Stran 34 od 70 PrvaPrva ... 2430313233343536373844 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 331 do 340 od 696

Tema: Strelstvo kar tako in počez

  1. #331

    Privzeto

    Dobro da me ni bilo tam. Če ne serjejo zld funcionarji pa nesposobni strelski. Res je da strelsko funkcijo v LD dobijo samo ostanki, ki so potrebni za kimanje. Tukaj je dokaz.

  2. #332

    Privzeto

    Takole je bilo pa na tekmi v Gornjem gradu.
    http://lovci.si/strelci/porocila-s-t...rnji-grad-2012

  3. #333
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    20

    Privzeto

    dj se mal umir z izjavami ne! eni referenti fajn delajo da se lige in tekme sploh organizirajo in prevzamejo na zveznih področjih! jaz osebno in nekaj članov naše družine (LD Brežice) smo tale vikend ispeljal 3 compack tekmo v posavju, pa ne da bi tu nek dobiček bil, saj si vsako leto mašine najamemo iz gornjega grada, pač se nam gre da strelci zveze spoznajo lovsko streljanje po pravilniku LZS in tudi prestavniki zveze na državnem ne izpadejo loleki ki sploh ne vedo kaj pa kako se strelja na državnem!

  4. #334
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Nekaj mojih misli o izbirnih tekmah VO Novo mesto je na http://www.strelci.lovci.si/porocila...ogodkov/101-vo

    Every time I feel the spirit

  5. #335
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Citat slavkob je objavil: Pokaži objave
    jaz osebno in nekaj članov naše družine (LD Brežice) smo tale vikend ispeljal 3 compack tekmo v posavju

    Sporočit da imate tudi tekmo pa niste mogli?

  6. #336

    Privzeto

    Citat 206 je objavil: Pokaži objave
    Sporočit da imate tudi tekmo pa niste mogli?
    Verjetno zato, ker je bila izbirna za ZLD Posavje (že tako je dolgo trajalo: 2x25 compak in 20x MK)

  7. #337

    Privzeto Odgovor slavkob-ju

    slavkob, izjeme potrjujejo pravilo. To so že stari ljudje govorili. Takih je zelo malo, praktično ni omembe vredno. Je pa vzpodbudno da mladi malo prevzemajo ta posel. Ampak še vedno ostanem pri kimavčkih. Da bom spremenil mišljenje bo še veliko vode preteklo. Žal..

  8. #338
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    sej še lahko kako izbirno naredite , ker po informacijah se nam državno prvenstvo obeta septembra ... takole pa zgledajo določeni člani strelske komisije ko pa to prebirajo pa takole
    morali pa bi takole

  9. #339
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Glede na to da bo jutri strelska tekma v Sadu bo uradni trening danes od 16 h pa vse do mraka . Možnost treniranja tudi z MK.

    Vabljeni
    errare humanum est - motiti se je človeško

  10. #340

    Privzeto

    V Slovenj Gradcu je pokalo. Vse ostalo je tukaj.
    http://strelci.lovci.si/

Stran 34 od 70 PrvaPrva ... 2430313233343536373844 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •