Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: izpitne pole

  1. #11
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Šentjernej
    Prispevki
    302

    Privzeto

    V tem kratkem času, ko si pripravnik oziroma, ko imaš predavanja se marsikaj naučiš ampak je dejstvo, da toliko info v glavo pač enostavno ne bo šlo in tudi najbolj kaj ne vedo in dokler so v komisiji ljudje s toliko izkušnjami, ki jih mogoče tudi ni v knjigah se bo našlo vprašanje, ki ga ne veš. Bistvo pa je, da si prebereš in kar ne veš vprašaš naj pa te izpit preveč ne skrbi. Največ se boš tako ali tako naučil iz prakse...
    The Earth does not belong to man, man belongs to Earth.
    (Chief Seattle's reply to the Govt of US (1852).)

  2. #12

    Privzeto

    tudi to sem vedu...hvala...pol pa ga bom naredu....brez težau...ni tako težko.al kaj...???

  3. #13
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Rakun, ko/če boš naredil izpit, nikar ne misli, da si že vso znanost osvojil.
    In nikar ne misli, da so jo tisti okoli tebe. Vsa pametovanja jemlji z rezervo in jih preverjaj v strokovni literaturi! Poleg lovske latinščine je v lovskih krogih tudi obilo folšije in neznanja, ki porajata napačne in zavajujoče informacije. Tudi namerno!

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat RAKUN je objavil: Pokaži objave
    tudi to sem vedu...hvala...pol pa ga bom naredu....brez težau...ni tako težko.al kaj...???
    Predlagam,da na izpitne pole pišeš bolj slovnično pravilno.Opozorilo pa velja tudi za vse tvoje ostale objave na Forumu.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  5. #15
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Šentjernej
    Prispevki
    302

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Rakun, ko/če boš naredil izpit, nikar ne misli, da si že vso znanost osvojil.
    In nikar ne misli, da so jo tisti okoli tebe. Vsa pametovanja jemlji z rezervo in jih preverjaj v strokovni literaturi! Poleg lovske latinščine je v lovskih krogih tudi obilo folšije in neznanja, ki porajata napačne in zavajujoče informacije. Tudi namerno!
    V večini hočejo s svojimi nasveti dobro, je pa res, da v jagi ponavadi "vsak moli svojega boga" - kaj je pa res in kaj tebi najbolj odgovarja pa boš sam ugotovil s knjigo in izkušnjami.
    The Earth does not belong to man, man belongs to Earth.
    (Chief Seattle's reply to the Govt of US (1852).)

  6. #16

    Privzeto -

    hvala vsem za nasvete.....:icon_: v večini mi je vse dobro znano kaj ste mi povedali.....hvala še enkrat

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •