Stran 3 od 36 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 358

Tema: lovska izkaznica

  1. #21

    Privzeto

    Citat tinko balinko je objavil: Pokaži objave
    Tica-stari obrazec izkaznice.
    Kaj to pomeni da so nove izkaznice drugacne,ali je samo obrazec za pridobitev nove izkaznice drugacen.
    Oprosti cisto sem aut v teh stvareh.
    Obrazec je drugačen le v detajlih. Na sprednji strani ni več LD ampak lovišče, žig na zadnji strani je izdajateljev /LZS/ in nič več državni z grbom RS.
    Veljavnost izkaznice nadzirajo inšpektorji za lovstvo in izvajanje lova brez, je lahko velika neprijetnost.

  2. #22

    Privzeto

    Zadeva okoli nove lovkse izkaznice je nastala taka komendija, da te vrže na rit! Z lovske zveze pa prihaja toliko različnih in nasprotujočih informacij, da človek več ne ve kaj je prav in kaj narobe. 1.april sicer še ni bil a slišal sem, da naj bi izdelava kartice stala okoli 6-7 €, kdo pokasira razliko do 14 €??? Tisti, ki še niste izdelali novo izkaznico lahko še malo počakate, mogoče bo do meseca maja kaj več znano kako in kaj...

  3. #23

    Privzeto

    Cena nove lovske izkaznice je 6€ z DDV.

  4. #24

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Cena nove lovske izkaznice je 6€ z DDV.
    OK! Dobro, to smo zdej razpucali... kateri je bil (ali so bili) kandidati za preostalo razliko od 6 do 14 €? Mislim to me pa res zanima..., pa mislim, da nisem edini, ki bi to rad vedel...

  5. #25

    Privzeto

    Lahko se vprašaš tudi obratno. Kaj so oklestili, da je cena naenkrat tako padla in kako se bo pokrila razlika? Ni nujno, da je bilo prej predrago, možno je, da bo sedaj prepoceni.
    Verum justicia quod parilitas!

  6. #26

    Privzeto

    Pol nas je že plačalo po 14€, ostali ste hoteli pa staro.
    To je tržno prilagajanje cen. Bolje od ostalih 6 kot 0.

  7. #27

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Lahko se vprašaš tudi obratno. Kaj so oklestili, da je cena naenkrat tako padla in kako se bo pokrila razlika? Ni nujno, da je bilo prej predrago, možno je, da bo sedaj prepoceni.
    Slednja trditev najbolj drži. Kalkulacija lastne cene izdelave lovske izkaznice so pripravljali amaterji iz finančne komisije in pozabili vkalkulirati nekaj bistvenih stroškov - amortizacije tiskalnika ter stroškov dela. Mogoče pa to ni niti napaka ampak le všečna odločitev UO. Vsekakor pa so jo pozitivno sprejeli člani , vsem. ki so jo preplačali s ceno 14€, pa bo baje razlika vrnjena. Vendar to preverite na LZS, saj so sklepi UO objavljani z veliko zamudo.

  8. #28

    Privzeto

    Sem govoril z članom UO LZS, ki je povedal, da nihče na LZS ne ve kdo je postavil prvotno ceno 14 eur, kar nekje iz neba je priletela baje. Je pa res da bo razlika vrnjena, v kolikor je že kdom plačal 14 eur.

  9. #29

    Privzeto

    Citat Aleš je objavil: Pokaži objave
    Sem govoril z članom UO LZS, ki je povedal, da nihče na LZS ne ve kdo je postavil prvotno ceno 14 eur, kar nekje iz neba je priletela baje. Je pa res da bo razlika vrnjena, v kolikor je že kdom plačal 14 eur.
    Mislim, da se eni tolk sekirajo, ker se jim nateg ni posrečil da je joj! Pa nebi rekel, da bi hoteli tko malo mimo zaslužit 1 € na novo izkaznico... oni grejo pa dvignejo ceno za 140 %!!! Očitno je bil nekdo zelo pomemben vmes, da se ga ne sme razkrit...
    Drugače pa... naslednja verzija izkaznice MORA obvezno bit takšna, da bo veljala najmanj 20 let če ne več!

  10. #30
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Meni so na zvezi povedali da je kartica veljavna dokler imam prostora za nalepko, torej če se otroci po novem letu mal poigrajo z kartico in mi po pomoti naredijo prostora za še eno nalepko mi jo ni treba zamenjat pa bom za teh 6 ali 14€ raje sladoled kupil za otroke

Stran 3 od 36 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji

Etikete te teme

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •