Stran 19 od 70 PrvaPrva ... 91516171819202122232969 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 181 do 190 od 696

Tema: Strelstvo kar tako in počez

  1. #181
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Citat cviček je objavil: Pokaži objave
    Če se nimate kam dati, v Sadu streljamo od 16 h dalje.
    Sprejeto!

  2. #182

    Privzeto Pozabljivčki!

    Dečki, če bo kdo ki je bil na tekmi na Ilovi gori, pogruntal da ga zebe in ne bo našel jopico, mu lahko povem kje je.Ampak da se sedaj ne boste javili vsi, ki ste bili na tekmi, ker jopica je samo ena. Pri meni je za pol gajbe rogačev ceneje, kot pri tistem , ki se sedaj nahaja.

  3. #183

    Privzeto

    Opažam, da se prirejajo "lovske " tekme kar tako -počez. Pravilnik o lovskem strelstvu je dokaj jasen. Tekma v športnem stavu po mojem ni lovska.
    Med vabilom na temo sem opazil:25 golobov lovski stav in bežeči merjasec "mehanski merki". A sploh vejo, koliko je sploh še strelcev, ki ne uporabljajo optike? Jih skoraj ni!! Kdo bo pa šel snemat dalnogled za eno tekmo, poleg tega pa nekatere puške sploh nimajo merkov. Pa so se znebili strelcev, pa tako lepo jih vabijo.

  4. #184

    Smile

    Citat jegr je objavil: Pokaži objave
    Opažam, da se prirejajo "lovske " tekme kar tako -počez. Pravilnik o lovskem strelstvu je dokaj jasen. Tekma v športnem stavu po mojem ni lovska.
    Med vabilom na temo sem opazil:25 golobov lovski stav in bežeči merjasec "mehanski merki". A sploh vejo, koliko je sploh še strelcev, ki ne uporabljajo optike? Jih skoraj ni!! Kdo bo pa šel snemat dalnogled za eno tekmo, poleg tega pa nekatere puške sploh nimajo merkov. Pa so se znebili strelcev, pa tako lepo jih vabijo.
    nč novga...:)

  5. #185

    Privzeto

    Citat jegr je objavil: Pokaži objave
    Opažam, da se prirejajo "lovske " tekme kar tako -počez. Pravilnik o lovskem strelstvu je dokaj jasen. Tekma v športnem stavu po mojem ni lovska.
    Se dogaja zato, ker se eni ne morejo ali pa nočejo odločit ali so lovci ali športniki...
    Konkretno v našem koncu ni niti ene lovske tekme!! Žalostno ampak resnično.

  6. #186

    Privzeto Bla bla bla

    Fantje če to debatirate za Metliko je takole. Strelja se 25 golobov lovski stav. Za popestritev dolgcajta imajo pa še bežečega merjasca in tam dobiš puško in patrone, in to dvoje ni kombinacija, je vsako posebej. Tako da ni takoj za buko narediti. Imajo pa zraven še veselico in golobi pa veselica tudi ni končna kombinacija. Hose vas vse lepo vabi na tekmo. Bo v vsakem vremenu, ker imajo vse pokrito.

  7. #187

    Privzeto

    Osebno komentiram posavski konec naše Slovenije...

  8. #188

    Privzeto

    Jvpv imate strelišče, organiziraj lovski stav, nas 50 pa pride in naredimo tako vzdušje, da nikoli več ne bodo pomislili na športni stav. Korajža velja.

  9. #189

    Privzeto

    tako se govori

  10. #190

    Privzeto

    Drugo sezono. Zdaj je že konec...


    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Jvpv imate strelišče, organiziraj lovski stav, nas 50 pa pride in naredimo tako vzdušje, da nikoli več ne bodo pomislili na športni stav. Korajža velja.

Stran 19 od 70 PrvaPrva ... 91516171819202122232969 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •