Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 26

Tema: Montaža TNVC-1

  1. #11
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Si gledal morda obročke, ki imajo picatinny šino na vrhu?

    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  2. #12

    Privzeto

    Sem, pa imajo pri nas samo take s tremi šinicami,dvema ob strani in eno navrhu,poleg tega pa je ta montaža precej visoka.S samo eno zgoraj pa nisem zasledil.

  3. #13
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Citat zajec je objavil: Pokaži objave
    Sem, pa imajo pri nas samo take s tremi šinicami,dvema ob strani in eno navrhu,poleg tega pa je ta montaža precej visoka.S samo eno zgoraj pa nisem zasledil.

    Imaš torej pod daljnogledom picatinny/weaver šino in bi ti torej takšni obročki (kot so na zgornji sliki) prišli prav. Če te prav razumem.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  4. #14

    Privzeto

    Tale zadeva bi znala biti nevarna za nos ali zobe.

  5. #15
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Meni se zdi nekam nepraktično, če je namontirano na vrhu daljnogleda, sploh ne boš naslonjen na ličnico in boš ves raztegnjen.
    Potel je bolje da daš ob stran daljnogleda.?
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  6. #16

    Privzeto

    Mogoče je tale nosilec res malo visok,zato bi blo bolj primeren nižji,katerega pa nisem zasledil.Sam imam nizko montažo,zato bi prva montaža iz naslova prišla bolj prav,če ne bo drugače pa bomo nekako probali skombinirati.Okoli arkad in nosu ni panike problem je za arkade če gledaš spodaj po tunelu.Ker bi bila gor mala pika ni tako višja od daljnogleda,tako da v naslonu niti ni problem.

  7. #17

    Privzeto

    De Tomaso ne nimam spodaj te weaver šine,ampak imam klasiko na mavzerju 19mm,šino pa bi radiz nad daljnogledom.

  8. #18
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    glej zajec,zadeva je v prvotnem stanju namenjena vojski za blizinske boje.torej ce imas na puski optiko recimo 6x povecave nemores talibane streljat na 5 ali 10metrov v hisi.torej si vojska pomaga z takimi sistemi.ce pa mislis da bos z tem nacinom zadel prasica na 50 ali vec metrov in to z recimo .308win se pa zelo motis.vedi da pri taksnem sistemu ni glava prislonjena k kopitu puske tako kot bi mogla biti.je pa idealna zadeva za namontirat laser ali svetilko.in nevem zakaj je nekdo zbrisal moj prejsni post....

  9. #19
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat tinko balinko je objavil: Pokaži objave
    ... .in nevem zakaj je nekdo zbrisal moj prejsni post....
    Ker si delal reklamo za neko firmo iz XXX! Spoštuj pravila in za take informacije uporabljaj ZS!!! Še posebej sem to napisal.

    admin

  10. #20

    Privzeto

    Verjetno takale montaža ni ravno pri najcenejših,plus še dobro piko...,po moje je veliko bolje če si vzameš malo več časa in našparaš za boljši strelni dalnogled s povečavo 1.5-6x(ki te stane od 600 navzgor) pa maš vse probleme rešene....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •