Stran 4 od 8 PrvaPrva 12345678 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 72

Tema: Članarina 2011

  1. #31

    Privzeto Ukinitev obveznega članstva v LZS

    Ker za dokajšnjo članarino LZS ni sposobna niti urediti nezakonitega stanja bo treba ponovno razmišljati ali o postopkih za ukinitev obveznega članstva članic v LZS ali pa o vzpostavitvi boljše vzporedne stanovske organizacije v katero bodo lahko prestopile LD, ki bodo dovolj kritične in sposobne za nove smeri.

  2. #32

    Privzeto

    Citat Condylura je objavil: Pokaži objave
    Ker za dokajšnjo članarino LZS ni sposobna niti urediti nezakonitega stanja bo treba ponovno razmišljati ali o postopkih za ukinitev obveznega članstva članic v LZS ali pa o vzpostavitvi boljše vzporedne stanovske organizacije v katero bodo lahko prestopile LD, ki bodo dovolj kritične in sposobne za nove smeri.
    Dobra ideja za tiste, ki ne poznajo zakonodaje.

  3. #33
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Condylura je objavil: Pokaži objave
    Ker za dokajšnjo članarino LZS ni sposobna niti urediti nezakonitega stanja bo treba ponovno razmišljati ali o postopkih za ukinitev obveznega članstva članic v LZS ali pa o vzpostavitvi boljše vzporedne stanovske organizacije v katero bodo lahko prestopile LD, ki bodo dovolj kritične in sposobne za nove smeri.
    Se strinjam. A se ve, koliko dobijo OLZ od članarine pri LZS? Še nekaj me zanima, če kdo ve (sicer ne spada popolnoma v to temo, pa vseeno): Katera izobraževanja so v lanskem letu izvajale OLZ za LZS in katera v lastni režiji.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  4. #34

    Privzeto

    Citat pranger je objavil: Pokaži objave
    Dobra ideja za tiste, ki ne poznajo zakonodaje.
    Predolgo trajajoče neurejeno in z zakonom neusklajeno stanje pri politiki že povzroča namige češ kaj se lovci gredo in lahko se zgodi tudi sprememba zakonodaje, kar sploh ne bo dobro.

  5. #35

    Privzeto

    OLZ dobijo cca 7 EUR po članu.
    STARO JE DOBRO, NOVO PA ŠE BOLJŠE

  6. #36

    Privzeto

    Citat CREATIVE je objavil: Pokaži objave
    OLZ dobijo cca 7 EUR po članu.
    Kolikor jaz vem to ni res. OLZ dobijo 7 € po članu volilnega okrožja. To se pravi, da OLZ dobi denar tudi za tiste, ki niso v tej zvezi, so pa na njihovem območju.(popravite me, če ne drži)

  7. #37

    Privzeto

    Citat zoran26 je objavil: Pokaži objave
    Markysprej,
    pa prav zato sem napisal kam vse gre naš eurček za članarino..Še enkrat bom napisal,članarino za LZS moraš plačati.Ali te kdo vpraša če hočeš ali ne?Vse ostale članarine tudi,o katerih so že pisali.
    Vprašanje o katerem ti odločaš je le članarina,ki ostane za LD,kar je pa malenkost v celoti članarine
    Saj je vse jasno,le plačati moraš.
    se v celoti strinjam in se zahvaljujem za podatke. ne strinjam se pa s pavšalnim odgovorom, češ plačat je treba pa koliko je pač je. potrebno je vedeti kam gre naš denar, pa če smo primorani plačevati ali pa ne. ker ravno neznanje in nevednost je nekaj najslabšega.

  8. #38

    Privzeto 2x plačilo vsega?

    Pozdravljeni,
    jaz pa pravkar postajam član še ene LD (poleg LD na območju katere živim), torej 2. lovske družine in me zanima, če sem dolžan vse prispevke, ki se štejejo kot članarina tudi poravnati?
    Ne bi namreč rad dobival dve reviji Lovec, saj ne bom zvedel v njih nič več kot v eni.
    Last edited by shooter; 14. January 2011 at 19:42.

  9. #39
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Iz zapisnika 28. seje UO LZS:

    28.5.3. SKLEP: UO LZS določa višino članarine za primere t.i. dvojnega članstva: Članstvo v več LD je osebna želja in odločitev vsakega posameznika, zato ni razlogov za uveljavljanje morebitnih olajšav pri določanju višine članskega prispevka članic, torej znaša članarina za leto 2011 55 € po članu članice za vsakokratno članstvo.

  10. #40

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Še nekaj me zanima, če kdo ve (sicer ne spada popolnoma v to temo, pa vseeno): Katera izobraževanja so v lanskem letu izvajale OLZ za LZS in katera v lastni režiji.
    Poročilo za leto 2010 je objavljeno na spletni strani LZS, za člane LZS - pod komisijo za izobraževanje / ostalo.

Stran 4 od 8 PrvaPrva 12345678 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •