Stran 7 od 36 PrvaPrva ... 3456789101117 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 358

Tema: lovska izkaznica

  1. #61

    Privzeto

    Kako je z zamenjavo lovskih izkaznic? Ali se lahko odlepi stare nalepke ali je potrebno zamenjati izkaznico? Kaj pa je s fotografijami? So ustrezne te, ki so v Lisjaku? Kar sem prebral na forumu je zelo dvoumno napisano. Tudi 13 člen v UL si lahko tolmači vsak po svoje!

  2. #62
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Ti bom napisal svojo izkušnjo. Nalepk sem polovico odlepil, nalepil novo. Zadnjič me je kontroliral inšpektr, pogledal je izkaznico. Ni imel pripomb.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  3. #63

    Privzeto

    Še nekaj me zanima. Ali se kaj razlikuje nova izkaznica od stare?

  4. #64

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Ti bom napisal svojo izkušnjo. Nalepk sem polovico odlepil, nalepil novo. Zadnjič me je kontroliral inšpektr, pogledal je izkaznico. Ni imel pripomb.
    Take rešitve se je poslužilo kar nekaj članov. Je v nasprotju s Pravilnikom o lovski izkaznici. Prav na tem forumu se radi opiramo na pravne norme in spoštovanje zakonodaje, vendar v trenutku, ko nam to ne paše, ravnamo drugače. Moje načelo je, dokler Pravilnik velja, ga je potrebno pač spoštovati.

    Nov obrazec lovske izkaznice se razlikuje prejšnega. Na prvi strani je vpisano lovišče in ne več LD, na zadnji strani je žig izdajatelja ne žig z državnim grbom. In na teh spremembah bo inšpektor za lovstvo ugotavljal pravilnost obrazca. Krivda bo pa na starešini, kot odgovorni osebi LD, ki je dovolil podaljšanje lovske izkaznice na neveljavnem obrazcu.

  5. #65

    Privzeto

    Kako pa je s fotografijami? So v redu tiste iz Lisjaka?

  6. #66

    Privzeto

    Citat sine je objavil: Pokaži objave
    Kako pa je s fotografijami? So v redu tiste iz Lisjaka?
    Da, držijo, čeprav so lasje že marsikateremu dali slovo, na fotki pa se kažejo z bujno frizuro. Našim članicam pa rešitev obstoječih slik ugaja.

  7. #67

    Privzeto

    In zdaj naj letam od jagra do jagra, da mi podpišejo tisti papir! Kar nekaj čez trideset jih je!
    Upam, da bomo vsaj koledarje dobili do konca leta, bom imel še en razlog več za obisk! Bolano je to, kaj naj drugega rečem!

    Lp

  8. #68
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Take rešitve se je poslužilo kar nekaj članov. Je v nasprotju s Pravilnikom o lovski izkaznici.
    Kaj od opisanega je v nasprotju s tem:
    (1) Izkaznice, izdane v skladu Pravilnikom o lovskih izkaznicah (Uradni list RS, št. 87/05), se lahko uporabljajo dokler je možno podaljševanje njihove veljavnosti s hologramskimi nalepkami.
    ??

    Mi je pa jasno, da so ovce zato, da se jih striže. Ampak nismo vsi ovce.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  9. #69

    Privzeto

    Mugo, nima se smisla prerekati, tudi meni so nekatere rešitve nelogične. Kot starešina pa nalepke na neveljaven obrazec ne bi dovolil nalepiti. Pika.

  10. #70
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Kdo pravi, da je neveljaven obrazec? Lepo piše, da je stari veljaven, dokler ga je možno podaljševati z nalepkami. In to je možno v nedogled.
    Ne vem, zakaj strašiš ljudi.
    Mene je kontroliral najbolj pikolovski med inšpektorji in ni imel pripomb.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 7 od 36 PrvaPrva ... 3456789101117 ... ZadnjiZadnji

Etikete te teme

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •