Stran 11 od 17 PrvaPrva ... 789101112131415 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 167

Tema: Pripravnik in upravičenost do predavanj

  1. #101
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    savinjska
    Prispevki
    71

    Privzeto

    Jaz sem dal prošnjo septembra 2009.Oktobra so me poklicali na razgovor,in me takoj porabili za delovne akcije,udeležil pa sem se tudi vseh skupnih lovov 2009/10 in potem 2010/11.Uradno pa sem bil sprejet na občnem zboru marca 2010.Letos tudi nisem več brakiral,ampak so me že dali na štant.

  2. #102
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Andigs, ti si še pripravnik? Si bil sam na štantu?

  3. #103

    Exclamation

    Citat ANDIGS je objavil: Pokaži objave
    Jaz sem dal prošnjo septembra 2009.Oktobra so me poklicali na razgovor,in me takoj porabili za delovne akcije,udeležil pa sem se tudi vseh skupnih lovov 2009/10 in potem 2010/11.Uradno pa sem bil sprejet na občnem zboru marca 2010.Letos tudi nisem več brakiral,ampak so me že dali na štant.
    moje razumevanje zakona pravi, da si bil sprejet kot polnopravni član s trenutkom, ko si plačal članarino. (le loviti nisi smel ker nisi imel licence)
    da te ne bo kdo nategoval.

  4. #104

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Andigs, ti si še pripravnik? Si bil sam na štantu?
    Treba je vedeti
    v primeru, da pripravnik , ki ga na skupnem lovu dajo na stojišče brez spremljevalca lahko stori prekršek. On ne nosi posledic pač pa odgovorna oseba LD

  5. #105

    Privzeto

    Če to vprašanje ne spada sem ga prosim prestavite.
    Če ima pripravnik že orožje(kratkocevno) in opravljen tečaj in izpit o varnem rokovanju z orožjem, a mora na pripravniškem tečaju še enkrat obiskovati tečaj o tej zadevi. Hvala za odgovore.

  6. #106

    Privzeto

    Imaš izpit in voziš škodo. Ali moraš ponovno opravljati izpit, če kupiš golfa?
    Mora pa opraviti streljanje z lovskim orožjem (vpis v dnevnik).

  7. #107

    Privzeto

    Lansko leto sem imel primer, ko so skoraj vsi pripravniki že imeli oržne liste, ker so bili ali v strelskih društvih, ali pa zaposleni pri policiji.
    In jim ni bilo potrebno opravljat izpita iz rokovanja z orožjem. Samo potrdilo so priložili, in je bilo Ok.

  8. #108

    Privzeto

    Še to.. KDO to določi a ga moraš ponoviti? LZS ali je spet samovolja tajnika oz.

  9. #109

    Privzeto

    Pero ali imaš spet probleme z birokrati???

  10. #110

    Privzeto

    Pa to niso birokrati, eto sedaj me pa brišite . o tem je govoril kramp . STARI PRDCI nas je.ejo. Dobesedno. NE brišite posta, brišite perota.

Stran 11 od 17 PrvaPrva ... 789101112131415 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •