Stran 8 od 8 PrvaPrva ... 45678
Rezultati 71 do 72 od 72

Tema: Članarina 2011

  1. #71

    Privzeto

    Sem se ravno prejšnji teden pogovarjal z enim Italjanom -vse takse za lov so okoli 450-500 eu,vendar imajo meso po cca 1 eur.Ne delajo pa nobenih društvenih dejavnosti-veselic kot pri nas, da dobimo v LD denar in pa lovni turizem.Če nebi imeli v družinah tega, bi bili tudi mi blizu njihovi članarini s tem, da bi še upoštevali nakupne cene mesa.

  2. #72

    Privzeto

    Citat zajec je objavil: Pokaži objave
    Sem se ravno prejšnji teden pogovarjal z enim Italjanom -vse takse za lov so okoli 450-500 eu,vendar imajo meso po cca 1 eur.Ne delajo pa nobenih društvenih dejavnosti-veselic kot pri nas, da dobimo v LD denar in pa lovni turizem.Če nebi imeli v družinah tega, bi bili tudi mi blizu njihovi članarini s tem, da bi še upoštevali nakupne cene mesa.
    Zato pa verjetno vsi tisti, ki plačajo tudi aktivno jagajo, ne pa sedijo na funkcijah in drugim mešajo štrene kot pri nas.
    Če prav pomislim, se mi taka ureditev ne zdi slaba, niti draga. Samo pomisli, koliko živcev bi prihranil brez raznih veleumnih rešitev naših lovskih večnih funkcionarjev. To je pa tudi nekaj vredno!

    Pa še nekaj, kar se navezuje na drugo temo. V italiji, če te dobijo za volanom vinjenega, gre takoj adijo orožni list. Pa četudi ga sploh nisi imel s seboj!
    Malo drugače kot pri nas, kajne?!
    Verum justicia quod parilitas!

Stran 8 od 8 PrvaPrva ... 45678

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •