rešiti kajne
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  4. #164

    Privzeto

    Ja danes je naporen dan. Pa verjetno ne samo zaradi polne lune.
    Da ne bom dajal neumestnih in neumnih primerjav bom za nekaj časa končal.
    Tako kot Pero.

  5. #165

    Privzeto

    Imam eno vprašanje;ali morajo pripravniki (sprejeti v letu 2011)opraviti tečaj (Rokovanja z orožjem in preizkus streljanja) do 1. 5.,mogoče bi moral to nasloviti na "tico",ker je on verjetno bolj seznanjen,ampak verjetno to zanima še koga?

    Se zahvaljujem za odgovore.

    lp

  6. #166

    Privzeto

    Citat JAKAJEŽ je objavil: Pokaži objave
    Imam eno vprašanje;ali morajo pripravniki (sprejeti v letu 2011)opraviti tečaj (Rokovanja z orožjem in preizkus streljanja) do 1. 5.,mogoče bi moral to nasloviti na "tico",ker je on verjetno bolj seznanjen,ampak verjetno to zanima še koga?

    Se zahvaljujem za odgovore.

    lp
    Lepo pozdravljam vse na forumu, ker je tole moj prvi vpis.

    Sem pripravnik sprejet letos, se pravi 2011. Na Gorenjskem so predavanja iz varnega rokovanja z orožjem ter prve pomoči v sredo 4.5, izpit iz Varnega rokovanja z orožjem in preizkus streljanja, pa je v nedeljo 15.5., tako da dvomim, da informacija o tem, da morajo pripravniki opraviti izpit do 1.5 drži.

    LP

  7. #167

    Privzeto

    Usposabljanje varnega rokovanja z orožjem bodo po območjih v različnih terminih. Ker jih razpisujemo sproti vam predlagam, da spremljate razpise na spletni strani LZS>za člane LZS>izobraževanja. Vsak član ima pravico prijave kamorkoli, sigurno pa bodo izvedena do konca oktobra letos.

Stran 17 od 17 PrvaPrva ... 71314151617

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •