Stran 5 od 36 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 358

Tema: lovska izkaznica

  1. #41

    Privzeto

    Sem prebral zapisnik 7.seje UO LZS. Glede preplačane izkaznice si tolmačim takole: Za dobropis preplačila bom moral sedaj posredovati še pisno zahtevo. Najprej so me nategnili,sedaj bom moral pa še na kolena, da bom dobil svoj denar nazaj, pa še to verjetno šele prihodnje leto? Pa kdo je tu v službi koga? Jaz v službi LZS ali je ona v službi vseh lovcev? Kdo se dela norca, kdo bo odgovarjal ali pa vsaj razumljivo pojasnil?

  2. #42

    Privzeto

    Jegr, ti pa veliko sprašuješ za svoja leta.
    Odgovora tako in tako ne boš dočakal.

  3. #43

    Privzeto

    Saj vem, sem si pa olajšal dušo z vprašanji.

  4. #44

    Privzeto

    Nesmiselno je vračati vsakemu posebej. Bodo stroški pošiljanja preveliki. Na to tudi računajo. Bolje je, kompenzirati z prispevki. Mi smo vse uredili preko LD. Torej naj LD vrnejo preplačano, ta pa bo znesek upoštevala pri naslednjem plačilu članarine.

  5. #45

    Privzeto

    Tudi pri nas smo uredili preko LD. Bo blagajnik upošteval pri pošiljanju nadaljnih položnic oz. kdor želi mu bo denar vrnil z blagajne.

  6. #46

    Privzeto

    Nesmiselno je bilo plačevati preveč

  7. #47

    Privzeto

    Citat jegr je objavil: Pokaži objave
    Nesmiselno je bilo plačevati preveč
    Ne bo držalo, s to potezo si je nekdo hotel kupiti zaupanje in odobravanje, mogoče tudi kapital za prihodnost. S kalkulacijo stroškov in izračuna lastne cene lovske izkaznice pa to nima prav nič skupnega.

  8. #48

    Privzeto

    Če ne morejo tega nekoga najti, so nesposobni, ali pa drug drugemu hrbet krijejo.

  9. #49

    Privzeto

    Ta nekdo je predsednik komisije za finančno in gospodarsko področje, ki je podal predlog na UO, podlegael pa je pritiskom nekaj predsednikov OLZ. Pa naj kdo reče, da ti ljudje ne obvladujejo LZS.

  10. #50

    Privzeto

    Potem se naj pa ta predsednik vsede v svoj avto, in nam vsem po celi Sloveniji dostavi preplačani znesek. Bo za prihodnjič vedel, kakšna so pravila igre.

Stran 5 od 36 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji

Etikete te teme

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •