Stran 23 od 70 PrvaPrva ... 1319202122232425262733 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 221 do 230 od 696

Tema: Strelstvo kar tako in počez

  1. #221

    Privzeto

    ?e je izvedljivo vsaj enkrat kompak in tudi prašičVohkuc

  2. #222

    Privzeto

    Citat Vohkuc je objavil: Pokaži objave
    ?e je izvedljivo vsaj enkrat kompak in tudi prašičVohkuc
    Zagovarjam tvoje stališče, hvala.

  3. #223

    Privzeto

    Glede disciplin mi je vseeno, nevem pa če je dobro točkovanje, ki ga imamo.

  4. #224

    Privzeto

    Citat Ferenc je objavil: Pokaži objave
    Glede disciplin mi je vseeno, nevem pa če je dobro točkovanje, ki ga imamo.
    Nadaljuj, z predlogom na dan.

  5. #225
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Citat Ferenc je objavil: Pokaži objave
    Glede disciplin mi je vseeno, nevem pa če je dobro točkovanje, ki ga imamo.
    Se strinjam z ferencem in predlagam seštevek vseh sestreljenih golobov ki da končne rezutate in seštevek vseh doseženih krogov ki da končne rezultate v celotnem trajanju lige. Za vsako tekmo posebej pa pač razgasimo zmagovalca in po lestvici navzdol.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #226

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    Se strinjam z ferencem in predlagam seštevek vseh sestreljenih golobov ki da končne rezutate in seštevek vseh doseženih krogov ki da končne rezultate v celotnem trajanju lige. Za vsako tekmo posebej pa pač razgasimo zmagovalca in po lestvici navzdol.
    Ata Veper je rekel svoje, houg. Vzeto na znanje. Se bo razpravljalo tudi o tem predlogu.Hvala.

  7. #227

    Privzeto

    Pri sedanjem točkovanju, je bilo tako, lahko si danes ustrelil boljše kot prejšnič, pa si dobil manj točk kot prejšnič. Odvisno je bilo, koliko tekmovalcev je bilo na tekmi, če je nekaj dobrih manjkalo, si dobil veliko točk, pa tud če si za en drek ustrelu. Bog ne daj, da si pa na zadnji tekmi manjkal, pa itak ves trud v vodo pade.
    Ampak nebi bi bil rad pameten, tud sam ne vem kaj bi bilo najboljše,
    bom še mal premislu.

  8. #228

    Privzeto

    Moj predlog: enkrat bežeči merjasec, ostalo podobno kot lani, le točke bi lahko dobilo več strelcev (mogoče 20?), da tudi rahlo slabši dobijo veselje (mogoče do tut men kdaj prav prišlo). Lepo bi bilo imeti tudi kompak, ilova gora je blizu. Perota pa na morje za 14 dni, da mu en rezultat manjka

  9. #229

    Privzeto

    Fajn je da se vsi na zadnji tekmi dobimo skupaj, da kakšno rečemo naredimo malo plana za naprej in še kaj bi se našlo na to temo. Saj da ne boš mislil da mi ne mozgamo kaj bi bilo najboljše, pa neke tople vode ne znamo več odkriti. Jaz samo vem da bi rad to ligo peljal naprej, ker je pa preveč pozitiven odnos do tega druženja. Je pa res da najbrž letos ne bom tekmoval v konkurenci. 2 leti sem zmagal in to je dovolj za mojo zbirko. Seveda to pa tudi pod razno ne pomeni da nebom tekmoval z vami.
    Last edited by ostrostrelec.pero; 26. January 2012 at 17:43.

  10. #230

    Privzeto

    Mi je všeč Veprov predlog točkovanja.

Stran 23 od 70 PrvaPrva ... 1319202122232425262733 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •