Stran 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 67

Tema: Delo strokovne službe LZS

  1. #51
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Potem takem se zdaj plačuje dve osebi ko se je prej eno

  2. #52

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Violeta Kos nadomešča porodniško odsotnost poslovne sekretarke, ki je nadomestila Karmen Koren.
    Ahaaa, torej moram vprašati takole:
    Kaj je že bilo navedeno kot vzrok odpustitve Karmen Koren?
    In kako je ime sedanji poslovni sekretarki, tisti, ki je na porodniški?
    Verum justicia quod parilitas!

  3. #53

    Privzeto

    Nesposobnost, nekooperativnost in samovolja, neizvajanje delovnih nalog.
    Mojca, dela voljna in z njo se je res dalo delati. Se vrne čez leto dni in k veselemu dogodku ji lahko čestitamo.

  4. #54

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Nesposobnost, nekooperativnost in samovolja, neizvajanje delovnih nalog.
    ...
    Torej iz krivdnih vzrokov?
    Verum justicia quod parilitas!

  5. #55

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Torej iz krivdnih vzrokov?
    Ne iz krivdnih vzrokov, ampak iz krivdnih razlogov na strani delovke!
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  6. #56

    Privzeto

    Citat MilanK je objavil: Pokaži objave
    Ne iz krivdnih vzrokov, ampak iz krivdnih razlogov na strani delovke!
    Ok, hvala za formalni popravek.
    Bolj me zanima kaj je kot vzrok odpusta bilo navedeno in česa se lahko še nadejamo v nadaljevanju zgodbe.
    Ker se mi nekje zadaj v spominu prebuja nekaj o tehnoloških viških, pa bi se rad prepričal, da nam ni strokovna služba spet pripravila kakšno možnost tožbe in odškodninskih zahtevkov. A da ne bom na pamet pikal, sprašujem.
    Verum justicia quod parilitas!

  7. #57

    Privzeto

    Si že pičil! Porednež eden!

  8. #58

    Privzeto

    Lovski tovariš Lukančič, predsednik finančno gospodarske komisije vas vabi, da presodite v njegovem sporu z direktorjem strokovnih služb. Zanimivo branje:
    http://www.forum-lov.org/lovstvo/akt...1863-presodite
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  9. #59

    Privzeto

    No, da nekaj ne štima na LZS, smo nekateri že na OZ LZS - opozorili oz. želeli nekatere podatke (ki jih še do danes nismo dobili ), kakor tudi na DOZ opozarjamo oz. dajemo pobude pa žal NIČ OD TEGA.
    No mogoče nato na seji UO LZS, sprejmejo sklep: da so bila podana stališča zavajajoča - no nato pa na naslednji seji spremenijo ZAVAJAJOČA v ENOSTRANSKA - Pa saj se vsi na LZS delajo norce iz nas. Ni jim je jasno, da veliko nas opravlja določene funkcije BREZPLAČNO (no mogoče si včasih deležen, kakšne kritike - kako si nesposoben)
    Žal pa tudi ta g. Lukančič nam ni želel prisluhniti na OZ LZS, in je zagovarjal stališča LZS.

  10. #60

    Privzeto

    OZ LZS, DOZ LZS se vam ne zdi, da tukaj nekaj ne "štima".Koliko najvišjih organov odločanja lahko ima društvo oz. zveza društev? Desna roka ne ve kaj dela leva. Potem pa prihaja do omenjenih anomalij in se začnejo fantje v UO in komisijah med seboj žagat. Le tako naprej!

Stran 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •