Že dolgo časa razmišljam o tej stvari,dosti povečini izkušenj pridobljenih v realnih situacijah. In me zanima kakšno je splošno mnenje forumovcev o takšni nepriljubljeni,oziroma že malo skrajno "lovsko desničarski" temi, kot je:
Ali so potomci zelene bratovščine "boljši" lovci kot ljudi, ki gredo v lovce brez staršev lovcev,dedov,stricev,...?
Moje mnenje je da je zelo dobrodošlo, če imaš recimo očeta,deda lovca kajti on ti je celotna enciklopedija znanja, ki ga lahko srkaš še posebej v praksi. Vemo da pri lovu praksa in teorija ne gredo skozi skupaj.Zato, bi bil moj odgovor DA,kajti bili so že vzgajani v duhu lovstva.
Dostikrat se pokaže, da ti "lovci brez genov" imajo napačno predstavo o lovu, so prepirljivci,preradi tožakajo in trosijo neresnice,...
Pri nas v LD, je ne bom omenjal, je preveč pereča zadeva, imamo nekaj mladih lovcev,ki tega nimajo v "genih" in imamo velike probleme z njimi, proti dvemi je Upravni odbor z glasovanjem vseh članov izglasoval "prekinitev članstva-izgon iz družine".
Ne me narobe razumet, da šikaniram,posplošujem vse ljudi ali kaj podobnega,samo rad bi prebral različna mnenja.