Stran 26 od 70 PrvaPrva ... 1622232425262728293036 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 251 do 260 od 696

Tema: Strelstvo kar tako in počez

  1. #251

    Privzeto

    Ampak nekej me pa resno zanima. V naši ligi se štejejo štirje raziltati za končno uvrstitev. Trikat boljši razultat in zadnja tekma.
    Zdej me pa zanima kakšnega mnenja ste vi, kdo je boljši tisti ko ima večji seštevek točk kombinacije ali seštevek točk uvrstitve.

  2. #252
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Seštevek kombinacije seveda.Točke za mesta v naši ligi kjer ni zmeraj 100% udeležba ni glih zanesljiva.Vsi ne moremo na vse tekme tako kot recimo F1 al pa Moto GP ko se že omenja.

    En lep primer:izbirne tekme se seštevajo po točkah kombinacije,ne uvrstitev na tekmah.


    lp

  3. #253

    Privzeto

    Citat 206 je objavil: Pokaži objave
    Seštevek kombinacije seveda.Točke za mesta v naši ligi kjer ni zmeraj 100% udeležba ni glih zanesljiva.Vsi ne moremo na vse tekme tako kot recimo F1 al pa Moto GP ko se že omenja.

    En lep primer:izbirne tekme se seštevajo po točkah kombinacije,ne uvrstitev na tekmah.


    lp
    Evo mi mamo pa kontra. Pri nas imaš lahko seštevek kombinacij večji pa si na koncu za tri mesta slabši od sotekmovalca, ki ima slabši seštevek. Ne vem, če je končni vrstni red realen?

  4. #254
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Citat Ferenc je objavil: Pokaži objave
    Evo mi mamo pa kontra. Pri nas imaš lahko seštevek kombinacij večji pa si na koncu za tri mesta slabši od sotekmovalca, ki ima slabši seštevek. Ne vem, če je končni vrstni red realen?
    mislim da je sol prisotna v tvojem razmišljanju ,lahko pa da se motim in me popravite kot bi rekel strelski šef Ostri Pero
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  5. #255

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave


    mislim da je sol prisotna v tvojem razmišljanju ,lahko pa da se motim in me popravite kot bi rekel strelski šef Ostri Pero
    Ti se pa res nikoli ne motiš.

  6. #256
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Očitno bomo za zmago vlekli slamice, saj je točkovanje prekomplicirano za nas

    Važno je, da bo Cviček čevape spekel in da se bomo fletno imeli
    Every time I feel the spirit

  7. #257

    Privzeto

    Citat jok je objavil: Pokaži objave
    Očitno bomo za zmago vlekli slamice, saj je točkovanje prekomplicirano za nas

    Važno je, da bo Cviček čevape spekel in da se bomo fletno imeli

    BRAVO JOK, sej ni važna zmaga glavno je da bomo jedli :)

  8. #258

    Privzeto Dilema

    Ja fanje pa da boste vedeli da sem (osebno) pred zelo veliko dilemo kako tole speljati. Sploh ni enostavno.
    V ligi bo tudi kompak. Med prijavljenimi bodo (vsaj upam)tudi tekmovalci ki tekmujejo v tej disciplini. Če napišem v pravila da nesemo kroge naprej vas bodo naprali samo v tej disciplini za 50-60 krogov, ki jih ni mogoče nadomestiti v vseh preostalih krogih lige. Sedaj pa povejte in preštudirajte kateri sistem naj uvedem. Če pa nosimo točke je pa samo ena tekma ki jo je zmagal in imate vsaj malo možnosti da se jim v preostalih kolih vsaj približate, drugače pa niti te možnosti nimate.

  9. #259
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Meni je vseeno,važno da liga BO!

  10. #260
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Ja fanje pa da boste vedeli da sem (osebno) pred zelo veliko dilemo kako tole speljati. Sploh ni enostavno.
    V ligi bo tudi kompak. Med prijavljenimi bodo (vsaj upam)tudi tekmovalci ki tekmujejo v tej disciplini. Če napišem v pravila da nesemo kroge naprej vas bodo naprali samo v tej disciplini za 50-60 krogov, ki jih ni mogoče nadomestiti v vseh preostalih krogih lige. Sedaj pa povejte in preštudirajte kateri sistem naj uvedem. Če pa nosimo točke je pa samo ena tekma ki jo je zmagal in imate vsaj malo možnosti da se jim v preostalih kolih vsaj približate, drugače pa niti te možnosti nimate.
    Pero - pretiravaš
    po izkušnjah sodeč se bodo najvišji rezultati v compacu gibali med 20 in 15 golobov oz. bi razlika znašala max. 40 točk. Glede na dejstvo , da se štejejo še tri tekme trapa je to 1,66 goloba na tekmo.
    Z gotovostjo pa si upam trditi , da bo na zadni finalni tekmi 3-5tekmovalcev, ki se bodo lahko teoretično borilli za prvo mesto in nadaljnih 5 -7 , ki se bodo borili do 10-12 mesta. Vsekako bi znala zadeva biti zelo zanimiva, če bo pristop pravilen.
    glede sistema točkovanja pa si preberi poste na zadnji straneh.
    Me pa zelo moti, ker nekateri kalkulirate , kako bo , če bo .... ???
    errare humanum est - motiti se je človeško

Stran 26 od 70 PrvaPrva ... 1622232425262728293036 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •