Stran 9 od 17 PrvaPrva ... 5678910111213 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 81 do 90 od 167

Tema: Pripravnik in upravičenost do predavanj

  1. #81
    bostjan Guest

    Privzeto

    Tudi jaz se strinjam z MILANOM K prebral njegov zadnji post sem ga prej zgrešil in ni bil moj namen bilo koga obtoževat če je kdo tak razumel se opravičujem!
    To sem omenil ker marsikateri pripravnik ni šel na izpite ko bi lahko zaradi mentorja ker je bil površen ali ne zainteresiran pa je vse eno sprejel funkcijo mentorja!
    Je pa tu še ena stvar če ga dajo zdaj na izpite ali pozneje kak odnos bodo meli do njega bo (zdrahar) mu bodo metali polena pod noge ga tak daleč spravli da bo se prepisal v drugo LD če ga bojo sprejeli ker bo imel sloves zdraharja čeprav neupravičeno ker se bori za svoje pravice ali bo zaradi pritiskov celo izstopil iz lovskih vrst! TUDI TO SE NA ŽALOST DOGAJA!

    TUDI JAZ TI ŽELIM DA ČIM PREJ OPRAVIŠ IZPIT IN OBILO LEPIH LOVSKIH TRENUTKOV!

  2. #82
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Racoon, na Ptuju bi se spravil med jagre in naredil izpit. Ne pa te sedaj notranjčki nekej hebejo.

  3. #83
    Kramp Guest

    Privzeto

    Citat pranger je objavil: Pokaži objave
    ...
    Kramp ali si prepričan, da bodo tisti izpod 30 let bolj korektni do pripravnikov oz. solovcev v LD?
    Glede na sedanje izkušnje v našem lovstvu sem prepričan, da tisti nad povprečno starostjo, ki je dokaj visoka, to vemo vsi, niso ne korektni niti sposobni. Ta generacija je jasno dokazala, da pelje navzdol že nekaj dolgih let.
    Mlada generacija pa se še ni imela prilike izkazati, tudi če ne predvsem po zaslugi starih prdcev, zato polagam upanje nanjo.

  4. #84
    Kramp Guest

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    No počasi (ampak res počasi) boste ugotovili, da so korenine vsega v mentorju.
    Se popolnoma strinjam. A glede na tečaj za mentorje pred nekaj leti v ZLD Ljubljana, ne morejo biti kaj prida, saj tečaj ni bil pol ženskega spolnega organa mrzle vode vreden. Čisti formalizem, pa še to slab. K sreči imam sam andragoško izobrazbo in upam da nekaj zdrave pameti. Svoje pripravnike sem uspešno zastrupil, da spoštujejo zapisana pravila in se na njihovi osnovi in zakonov potegnejo za svoje pravice in upam da bodo to tradicijo ponesli naprej. Ne samo v tem svojem, tudi v širšem krogu ne vidim druge poti, saj stari prdci povsod uspešno mešajo meglo in skušajo onemogočiti mlade na vsakem koraku. Po njihovem naj bi bili mladi v družini za to, da starim prdcem rit odnašajo. Pa se že vroča kri greje in bi se morala v celotnem našem lovstvu!

  5. #85
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    @MilanK:
    Hvala za obširen odgovor! O vsem tem, kar si mi napisal, sem že prej premleval. Jutri imamo sestanek in bom videl, kaj bodo povedali...
    Predavanja pa so se začela danes...

    @main:
    Ljubezen me je zapeljala v druge konce...
    Boš pa me kaj povabil na fazane, ker jih pri nas enostavno nimamo...

    Hvala vsem za vzpodbudne besede!

    Danes sem se opremil še z municijo za svojo novo OO ...

  6. #86
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    @racoon: Kandidatno listo mam zasedeno:icon_:

  7. #87

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Admin, ali lahko, prosim, prestaviš moj prejšnji post pod temo Pripravniki in lov? Sem malo zgrešil. Hvala!
    Ššššššššttt, ne budi ga, še spi!

  8. #88
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Prof racoon saj ni tako hudo zgrešeno tako da bom kar pustil tukaj.

    ..sem pa že jaz premaknil 2,3 sekunde preden si napisal tale post..ADMIN
    Last edited by Krpan; 11. February 2011 at 11:45.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  9. #89
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    savinjska
    Prispevki
    71

    Smile

    V petek sem uspešno opravil zagovor praktičnega dela v družini,danes roma prijava v Celje,predavanja se začnejo v začetku marca.

  10. #90
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat ANDIGS je objavil: Pokaži objave
    V petek sem uspešno opravil zagovor praktičnega dela v družini,danes roma prijava v Celje,predavanja se začnejo v začetku marca.
    Čestitam!

Stran 9 od 17 PrvaPrva ... 5678910111213 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •