Stran 2 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 56

Tema: Kaps...

  1. #11
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Master škoda ker ne vemo za kaj se gre pri tem tvojem testu. Je pa po tvoji razlagi lepo vidna razlika med EU in USA daljnogledi...

    No pa se je začelo...
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  2. #12
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Master škoda ker ne vemo za kaj se gre pri tem tvojem testu. Je pa po tvoji razlagi lepo vidna razlika med EU in USA daljnogledi...

    No pa se je začelo...
    "Zanimivo" je, da so razen 3 ameriških daljnogledov vsi ostali evropski.
    Na takšne teste ne dam nič. Kje je npr. vsaj Leupold?!
    Za katere modele gre ipd.!

    Ta test kot si tu navedel zaenkrat izgleda le kot marketinški trik.

    JanezL in Šnef, ali vidva te daljnoglede prodajata, da tu toliko reklamirata?

  3. #13
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    @MetalHack prosim beri. Je tudi Poldi. Kar se pa tiče reklame - mogoče sta naša kolega le zadovoljna uporabnika.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  4. #14
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Kaps in reklama...

    Lp!

    A tako to... ko prebiram očitke, da se na forumu nič ne zgane in si rečem pa nekaj napišimo in izbrskam daljnogled odlične kakovosti, ki je dostopen za dokaj solidno ceno, ga malo predstavim, opišem kak model..."pokasiram" pa, da delam reklamo...in to še zase, da jih prodajam... Kar se pa tiče daljnogledov čez lužo...brez komentarja, ker ni vredno besed...

    Lovski zdravo
    Janez L
    Last edited by JANEZ L; 18. February 2011 at 10:33.
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  5. #15

    Privzeto

    Daljnogledi "čez lužo" so pač prilagojeni njihovemu načinu lova (lovijo samo podnevi,za ponoč majo pa itaq NV dovoljene). Lahko rečem, da se podnevi noben proizvajalec ne more kosati z Leupold-om (mora pa biti seveda najmanj VX-7),ko pa nastopi mrak,pa te optične naprave običajno odpovejo hitreje kot "naše" evropske znamke.
    Menim pa,da so Kaps-ovi (po testih) izdelki sigurno veliko več kar lahko potrebuje povprečen slovenski lovec.
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #16

    Privzeto

    Je pa videti iz tega testa, da je Meopta boljša oziroma je med najboljšimi.Verjetno pa je cenovno cenejše ali pa enaka Kapsu.

  7. #17
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Kaps...

    Lp!

    No, da si naredim še malo reklame, medtem ko pričakujem svojega Kaps-a...

    Širokokotni 1- 4x 22, sicer brez osvetljene pike ali križa, a ima križ številka 1 ali 2, dvojka je po mojem skromnem, nevednem mnenju zelo dobra za pogone in ti omogoča hiter in siguren strel. Vidno polje na 100 metrov je pri 1 kratni povečavi 30 metrov, pri 4 kratni, pa 10 metrov. Teža daljnogleda je 400 gramov, dolžina 267 milimetrov.

    Povezava 8845

    Povezava 8846

    Povezava 8847

    Povezava 8848

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  8. #18
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Kaps...

    Lp!

    Dejstvo je, da je neka stvar dobra, če odgovarja uporabniku. Če imaš recimo vodovodno cev na puški in če ti to funkcionira in si zadovoljen, potem je stvar dobra. Tako malo karikirano zapisano...

    Prosim le to, da se držimo teme, ki je Kaps. Pišimo o njem in ne mešajmo zopet emocij s temo...pa tudi kje se ga da dobiti in kupiti, le prek z.s.- jev in nič tu v temi.

    modJL


    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  9. #19
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    @MetalHack prosim beri. Je tudi Poldi. Kar se pa tiče reklame - mogoče sta naša kolega le zadovoljna uporabnika.
    O pa res. Se posipam z marihuano!

    Ta dva kolega sta sigurno zadovoljna. A dvomi, da le uporabnika. Naj kar sama napišeta, pa bodo dvomi razblinjeni.
    Še sploh dvomim zato, ker se ob opisu enih omalovažuje druge proizvode.

  10. #20
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Kaps...

    Lp!

    MetalHack ali si ti sploh pismen ali samo slabo vidiš???

    To, da nisem pristaš daljnogledov "čez lužo" je na forumu splošno znano, ampak prav nikoli pa ne omenim nobenega imena in če bi ti prebral vse poste, se malo umiril in potem dal kritično pripombo, kritično, ampak konstruktivno bi imela težo, z vsesplošnim obtoževanjem pa samo dokazuješ, da si krap, ki se valja z večino v blatni luži. pa še nekaj, za vse vrste revolucionarnih idej sem imel vedno posluh in sem jih ščitil ter zagovarjal, a "cmakanje" na pamet, sem pa takoj v kali zatrl...kar se pa tiče cen, ki sem jih navedel, so pa prepisane iz cenika AKAH-a, ki sem ga našel na spletu...tok o reklami in propagandi...

    Sestavek je malo zelen, malo črn, pač sem ga pisal kot osbno in kot moderatorsko mnenje...:icon_:
    Last edited by JANEZ L; 18. February 2011 at 11:28.
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

Stran 2 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •