Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 19

Tema: Polavtomat Merkel SR1

  1. #1

    Privzeto Polavtomat Merkel SR1

    Lep pozdrav.
    Zanima me, če ima kdo kaj izkušenj z omenjeno puško.
    LP

  2. #2

    Privzeto

    Zelo lepa puškica, sam sem jo hotel nabaviti per 3-4leti samo se jo je predolgo čakalo pa še kalibri se niso dali izbirati, tako da sem se odločil za browning bar,katero sem pred kratkem prodal, pa ne zato ker bi bila slaba ampak polavtomat je predvsem za na stojišče. V pogonu jo pa skoraj ne rabiš.

    lp

  3. #3

    Privzeto

    Pravi lovec ne uporablja polavtomatske puške.Kdor jo pa želi, naj pa raje nabavi pritipehotne mine, je bolj učinkovito.

  4. #4
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    jegr, a ni bilo vprašanje o izkušnjah in ne o "kao" lovski etiki? Že 100x premleto...
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  5. #5

    Privzeto

    Na loovskem forumu brez lovske etike? Lahko na vojaškem forumu.

  6. #6

    Privzeto

    Citat jegr je objavil: Pokaži objave
    Na loovskem forumu brez lovske etike? Lahko na vojaškem forumu.
    Jagr, kot je Tine omenil, to smo že premleli. Vsak ima svoje mnenje in videnje. V Slovenije je dovoljeno uporabljati polavtomat in raje vidim človeka z polavtomatom kot lovca s kombinirko, kateri ima namesto idealke balitone, kateri vemo da so prepovedani....

    Primož ti ga kar kupi če ti je všeč, ne oziraj se na komentarje, tudi z drilingom je kolega uplenil na enkrat 3 prašiče, kot jih boš lahko ti s polavtomatom če boš dober strelec. Kakšen kaliber si pa gledal?

  7. #7

    Privzeto

    Gledal sem jo v kalibru 30-06. Puška mi je bila že prej všeč, sedaj sem pa izvedel za eno ugodno ponudbo, tako da jo bom verjetno vzel. Mislim jo imeti za vsestransko puško. Pa ne mi sedaj nabijat da hočem vse prašiče postrelit, ker jih imamo v pogonu 1x na 10 let.
    Vem da se da tudi z drilingom dobro ustrelit ker sem do sedaj jagal izključno z njim. Za pogone bo verjetno še vedno prva izbira. Zakaj polavtomat? Ker se mi enostavno dopade!

    Jeger, debata o orožju o katerem nimaš blage veze se lahko tudi samo bere!

  8. #8

    Privzeto xxxx

    bravo Primoz. Zadnjic sem uplenil ozimca ki je bil polen baletonov toliko o nasih velikih moralistih.......

  9. #9
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Merjasci so pa sploh polni toče...

  10. #10
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat PRIMOZ je objavil: Pokaži objave
    Gledal sem jo v kalibru 30-06. Puška mi je bila že prej všeč, sedaj sem pa izvedel za eno ugodno ponudbo, tako da jo bom verjetno vzel. Mislim jo imeti za vsestransko puško. Pa ne mi sedaj nabijat da hočem vse prašiče postrelit, ker jih imamo v pogonu 1x na 10 let.
    Vem da se da tudi z drilingom dobro ustrelit ker sem do sedaj jagal izključno z njim. Za pogone bo verjetno še vedno prva izbira. Zakaj polavtomat? Ker se mi enostavno dopade!

    Jeger, debata o orožju o katerem nimaš blage veze se lahko tudi samo bere!
    Z druge roke?
    Upam pa, da jih bomo imeli večkrat... Prasce mislim :D
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •