Stran 4 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 67

Tema: Delo strokovne službe LZS

  1. #31
    Perun Guest

    Privzeto

    Citat zoran26 je objavil: Pokaži objave
    ...Na plano s statutom,če seveda je,kajti,če se izmikaš je očitno,da nekaj ni OK....Za TICO bo mala šala,da ga pripopa na spletno stran LZS.
    Tico pustite pri miru, ker je na dopustu in tudi ni toliko neumen, da bi nasedel na take pozive!
    Kar se tiče Statuta nekega društva, sem že napisal, da potemtakem lahko zahtevamo še najmanj objavo Statutov vseh LD-jev.
    Če bi ta Statut objavila LZS, bi bilo enako, kot če bi statute vaših LD vi sami javno objavili na svojih osebnih spletnih straneh brez dovoljenja LD. Bi bilo malo nerodno, kajne?

    Pa ne misliti, da sedaj kogarkoli branim ali skrivam. Samo lotili ste se pa zadeve na čisto napačnem koncu!
    Sedaj pa da vidim, kdo od vas bo speljal zadevo pravilno in dosegel, da bomo statut videli!? Pa me ne zanima zaradi vsebine, ki še vedno ni v mojem interesu, temveč zato, da vidim, kdo od vas bo kaj in po pravi poti naredil razen tipkarjenja tu gori.

  2. #32
    Perun Guest

    Privzeto

    Je pa zanimivo še nekaj. Kako zlahka se spelje pozornost forumašev z naslova teme.

  3. #33
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Perun ne provuciraj
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  4. #34

    Privzeto

    ZR7 ( Perun ) res ne provociraj, ker boš kolega R&R spravil v zelo neprijeten položaj, ko se bo moral ugrizniti v lasten rep.

    Šef pravne komisije pri LZS pa bi od smeha skakal visoko v zrak, ker R&R-u gotovo še ni pozabil in ne oprostil zgodbe okrog ponavljajočega se sprejemanja Pravil LZS. Maščevanje bi lahko bilo zelo sladko.

  5. #35
    Perun Guest

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    ZR7 ( Perun ) res ne provociraj, ker boš kolega R&R spravil v zelo neprijeten položaj, ko se bo moral ugrizniti v lasten rep.
    ...
    Kdo je ZR7?

    Veper, prosim da na Slovenskem forumu uporabljaš slovenski jezik! Napiše se provociraj in ne provUciraj!

  6. #36

    Privzeto

    [QUOTE=Perun;62151]

    Kdo je ZR7?
    _________
    To je tip, ki mi je v preteklosti paral živce, vedno nekaj ukazoval in me spravljal na pravo pot. Ker me grešnika kot sem, ni uspel spreobrniti in spraviti na pot, ki vodi v nebesa, je obupal in odšel v ilegalo.
    Verjamem, da bo v novo forumsko svobodo prijezdil na belem konju in potem se mi bo slabo pisalo. Lovski pekel mi ne uide.

  7. #37
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    274

    Privzeto

    Vidim da tale zima škodi bistri misli.

    Vsako društvo ima svojega zastopnika, ki je v imenu društva pooblaščen dajati podatke in informacije za javnost.
    Zato Zoran26 se obrni na člana UO LZS in lovskega tovariša Antona Vrščaja, ki je vodja slovenske nacionalne delegacije CIC, da ti odgovori na tvoja vprašanja. Enako velja tudi za druge.
    Morate pa vedeti, da lahko 22000 slovenskih lovcev zahteva informacije od svoje organizacije torej vsak od svoje LD, 420 (tam nekje) LD pa od LZS. Seveda pa je zaželjeno, da LZS posreduje podatke tudi neposredno članom članic. Imate pa še drugo pot s katero je zagotovljena javnost in javni interes in to je Upravna enota.Če koga zanimajo pravila društva v okviru katerega deluje slovenska nacionalna delegacija CIC je torej to prava pot in je enaka za vse državljane. Če kaj nebi bilo v redu bi že bile "tožbe", brez skrbi. Na UE so shranjeni izvodi pravil vseh registriranih društev in so javno dostopni. Izvolite si jih ogledati.

    Sicer pa Sraka spet vidi neke strahove. Ne razumem te sicer zakaj bi me lahko kdo spravil v zadrego še manj pa zakaj bi se moral ugrizniti v lastni rep? Če si želiš lahko odpreva debato kje drugje in si piševa drug o drugem kar nama pade na pamet, tudi take neumnosti kot prej omenjena, v okviru te debate (o delu strokovnih služb) pa to res ne sodi. Se mi pa vse bolj odpirajo oči kam sodiš ti.

    Sicer pa skoraj neverjetno, da ne veš ali da nočeš vedeti, da sem že dolgo izven postopka potrjevanja Pravil LZS saj mi ni bila priznan položaj stranskega udeleženca v postopku. Jaz torej na sprejem ali zavrnitev pravil nisem mogel vplivati. Je pa javno znano, katere LD so bile tiste, ki so dosegle, vsaj delno, da so šla pravila nazaj na LZS v popravo. Sicer pa srčno upam, da bo Upravna enota še bolj dosledna in bo zahteva odpravo še nekaterih drugih nedoslednosti v pravilih LZS. Moje navedbe lahko nejeverni Tomaži preverijo na Upravni enoti Ljubljana. Ne nazadnje se je moj zahtevek za vstop v postopek nanašal na izvolitev predsednika LZS torej na tisti led Pravil ki urejajo to področje. In to še v odbobju pred izvolitvijo sedanjega predsednika LZS. Ker mi status stranskega udeleženca ni bil priznan so bile vse moje navedbe brezpredmetne.
    Torej spet ena tvojih blodenj.


    Predvsem me pa zanima ali se namerava v strokovni službi LZS zaposliti nekoga, ki bo prevzel naloge odgovornega urednika saj bo Boris Leskovec kmalu izpolnil pogoje za upokojitev. Z zamenjavo odgovornega urednika bo tudi priložnost, da mlajši pokažejo svojo inovativnost in prinesejo nov veter v jadra sicer uspešnega in dobrega glasila Lovec. Prav gotovo pa je to tudi del strokovnih služb.
    Last edited by rock&roll; 3. December 2010 at 10:20.

  8. #38

    Privzeto

    Kolega R&R kaj se razburjaš po nepotrebnem. Zadnje čase si postal nekam hudo občutljiv. Pa saj ti je vendar znano, da je tudi cesar kdaj gol. In če ga kak tlačan skozi ključavnico slučajno takšnega vidi, ga zaradi tega ne bomo takoj dali na pranger.

    Za to kolobocijo pa si kriv kar sam. Nadaljeval bi v duhu velikega učitelja kot smo te na tem forumu videli in cenili in vse bi bilo v redu. Ti pa "but po betici" grešnika, ki je malo izzivalno zastavil vprašanje v svetem prepričanju, da bo od informiranega in osveščenega lovskega kolega dobil korektno informacijo in si tako razsvetlil svoje neznanje.

    Pa bi ti moralo že iz dosedanje prakse tega foruma biti jasno, da nas je nekaj popolnih tepcev, ki smo le malokdaj zadovoljni s površnimi odgovori in se nam mora vsaj desetkrat in še to na različne načine kaj pojasniti, da potem to uspemo prav razumeti in sprejeti. Takšni pač smo in ni nam pomoči.

    Kaj boš torej sedaj počel s temi nekaj osebki z zimsko zamegljenimi mislimi ? Nas boš dal preko kolena ? Končno pa nisi ti kriv, da je ta zelena druščina okužena s takšnimi kot sem sam in meni podobnimi, ker je napako že pred desetletji storil nekdo drug. Ti sedaj le trpiš kolateralno škodo in ti tega res ne privoščim. Ker pa si trden mož zelene bratovščine boš zagotovo tudi to moško prenesel.

    Lep pozdrav in ker se bližajo prazniki, tudi levico visoko v zrak!

  9. #39
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Sraka zadnji post bi lahko poslal po ZS ker ne spada v temo.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  10. #40

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    Sraka zadnji post bi lahko poslal po ZS ker ne spada v temo.
    _________

    Se strinjam. Prenesite vse skupaj v temo, ki je bila odprta za namen te razprave. Zaradi mene pa lahko vse skupaj tudi brišete.
    Lep pozdrav!

Stran 4 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •