Stran 2 od 70 PrvaPrva 1234561252 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 696

Tema: Strelstvo kar tako in počez

  1. #11
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Ker ni nobenih konkretnih predlogov ( čas pa kar beži ) razmišljam oz. predlagam sledeče :
    1. streljanje 25 golobov in 20 x MK
    2. število tekem cca 10
    3.število lokacij 3 -4 Od tega ena lokacija za streljanje compak ( predlagam dve tekmi , ena se šeje za rezultat )
    4.Zakaj compak? Ker je zadnja leta vključeno to streljanje na vseh večjih tekmovanjih vse od tekem , ki jih prirejajo ZLD-ji pa do DP.
    Ker je to nek nov trend v lovskem streljanju bi bilo prav , da temu sledimo tudi forumovci.
    5.Za poenostavitev evidentiraja rezultatov predlagam da se strelcu štejejo zadeti gplobi in doseženi krogi na MK in ne doseženo mesto na posamezni tekmi.S tem bi odpadlo evidentiranje zadetih golobov s prvim oz. drugim strelom ( roko na srce ; takega načina nisem videl še nikjer )
    V praksi to pomeni , da se strelcu iz vsake lokacije priznata dva najboljša rezultata , ki se na koncu seštejejo in določijo končni vrstni red.
    Tu bo moral svoje dodati tudi čato Jok , ki je lansko leto svoje delo opravil zelo dobro.
    6.organizator naj vsa pravila zelo jasno in pismeno določi pred začetkom lige, da ne bo hude krvi , kot je bilo lanslo leto v Višnji gori.

    Predlogi so okvirni , predvsem pa dobronamerni . Sicer pa bo vse jasno iz nadaljne debate.

  2. #12
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    cvicek se popolnoma strinjam z tabo,samo z compakom je bol tak tak.uprasanje je koliko forumasev sploh strelja compak,koliko lovcev ima sploh volje in puske za compak.lahko bi tudi kdo anketo naredil na tej strani koliko ljudi strelja compak,lovski stav,trap.mislim da je tukaj pomenbno druzenje.seveda ce vecina strelja compak zakaj pa ne...

  3. #13

    Privzeto

    Cviček a boste pri vas naredili strelišče za mk.

  4. #14
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Cviček a boste pri vas naredili strelišče za mk.
    je že v delu. Pa verjetno bo še eno manjše presenečenje.

  5. #15

    Privzeto

    Glede compaka sem se pogovarjal z karnekaj lanskimi tekmovalci in ni prav nobenega navdušenja nad takim streljanjem, tako da ga letos ne bo v ligi forum. Ne mečem stran pa možnost da se drugo leto to ne vpelje, če bo kakšna možnost za trening.
    Glede seštevanja golobov in mk krogov.je pa moje mišljenje takole.
    Sploh ni bilo lansko seštevanje slabo. Čeravno smo na istem strelišču streljali več zaporednih tekem, so bili pa pogoji pri streljanju drugačni.
    Dam primer: 2 x zapovrstjo bom ustrelil polno pri golobih in bodo fantje nehali hoditi na tekme, ker je nemogoče da me dohiti.Če bomo pa mesta ovrednotili bo pa samo 2 točki za mano ne pa recimo (predvidevam)7 golobov.
    Pri mk pa da ustrelim 10 krogov več od drugega, bom 10 krogov pred njim ne pa samo 1 piko, kot bi bilo če bi vrednotili mesta, pa je lahko potem vseskozi za eno ali dve pike pred mano me ne more dohiteti, oz če drugače povem, se mi eno tekmo posreči in ste vi pečeni do konca lige, če seštevamo rezultat.

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    ostri dodaj compak pa boš vedno eno piko zadej

  7. #17

    Privzeto

    Citat pumpa je objavil: Pokaži objave
    ostri dodaj compak pa boš vedno eno piko zadej
    Bla-bla.bla!!!!!!!!!!!

  8. #18
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    168

    Privzeto

    Pa naj vsak sam pove, kdo je za compak.

  9. #19

    Privzeto

    Citat krogla1 je objavil: Pokaži objave
    Pa naj vsak sam pove, kdo je za compak.
    Navrsti si, da zapišemo.

  10. #20
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    168

    Privzeto

    Jaz sem za.
    Zakaj pa ne,saj nima nobeden velike možnosti za trening.

Stran 2 od 70 PrvaPrva 1234561252 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •