Stran 8 od 9 PrvaPrva ... 456789 ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 86

Tema: Nakup daljnogleda

  1. #71
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Saj bo verjetno kar Zeiss prišel h hiši ja
    Evo. Zmontiran z Recknagel montažo (http://www.optics-trade.eu/shop/si/m...ail-lever.html). Sedaj pa samo še sonce počakamo in grem nastrelit. Upam, da me puška in optika preživita. Tudi montaža se lahko pridruži
    Optik-trade hvala za nasvete.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  2. #72

    Privzeto

    Pozdravljeni,


    ali pozna kdo kakšno internetno stran (tujo), prodajalca(ita, avs, hr,...). Namreč kupil bi strelni daljnogled, pa me zanima za kakšen denar se dobi rabljena roba pri sosedih. Pri nas kakšnega rabljenega S&B, Zeiss ali kaj podobnega (novejši tip) rabljeno par let ne zasledim.

    Hvala, lp

  3. #73

    Privzeto

    Uporabljaš FB?
    Tam obstaja skupina, kjer posamezniki prodajajo rabljeno lovsko opremo; xxxxxxxxxxxxxx".
    Drugače pa pravila foruma ne dovoljujejo, da bi objavljaji linke spletnih trgovin in verjetno drugačnega odgovora, kot uporabi google, ne boš dobil.

    p.s.: Admin, če smatraš, da sem bil preveč direktn z objavo imena skupine na FB, jo pobriši.

    Zmenjeno in res je tako.
    LP, admin

  4. #74

    Privzeto

    Hvala za odgovor,


    ampak zakaj ne bi smeli to se pogovarjati na forumu? A ni forum namenjen nasvetom, pogovorom, izkušnjam med člani, osebe ki jih druži neka skupna tema?

    lp

    Pravila ob registraciji!
    admin

  5. #75

    Privzeto

    Izgubil/pozabil sem svoj star ruski daljnogled, zato potrebujem novega , in prosim za vašo pomoč. Večinoma ga uporabljam za opazovanje v mraku oziroma ob polni luni.. Nekaj pa tudi za srnjad, do 100m.. Iscem nekaj do 300eur.

  6. #76
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Jaz ravno cakam postarja, da mi prinese Minoxa BV 8x56 BR, za katerega sem dal tocno 300 eur (no pa se 17 eur postnine iz Nemcije).

    Bom sporocil, kako se obnese.

  7. #77

    Privzeto

    Brlogar, napiši še, da je rabljen. Nov je krepko dražji.
    Če je pa nov je pa škoda, da si le enega naročil

  8. #78
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Nov. Dobil bi ga naj v ponedeljek ali torek.Je pa res bil na eBay-u, ampak ima trgovec 100% pozitiven rating. Doslej se pri takih nakupih se nisem zaj***, ga pofotkam, ko pride.

  9. #79

    Privzeto

    Jaz sedaj skoraj eno leto uporabljam Delta optical Titanium 8x56 ROH in sem z njim zelo zadovoljen. Vidljivost v mraku je za njegovo ceno odlična, kakovost slike pa tudi. Uporabljam ga pa samo za srnjad, ker druga v lovišču nimamo.

    http://www.optics-trade.eu/shop/si/d...-roh-roof.html

    LP, Boris

  10. #80
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Minox prišel, original zapakiran. Kot obljubljeno, še fotke.

    Click image for larger version. 

Name:	20150511_181321.jpg 
Views:	4 
Size:	208.7 KB 
ID:	15324
    Click image for larger version. 

Name:	20150511_181346.jpg 
Views:	5 
Size:	103.5 KB 
ID:	15325
    Click image for larger version. 

Name:	20150511_194210.jpg 
Views:	4 
Size:	150.6 KB 
ID:	15326

    Kar se tiče kvalitete izdelave, se mi zdi super. Če ga primerjam z očetovim Vortexom Vulture HD 8x56, se mi zdi, da celo lepše sede v roke in "na oko".

    Upam, da bom zadovoljen :)

Stran 8 od 9 PrvaPrva ... 456789 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •