Stran 7 od 15 PrvaPrva ... 34567891011 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 142

Tema: Izbira pravega kalibra in puške

  1. #61
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Uf, to je pa velik minus za Browninga. Mogoče nisem omenil, samo tole bo moj prvi kos orožja, tako da bo uporabljen povsod in veliko torej želim da je vzdržljiv ali pa vsaj poceni za popravit. Vem, da je treba na orožje paziti ampak v nekaterih razmerah tudi pazljivost ni dovolj, primer so recimo skupni lovi, kjer imam vedno vlogo gonjača, torej moram premagovati zahteven teren(pri nas namreč ni najbolj ravno), pa čeprav sem izkušen se mi včasih zgodi da padem ali pa da se potiskam skozi razno grmovlje ali podobno in v takih razmerah se takoj zgodi da puško kam butneš ali pa padeš in jo udariš v tla. Osebno sem namreč bolj "nemirne" sorte - veliko raje hodim naokoli kot pa sedim na preži, zato iščem nekakšnega "kalašnika" med puškami(Zastava, ČZ...).

  2. #62

    Privzeto

    Tikka T3 ali pa Titan 6, seveda v 308 win. LP
    V kraljestvu Zlatoroga

  3. #63
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Če bo denar definitivno!

  4. #64
    Član od
    Sep 2009
    Lokacija
    gornji grad
    Prispevki
    145

    Privzeto

    ti kar sakoja kup pa ti zihr nebo žal!!!

  5. #65
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    RWS take filmčke kot si jih pripel po večini zaigrajo zaradi konkurence. Znano je ,da je orožarska industrija najdonosnejša in tudi najkrutejša pri reklamiranju in tudi taki spoti niso redkost prej pravilo. Pojavljajo se kot posnetki posameznika zato,da nebi odkrili pravega naročnika.TUdi za tiko je pred časom krožil po forumu podoben antireklamen spot in če se ne motim je nek forumaš celo potrdil večjo napako na Tikki pa to še ne pomeni da je slaba. Tudi o Swarovski daljnogledih beremo da niso več kar so bili in da je veliko popravil in podobno pa si še vedno kot prestižno in poleg ostalih štirih pri big five te daljnoglede želimo in jih kupujemo če le zmoremo. Z mojim A Boltom sem postrelil cca 600 nabojev in nisem opazil najmanjše napake ali pomanjklivosti. Ravno tako napake nisem imel pri nobeni od mojih pušk pa so zelo različnih proizvajalcev.No da ne lažem povem da se mi je pri Bernardelli trap zlomil napenjalec pa smo ga zamenjali in zopet deluje.
    Skratka težko boš danes našel slabo orožje in neglede na ceno. Nekdo je že omenil da orožje kupiš tisto,ki ti nekako najbolje leže in je primerno tvojemu lovišču in to naj bi bila merila. KO bom velik si bom poskusil ponovno kupiti originalno M48 tistega pravega letnika in proizvajalca Preduzeče 44 in si ga predelal za lov. Izvrstno orožje ki je popolnoma zanesljivo in tudi izredno točno pa še pravega kalibra za vse.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #66

    Privzeto

    Predvidevam,da se ti še ne mudi z nakupom. Če imaš budžet okoli 1000 evrov,si nabavi Titan 6,elegantna,robustna predvsem pa zanesljiva puška. Sicer pa malo poglej tudi rabljeno orožje,ga je morje,tako da imaš zares veliko izbiro dobrega in slabega.....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  7. #67
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Eh, nekaj bom kupil za prvo silo. Bom že potrpel.

  8. #68
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Napaka!!

    Ne kupuj puške na brzino.Če nisi 100% zadovoljen z puško in ti gre zgolj za lov in s tem streljanje ne razmišljaš prav.

    Ne kupuj na silo samo da imaš krepelo da greš na prašiče.

  9. #69
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Ubistvu sem imel v glavi znamko puške

  10. #70
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    ribniško-kočevsko območje
    Prispevki
    253

    Privzeto

    to so vse fejk posnetki, vsi kar nekaj v višave peljete Tikke pa sako-je itd...,
    browningov A-bolt ali euro-bolt je zelo malo v sloveniji razen Browning BAR ki jih je pa kar dosti pri nas. Recimo jaz mam Browning A- bolt-a in je res odlična puška postrelil sem ogromno in je puška vedno delalo kot je treba(kot je rekel Veper - to je res zakon puška), takoj ko skopni sneg vam priložim slike kakšno grupo delajo izstrelki - tikka in sako poklekne pred A-boltom, res pa je da je tut od tega odvisno kdo je za krampom

    VSI tisti ki kar nekaj pišete o browningu na podlagi fake posnetkov na youtube, rajši vzemi v roke to puško in jo probaj pa boste videli in potem delajte kar neke primerjave z tikko ali titan pa ne rečem da so slabi puški, no res pa je da vsak svojo malho hvali..

Stran 7 od 15 PrvaPrva ... 34567891011 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •