Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234
Rezultati 31 do 33 od 33

Tema: Pavšalni lov za lovske kinologe

  1. #31

    Privzeto

    Hubertus zapiše:
    "Če mene vprašate sem takoj za to, da bi imeli možnost imeti status lovca, ki ne bi bil vezan na lovišče. Imaš kartico in jagaš, kot se ti zdi, kolikor imaš časa in možnosti in kolikor se znajdeš in nenazadnje kolikor si pač pripravljen plačati."
    __________
    S sklonjeno glavo ponižno priznavam, da se tudi tokrat strinjam s Hubertusom. In to se bo v prihodnosti tudi zgodilo. Verjetno ne kar naenkrat, temveč se bo nekaj podobnega uvajalo postopno. Bo pa se skoraj zagotovo.

  2. #32
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    Hubertus zapiše:
    "Če mene vprašate sem takoj za to, da bi imeli možnost imeti status lovca, ki ne bi bil vezan na lovišče. Imaš kartico in jagaš, kot se ti zdi, kolikor imaš časa in možnosti in kolikor se znajdeš in nenazadnje kolikor si pač pripravljen plačati."
    __________
    S sklonjeno glavo ponižno priznavam, da se tudi tokrat strinjam s Hubertusom. In to se bo v prihodnosti tudi zgodilo. Verjetno ne kar naenkrat, temveč se bo nekaj podobnega uvajalo postopno. Bo pa se skoraj zagotovo.
    Ne vem, če naj odneham ali ne? Vidva mi delujeta preveč jurišna borca. Mogoče sem pa še mlad in zagnan in optimist in ...

  3. #33

    Privzeto

    Mogoče pa sva le trda realista.

Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •