Stran 11 od 15 PrvaPrva ... 789101112131415 ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 142

Tema: Izbira pravega kalibra in puške

  1. #101
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Ja, res vidim da bo najbolje če kupim pri nas. Če ne drugega ni komplikacij. Hvala za nasvet.

  2. #102

    Privzeto

    Dej ne pretiravi MasterLesjak. Vsedi se na e gun pa boš dobo dobro rabljeno puško. Vpraši tovariša Lisjaka, če ti ne bo kaj jasno z nabavo in papirji, če pa se hočeš izognit paprologiji pa ma "Taqui Ramadani" na Lj tržnici zlo ugodno robo z balkana večkrat preizkušeno, samo žal samo vojaške kalibre.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  3. #103
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat tinko balinko je objavil: Pokaži objave
    aha ce je okoli 700eur za novo zastavo zate nizka cena potem pa nevem no.........recimo proti titanu ali tikki ki je okoli 1000eur.
    Novo Zastavo dobiš pri nas za 570€...

  4. #104
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Še to...

    Jaz sem si za začetek kupil rabljenega štuca v kalibru 8x57 (cev kot nova). Pri iskanju sem si vzel nekaj časa, oplazila me je tudi sreča, in dobil točno to, kar sem iskal - puško iz svojih sanj. Zraven sem dobil še suhlovo montažo. Staro optiko sem odstranil in menjal z Elitom, ki sem ga naročil prek luže.
    Komplet me je stal toliko, da me je sram povedati ceno...

  5. #105
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Ne vem zakaj ampak jaz se na temu e-gunu popolnoma nič ne znajdem. Mislim da jim ne dela iskalnik. Bom malo brskal, če kaj najdem, ampak še vedno sem pristaš ideje nakupa puške pri nas.

  6. #106
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Poglej zasebno sporočilo, kje se dobi nove za 400 €.

  7. #107
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Sem si pogledal, kar ugodno a se tudi pri nas dobi novo Zastavo za 570€ kot je že rekel PROF.racoon.

  8. #108

    Privzeto

    Ja cena nove puške med 570-700 eur sicer ni nekam pretirana (seveda odvisno kakšna je firma).
    Vaše mnenje...
    Puška Remington 30-06 z montažo samo na puški in rinkami za daljnogled, torej brez optike, skoraj nič streljana, cena 750 eur. Vaše mnenje? Se splača?

  9. #109
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Ne vem a se splača, ker ne vem kako je Remington primerljiv z drugimi znamkami za ta denar(Češka Zbrojevka, Zastava...).

  10. #110
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    remington jah o tem bi se dalo tudi kaj napisati.Ce lahko recem se zame osebno zacne ime remington pri modelu 700.
    Eden od nasih lovcev jo ima neko cudo ki se je pred casom dalo nabaviti v N.mestu v konbinaciji z bushnellom za male eure.Dalnogled je zdrzal 48nabojev puska pa tudi tak tak.
    Mislim da celo zstava trzi v ameriki nekatere svoje modele pod blagovno znamko remington.
    Moje mnenje je da se remington zacne pri seriji 700 tako kot se bushnell zacne pri seriji elit.Kaj je podtem je tak tak biti ali nebiti

Stran 11 od 15 PrvaPrva ... 789101112131415 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •