Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: Nadzorni odbor

  1. #1
    Perun Guest

    Privzeto Nadzorni odbor

    Končno smo dočakali objavo majske seje nadzornega odbora.
    odbor, ki je eden tistih, ki bi moral bedeti nad izvajanjem zakonodaje in aktov si privošči polletno zamudo pri objavi. Fajn, ni kej!

  2. #2
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Je to mogoče kaj čudnega glede na dogajanja v vrhu?

  3. #3
    Perun Guest

    Privzeto

    Citat 206 je objavil: Pokaži objave
    Je to mogoče kaj čudnega glede na dogajanja v vrhu?
    Seveda je čudno. Sem mislil, da bomo kakšen zapisnik dobili za dedka mraza, pa je zgleda že kar za Miklavža. :icon_: Prijazni možički tile nadzorniki, ni kaj.
    Hja, saj mogoče pa za dedka mraza dobimo še kakšno tako darilo z lepo nekajmesečno patino. Kam pošljem želje? Dedek Mraz, to mi je jasno, samo ne vem ali na severni ali južni pol.

  4. #4

    Privzeto

    Citat Perun je objavil: Pokaži objave
    Seveda je čudno. Sem mislil, da bomo kakšen zapisnik dobili za dedka mraza, pa je zgleda že kar za Miklavža. :icon_: Prijazni možički tile nadzorniki, ni kaj.
    Hja, saj mogoče pa za dedka mraza dobimo še kakšno tako darilo z lepo nekajmesečno patino. Kam pošljem želje? Dedek Mraz, to mi je jasno, samo ne vem ali na severni ali južni pol.
    Si pa res neveden, kam se to pošilja. Naj ti povem na uho: "na Župančičevo 9".

  5. #5
    Perun Guest

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Si pa res neveden, kam se to pošilja. Naj ti povem na uho: "na Župančičevo 9".
    Aaaaaa takoooo. A iz Župančičeve dobimo vse dobrote??? In kje je ta Župančičeva? V Reykjaviku? Hm, saj če pogledam tja,. še dobro da smo darilce sploh dobili.

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Dolga blatna vas(po Valvazorju)
    Prispevki
    54

    Privzeto

    Ne se razburjati najbolj pomembno je da bo članarina "za njihov trud" pravočasno prispela na njihov naslov.
    Za staro pravdo!

  7. #7

    Privzeto

    PERUN, kaj bi v teh zimskih dneh počel, če bi omenjeni zapisnik prej dobil, potem zdaj, ko se lov zaradi visokega snega ne izvaja, ne bi imel kaj za brati. Vidiš, včasih ima tudi zamuda oz. bolj pozna objava kakega zapisnika svoje dobre strani.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •