Stran 42 od 70 PrvaPrva ... 3238394041424344454652 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 411 do 420 od 696

Tema: Strelstvo kar tako in počez

  1. #411

    Privzeto

    Prav je, da se debatira,greš na tekmo,ki ti je bližja,oziroma v okviru sposobnosti(časa),in upaš da je sojenje vsaj normalno ,če ne solidno.Po drugi strani gremo za sprostitev,je pa res,oziroma upam, da se za naslednjo tekmo bolje pripravijo,oziroma preberejo pravilnik,če že delajo po njem.

  2. #412

    Privzeto

    Citat zajec je objavil: Pokaži objave
    Prav je, da se debatira,greš na tekmo,ki ti je bližja,oziroma v okviru sposobnosti(časa),in upaš da je sojenje vsaj normalno ,če ne solidno.Po drugi strani gremo za sprostitev,je pa res,oziroma upam, da se za naslednjo tekmo bolje pripravijo,oziroma preberejo pravilnik,če že delajo po njem.
    Zakaj delamo v ''rokavičkah'', povej kje konkretno je to bilo, da lahko do naslednjič izboljšajo pomanjkljivosti...

  3. #413

    Privzeto

    Zaj?ek se boji, da ga bo keri nabunkal naslednjič, ko se srečajo in raje molči
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  4. #414

    Privzeto

    Pred mnogimi leti sem bil na tekmi v "BRATCKI REPUBLIKI"z vojaško puško M48 in dupliram strel,dvignem roko povem sodniku,pogleda in reče pucaj dalje,a glej ga zlomka še en strel v isto luknjo,sodnik pogleda in reče pucaj dalje,pri seštevanju mi je pa priznal samo dva strela in ne tri,seveda je bilo takoj nekaj vroče krvi in prerekanja,a je sodnik hladno mrtev odgovoril"ja sam sudac,a ti se žali",ampak zadoščenje smo vseeno dobili saj smo zmagali z precejšno prednostjo.
    Nekaj takega se pa dogaja tudi na razno raznih tekmah v lovskih krogih.

    lp

  5. #415

    Privzeto

    JVPV bil sem na podelitvi, tebe ni blo na podelitvi,ker si odstrelil in odšel,dobil pa si kar nekaj pokalov,oziroma nagrad.

  6. #416

    Privzeto

    Citat zajec je objavil: Pokaži objave
    JVPV bil sem na podelitvi, tebe ni blo na podelitvi,ker si odstrelil in odšel,dobil pa si kar nekaj pokalov,oziroma nagrad.
    Zajec in ostali skrivnostneži. Takih skrivnosti se na strani
    http://strelci.lovci.si/ ne gremo. Tukaj se točno ve o kateri tekmi se govori.
    Napiši prispevek in mi ti ga z veseljem objavimo. Pa kaj če me grdo gledajo kot avtorja članka. Vedno napišem ali napišeš samo tisto kar je bilo res in po 2 urah so organizatorji hladni kot špricar. A misliš da letos ne bom šel v Metliko na tekmo. Motiš se, sigurno bom tam.

  7. #417

    Privzeto

    Gre za tekmo v Višni gori.

    V belo krajno pa si lepo vabljen od strani organizatorja!

  8. #418

    Privzeto

    Citat zajec je objavil: Pokaži objave
    Gre za tekmo v Višni gori.

    V belo krajno pa si lepo vabljen od strani organizatorja!
    Mislim da že kremenateljce pečejo.

  9. #419

    Privzeto

    Da ne bom motil na "lovskih tekmah" bom tule vprašal?
    Jeger greva jutri na trening v Rečico. Bom peljal.

  10. #420

    Privzeto

    glej ZS

Stran 42 od 70 PrvaPrva ... 3238394041424344454652 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •