Rezultati 1 do 10 od 167

Tema: Pripravnik in upravičenost do predavanj

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #38
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Bi sprejel b.p. normativne akte, če bi bili za vse enaki. Bi jih tudi lažje sprejel, če bi bili pripravniki enakopravni člani tako kot piše v aktih. Da ne bi o Zakonu o društvih, delovnih urah, donacijah, pogonih,... Kot predsednik SD si ne morem predstavljati, da bi od novosprejetih članov zahteval nekaj, kar ni po pravilih, obenem pa si sproti zmišljeval nova pravila, ki so njim v minus. (smo zgradili strelišče, smo nabavili opremo,...) Fantje, kje je tukaj prostovoljstvo?

    Glede znanosti o nošenju orožja je tudi napisano v ZDlov-1, ki si si ga verjetno prebral. Zanimalo me je, kako je to pri drugih LD. Od tebe žal nisem dobil odgovora...
    Vidim, da znaš vedno samo malo podrezati, če bo kakšna kontrareakcija. Oprosti, nisem take sorte...

    In nisem samo eden pripravnik - nas je celih pet, ki jih zanimajo ista vprašanja. Jaz sem samo tisti, ki piše in ki upa vprašati.

    Kar se pa tiče ZDLov, pa sem ga prebral večkrat, za razliko od večine pa ga tudi razumem.


    @tica:
    Sem poklical danes na zvezo, kjer so mi dali podoben odgovor. Vidim, da v večini LD stvari laufajo, tako kot je to pri nas še lani.

    Vse skupaj mi je gratalo že kar nekaj. Že res, da piše v pravilih in zakonih tako in tako, vendar kaj, ko se jih enkrat držijo, drugič pa ne. Te mine do vsega.

    Hvala vsem za podane informacije... Se dobim danes še s starešino, da mi razloži, kako je na stvari.

    Trda je ta pot...
    Pri nas je tako, da te prijavijo na prvi možni termin, ko izpolnjuješ pogoje za pristop k izpitu.

    Kar se pa tiče ZDLov, pa sem ga prebral večkrat, za razliko od večine pa ga tudi razumem.
    Last edited by muzikant; 29. January 2011 at 07:24.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •