Stran 12 od 17 PrvaPrva ... 28910111213141516 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 111 do 120 od 167

Tema: Pripravnik in upravičenost do predavanj

  1. #111

    Privzeto

    Sem že enkrat napisal. LZS ima skupne službe. Tajnik naj jih vpraša, če sam ne ve. Ne vem pa tudi zakaj imamo dva (pogodbena) pravnika.Takšna vprašanja sigurno ne rešuje mentor.
    Pero kar mirno kri (in roko).

  2. #112

    Privzeto

    Tukaj sploh ni vprašanje mentor, on je točno vedel, da mu ni treba ponovno iti na izpit o tej zadevi. Problem je spet v tajniku OZ. ki je najpametnejši na svetu, pa kaj na svetu, naj pod soncem. On je že javno povedal da pravilniki LZS zanj ne veljajo. Me pa zanima če bi bilo potrebno iti temu pripravniku na ta izpit če bi bili v zld.

  3. #113
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Tukaj sploh ni vprašanje mentor, on je točno vedel, da mu ni treba ponovno iti na izpit o tej zadevi. Problem je spet v tajniku OZ. ki je najpametnejši na svetu, pa kaj na svetu, naj pod soncem. On je že javno povedal da pravilniki LZS zanj ne veljajo. Me pa zanima če bi bilo potrebno iti temu pripravniku na ta izpit če bi bili v zld.
    Pero, priporočam, da vprašanje in opis situacije pošljete direktno na LZS k konkretni osebi zadolženi za izobraževanje! Kar naj se ve, kaj počno na "vašem" ZLD. Sicer malo pozno, a vendar. zakaj jih niste prijavili na izobraževanje v Zasavski ali Ljubljanski konec?

  4. #114

    Privzeto

    Prjatu, pa ta forum vsi na LZS prebirajo. Če bi hoteli kaj ukreniti bi tudi brez prijave ukrepali. Pa poslušajte še to: ker nismo v zvezi morajo naši pripravniki plačati 60€ več kot"domači" pripravniki. Sedajle sem se pogovarjal z dotičnim pripravnikom in baje tudi predavatelj ki je imel ta predmet ni hotel priznati izpit. Sem pa v prejšnjem postu ga malo pihnil, ko sem rekel da je imel samo kratkocevno orožje: imel je že par dolgocevnih pušk z katerimi je v spremstvu mentorja že tudi izvrševal lov in tudi tekmuje že celo sezono z nami.

  5. #115
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Leta 2009 sem opravil tečaj in izpit varnega rokovanja z orožjem v organizaciji JBI d.o.o. iz Medvod. Prav tako sem za nabavljene kose orožja opravil posebni praktični preizkus o ravnanju z orožjem pri isti organizaciji.

    Na praktičnem preizkusu lovskih pripravnikov v organizaciji ZLD, ki sem ga uspešno opravil, pa so mi predstavniki ZLD razložili, da že opravljen preizkus iz Medvod ni primeren za lovsko orožje in da moram izobraževanje opraviti v organizaciji LZS.
    Po plačanih 33,60 € in preživetih dveh dopoldnevih v učilnici sem ponosni lastnik Potrdila o opravljenem izobraževanju o rokovanju z orožjem, ki ga je izdala LZS.

    Imam pa še vprašanje: udeležil sem se tudi predavanja in izpita Ocenjevanje lovskih trofej v organizaciji ZLD. Predstavnik ZLD mi je razložil, da sem lahko prisoten, ne more pa mi priznati izpita, ker nimam lovske izkaznice.
    Ali morajo biti ocenjevalci vin - vinogradniki, ali pa ocenjevalci salam - mesarji ...
    Every time I feel the spirit

  6. #116
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Prjatu, pa ta forum vsi na LZS prebirajo. ...
    Če ni tožnika, ni sodnika. Vrana vrani oči ne izkljuje.
    Mislim, da je s tem vse povedano.

  7. #117

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Pero ali imaš spet probleme z birokrati???
    On jih ima večkrat

    lp

  8. #118

    Privzeto

    Citat JAKAJEŽ je objavil: Pokaži objave
    On jih ima večkrat

    lp
    V ld vas birokrate že pustim čisto pri miru.

  9. #119

    Privzeto

    Citat jok je objavil: Pokaži objave
    Imam pa še vprašanje: udeležil sem se tudi predavanja in izpita Ocenjevanje lovskih trofej v organizaciji ZLD. Predstavnik ZLD mi je razložil, da sem lahko prisoten, ne more pa mi priznati izpita, ker nimam lovske izkaznice.
    Ali morajo biti ocenjevalci vin - vinogradniki, ali pa ocenjevalci salam - mesarji ...
    morda si to raje predstavljaj kot da greš na faxu ali OŠ/SŠ na predavanja in izpit, potem pa hočeš dobiti oceno/potrdilo, pa čeprav nisi tam upisan... mislim da to ne gre.
    z anologijo 'ocenjevalci vin - vinogradniki' tudi nisi pravo izbral; pravilno bi bilo da si se udeležil tekmovanja v ocenjevanju vin pa ti hočejo podeliti priznanje za naj vinogradnika, ti pa niti vinograda nimaš. potemtakem ti za nekaj kar (še) nisi ne morejo izdati potrdila. isto je z ocenjevanjem lovskih trofej, imho.

  10. #120

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    morda si to raje predstavljaj kot da greš na faxu ali OŠ/SŠ na predavanja in izpit, potem pa hočeš dobiti oceno/potrdilo, pa čeprav nisi tam upisan... mislim da to ne gre.
    z anologijo 'ocenjevalci vin - vinogradniki' tudi nisi pravo izbral; pravilno bi bilo da si se udeležil tekmovanja v ocenjevanju vin pa ti hočejo podeliti priznanje za naj vinogradnika, ti pa niti vinograda nimaš. potemtakem ti za nekaj kar (še) nisi ne morejo izdati potrdila. isto je z ocenjevanjem lovskih trofej, imho.
    Na vsaki šoli ti že opravljene izpite od drugod enostavno vpišejo
    Tudi v drugem primeru si užgal mimo.
    Upam, da boš na obveznem preiskusu pušk bolje zadel

Stran 12 od 17 PrvaPrva ... 28910111213141516 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •