Stran 4 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 63

Tema: Ekologi brez meja

  1. #31

    Privzeto

    Tale Matos se je začel napihovati.
    Meni en tak napihnjen civilc ne bo grozil s povišanjem kazni. Že tako postajamo preveč policijska država.
    Zaradi takih napihnjencev, se te akcije udeležil bom NE.
    Če so začeli groziti s kaznimi, namesto da bi spodbujali in izobraževali, naj to kar izvedejo, bomo videli kako jim bo šlo.
    Jaz za seboj pospravljam in odvoz smeti plačujem in me kazni ne ganejo. Tak odnos pa mi gre na jetra. Driske napihnjene!
    Sem že lani rekel, da so te akcije le odskočna stopnička nekaterih v politiko.
    Izboljšanje na terenu je odvisno le od nas samih. In to se ne doseže z grožnjami in policijskimi pristopi!
    Verum justicia quod parilitas!

  2. #32
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Tale Matos se je začel napihovati.
    Meni en tak napihnjen civilc ne bo grozil s povišanjem kazni. Že tako postajamo preveč policijska država.
    Zaradi takih napihnjencev, se te akcije udeležil bom NE.
    Če so začeli groziti s kaznimi, namesto da bi spodbujali in izobraževali, naj to kar izvedejo, bomo videli kako jim bo šlo.
    Jaz za seboj pospravljam in odvoz smeti plačujem in me kazni ne ganejo. Tak odnos pa mi gre na jetra. Driske napihnjene!
    Sem že lani rekel, da so te akcije le odskočna stopnička nekaterih v politiko.
    Izboljšanje na terenu je odvisno le od nas samih. In to se ne doseže z grožnjami in policijskimi pristopi!
    Se popolnoma strinjam in sem se že lani.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  3. #33

    Privzeto

    Se pri nas na Barju lepo vidi učinek takih akcij. Pred napovedanim datumom se naše Barje dobesedno spremeni v smetišče. Kaj češ lepšega kot takšne akcije...ni se treba matrat pa na deponijo vozit. Lepo narediš "kup" ob kaki poljski poti in je stvar rešena. Pa še zastonj je.

  4. #34

    Privzeto

    Končno smo lovci naredili nekaj proti črnim odlagališčem. Lovske avtomatske kamere. Veliki brat v gozdovih je ustavil onesnaževalce.

  5. #35
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Končno smo lovci naredili nekaj proti črnim odlagališčem. Lovske avtomatske kamere. Veliki brat v gozdovih je ustavil onesnaževalce.
    Sem videl... Mislim, da dobra rešitev, vendar spet nekdo mora skrbeti za to...

  6. #36

    Privzeto

    Kje ste to zasledili?

    Me pa zanima kako je s tem pravno? Ker smo že pred leti imeli težave s krivolovom in na skrivaj posnete slike ne veljajo kot dokaz na sodišču, oseba ki jo snemaš video ali audio bi morala biti o tem obveščena in se jo ne sme snemat na črno. Zato tudi povsod napisi, da je tam pa tam pač video nadzor ali pa ko nas po telefonu opozarjajo, da se klic snema ipd.

    Enako je to zelo nevarno za namerna uničevanja kamer, ki jih lovci postavljamo po gozdovih.

    Drugače pa je res skrajni čas, da se to nekako uredi.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  7. #37
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Bilo je po POP TV...

    Pred vstopom na video varovano območje je napis, ki na to opozarja...

    Ja, kamero je treba dobro skriti...

  8. #38
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    ne rabiš skrivat prvo na območje nastavi napise za eno leto ko bodo celi teren prečesali ugotovili, da so res dobro skrite se bodo naveličali. Naslednje leto pa nastavi še kamere.

  9. #39

    Privzeto

    Ma to pa je neka demokracija! Nastavit moraš table, da je področje pod video nadzorom... Pa čudno, da potem policaji, ko z avtom za radar z videonadzorom ali slikanjem ne nastavijo prej tabel, da je cesta pod video nadzorom... to pa ni treba a ne?
    Kam nas bo tale demokracija pripeljala...jao jao jao. Za izvajanje zakona in predpisov ali pa prepovedi mislim, da nebi bilo potrebno nastavljati tabel o informiranju drugih, da je področje pod video nadzorom. Če nekdo krši predpise,... ga je treba ulovit in to po čim hitrejšem psotopku. Sej ni čudno, da se skoraj nobeden lopov nikamor ne ulovi, če so vsepovsod sama opozorila in navodila kje se mora izmaknit, da se ga ne pofotka.
    V glavnem... včasih bi bilo pa dobro malo trde roke kot je bila včasih
    A je kdo prepoznal katera kamera je bila tam nastavljenana prepovedanem mestu za odlaganje odpadkov, a je bila to Bushnell?

  10. #40

    Privzeto

    Citat rikec je objavil: Pokaži objave
    ...
    A je kdo prepoznal katera kamera je bila tam nastavljenana prepovedanem mestu za odlaganje odpadkov, a je bila to Bushnell?
    Ne bila je firma "NastavilByBudala".
    Pa kaj vam je?! Najbolje, da si montirate čipe v riti in se direktno povežete s centralo, ki vam bo kar s tekočega računa trgala kazni, ko boste narobe že samo pomislili. Če kaj več, ga naj pa raznese, še prej pa zapleni dediščino, da bo komunala na ta račun pospravila vaš smrdljiv kadaver.
    Brez policijske miselnosti izgleda pri vas res ne gre. Je za vas to demokracija?
    Dajte se malo zamislit nad sabo, kam peljete s takim razmišljanjem!
    Verum justicia quod parilitas!

Stran 4 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •