Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234
Rezultati 31 do 40 od 40

Tema: Solidna šibrenica cal.12(jagd-trap) do 850€

  1. #31

    Privzeto

    Ostri po tvoji varjanti najbolje da damo komplet ščitnik za obraz,ker lahko delec odleti v obraz.Če bom pa mahal pa skakal stran bodo pa strelci tečnarili da hočjo mir.

  2. #32

    Privzeto

    Citat zajec je objavil: Pokaži objave
    Ostri po tvoji varjanti najbolje da damo komplet ščitnik za obraz,ker lahko delec odleti v obraz.Če bom pa mahal pa skakal stran bodo pa strelci tečnarili da hočjo mir.
    To da boš skakal po strelišču ti bomo malo pogledali skozi prste, saj si zajec in ti je to že v naravi

  3. #33

    Privzeto

    Kar se tiče pušk z kompenzatorjem po pravilniku ISSF niso dovoljene za uporabo. Seveda na lovskih tekmah imaš in doživiš prav vse od pušk z kompenzatorji do nabojev 36 gr..
    Po pravilnku ISSF je tudi tako, da na strelišče ne smeš brez glušnikov ali drugih pripomočkov za blaženje poka (štopelci,...), mislim, da naj bi se tudi zavzemali, da bi uzakonili obvezno uporabo očal, zaenkrat pa to še ni niujno, je pa priporočljivo. ISSF je tudi zelo strikten glede oblačenja na strelskem mestu... ampak to ni za to temo...
    Kar se tiče pušk, sem pa tudi jaz velikokrat doživel od drugih strelcev ki so imeli cenene ruske puške, da so jim streli šli oba naenkrat, ja to se zgodi, če puška nima "blokatorja" za drugi strel. Nekatere dražje puške ga imajo, čeprav mislim, da zdej to vgrajujejo že skoraj vsi proizvajalci ne glede na poreklo. Če ti začne puška takole ga lomit ni najbolj prijetna zadeva...

  4. #34

    Privzeto

    Res ne, videl sem, da so nekateri to zadevo nosili popravljat k puškarju in je bilo nekaj časa v redu, potem pa spet eno in isto...

  5. #35
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Tudi moj pap kal. 12 izda dva naenkrat pri močnih polnitvah. Mogoče pa ga matra tudi emšo.

  6. #36
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Blaž kako se obnese rus?

  7. #37
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    ribniško-kočevsko območje
    Prispevki
    253

    Privzeto

    Citat 206 je objavil: Pokaži objave
    Blaž kako se obnese rus?


    Nisem nabavil Baikal ampak sem dobil za 800 Eur novo, malo rabljeno staro manj kot eno leto zelo dobro ohranjeno Merkel Suhl šrotarco. bla testirana takoj po nakupu na štajerskem na fazanih in zajcih - puška dela kot šus in pobiralo se je pred njo vse kar je prišlo:icon_:

  8. #38
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Uau,Merkel Suhl.Tud sam imam tako,odličen nakup :icon_smile:


    sem ti rekel da ne kupuj na silo :icon_smile:

  9. #39

    Privzeto

    Ima kdo izkušnje z modelom BAIKAL IZH-39E SPORT!

  10. #40

    Privzeto

    Jaz imam traparco,pa je ok.

Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •