Stran 46 od 70 PrvaPrva ... 3642434445464748495056 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 451 do 460 od 696

Tema: Strelstvo kar tako in počez

  1. #451

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Dečki, a mi lahko pomagate. Tale prispevek je na koroškem dvignil pravi revolt.
    http://strelci.lovci.si/porocila-s-t...nj-gradec-2012
    Meni stopi v oči samo sistem rezultatov (nič drugega kot ''maratonski sistem oz. nateravanje''). Tudi sam sem eden izmed takšnih, ki se tekem s tem sistemom ne udeležujem.

    Edina fer tekma je lahko če je možnost prijave enkratna, največ 2x (da še LD kaj zasluži)!

  2. #452

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Dečki, a mi lahko pomagate. Tale prispevek je na koroškem dvignil pravi revolt. Kljub temu da sem ga že 15x prečital še vedno nisem našel te točke, da bi se počutil krivega in da nisem napisal tistega, kar se je na tekmi dogajalo. Pod prispevkom je možna kaj napisati (ali pa tukaj) in prosim za eno konstruktivno debato. Rad bi videl ali je to samo šank gobezdanje ali res ne vidim, kaj sem sestavil.
    http://strelci.lovci.si/porocila-s-t...nj-gradec-2012
    Zame je korekten zapis. Verjamem, da prireditelj kritizira tvoje pisanje, saj je bil namen zgolj in samo zaslužek, ostalo je drugotnega pomena. Drži se načela, da se takim tekmam izogneš, pa naj se razni Čunki, Gregani, Marjani, .. udarijo sami.
    Načelo druženja in poštene medsebojne borbe je poteptano že zdavnaj, sedaj je važno strelcu izpuliti iz žepa še zadnji evro.
    Tudi zaradi takih izrodnih in vse pogostejših tekem prodajam trap puško.

  3. #453
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Pero, tvoj prispevek sem v celoti prebral in v njem nisem zasledil žaljive besede za organizatorja.

    Ampak spravil si se na njihove propozicije. Nekaterim LD- jem je prodaja divjačine in organizacija takšne tekme edini večji vir zaslužka. Zraven tega je šlo za odstrel gamsa, ki se mu začne cena tam od 500€ navzgor. Za tako nagrado je pač treba malo več reskirat. No, tudi drugih nagrad mora biti dovolj.

    Sem pred časom gledal neke propozicije iz dolenjske...prvo mesto odstrel srninega mladiča, to je nagrada vredna 20€, ne me hecat, kdo bo prišel na tako tekmo?

    To je samo moje mnenje, če sem koga užalil se mu opravičujem.

  4. #454

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    to je nagrada vredna 20€, ne me hecat, kdo bo prišel na tako tekmo?
    Organitatorji vidijo le denar, strelci (k sreči ne vsi) vidijo le denar.
    Kar lepo se ujema. Ni čudno da Tica puško prodaja.

  5. #455

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Pero, tvoj prispevek sem v celoti prebral in v njem nisem zasledil žaljive besede za organizatorja.

    Ampak spravil si se na njihove propozicije. Nekaterim LD- jem je prodaja divjačine in organizacija takšne tekme edini večji vir zaslužka. Zraven tega je šlo za odstrel gamsa, ki se mu začne cena tam od 500€ navzgor. Za tako nagrado je pač treba malo več reskirat. No, tudi drugih nagrad mora biti dovolj.

    Sem pred časom gledal neke propozicije iz dolenjske...prvo mesto odstrel srninega mladiča, to je nagrada vredna 20€, ne me hecat, kdo bo prišel na tako tekmo?

    To je samo moje mnenje, če sem koga užalil se mu opravičujem.
    main757, ne opravičujem svojega pisanja in ne kritiziram tvoje pisanje. Jaz grem na tekmo tudi če so samo pokali. Za srninega mladiča moraš iti 2-3x v njihovo lovišče. Spoznavaš njihove navade in običaje, Kako izbirajo odstrel itd. Jaz zelo velikokrat dam tak odstrel sotekmovalcu za njegovo nagrado, ker je sploh prišel na tekmo. Največjo fovšijo med nami (nekateri mi jo ne bodo nikoli odpustili) sem storil takrat, ko sem dobil odstrel jelena in sem ga dal prijatelju. On ravno tolikokrat plača pristopnimo kot jaz in mogoče oz vem da nikoli v strelski karieri ne bo prišel do take nagrade. Nekateri nismo samo nabiralci materialnih dobrin, ampak gremo na tekmo tudi za užitek. Upam da te nisem užalil.

  6. #456

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Jaz grem na tekmo tudi če so samo pokali.
    Ali si že naredil prizidek za pokale?
    Daj, objavi še enkrat sliko. Tisto se res splača videti.
    Last edited by alojz1; 25. July 2012 at 10:26.

  7. #457

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Ali si že naredil prizidek za pokale?
    Daj, objavi še enkrat sliko. Tisto se res splača videti.
    Prjatu, ne vem če bo potrebno. Padam v številu nabranih pokalov. Letos jih imam SAMO 36 kom.

  8. #458
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Pero koliko je bila prijavnina nagradno?

  9. #459

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Pero koliko je bila prijavnina nagradno?
    Rade volje ti odgovorim, če me vprašaš kje in kdaj.

  10. #460
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Tam, v Slovenj Gradcu.

Stran 46 od 70 PrvaPrva ... 3642434445464748495056 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •