Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 11

Tema: IŠČEJO nov dom (vsi psi v tej temi so lastniški in se oddajajo, ne prodajajo!)

  1. #1

    Privzeto

    Navkreber je včasih težko hoditi, se pa s cilja lepše vidi...

  2. #2

    Privzeto

    vest, ta povezava ne deluje, oz. piše, da "stran ne obstaja".... Imaš kaj več podatkov o psu?

  3. #3

    Privzeto

    Žal je oglas na http://www.podarimo.si/134645-pes-lovski-prepelicar že potekel in kontakt ni več možen.

    Lp
    Navkreber je včasih težko hoditi, se pa s cilja lepše vidi...

  4. #4

    Privzeto

    Še eden:

    BRAK JAZBEČAR Z RODOVNIKOM, 031 - 400 - 248
    Oddaja se brak jazbečar z rodovnikom, čipiran, cepljen, zelo lep. 031 - 400 - 248
    Navkreber je včasih težko hoditi, se pa s cilja lepše vidi...

  5. #5

    Privzeto

    Imam psičko pasme biegel, ki bo stara 7 mesecev. Zanjo imam vso dokumentacijo, ki jo dobi pes. Bila je na vseh cepljenjih, ki jih mora pes takšne starosti opraviti.
    Psička je zdrava, brez kakršnihkoli zdravstvenih težav, zelo lepa in prijazna in polna energije, kar meni sicer ustreza, saj tudi sam rabim več gibanja.

    Eden (morda največji) od problemov je ta, da žena psičke ne mara, ker skoraj vsak dan skoplje kako rožo ali grmovnico, koplje luknje po zelenici ali pa naredi kako drugo škodo, povsod so njene dlake, grize od vnukov igrače, pa še kaj bi se našlo. Skratka – za vse, kar se neželenega naredi pri naši hiši, je kriva moja psička (pa četudi morda kaj takega kdaj naredijo vnuki).

    Drugi problem je najina občasna večdnevna odsotnost od doma (dopust, kakšno potovanje za nekaj dni), ko psičke nimam kam dati.

    Psičko sem dobil za rojstni dan in sem se je zelo razveselil. Sem blizu upokojitve, vendar (na srečo) še vedno hodim v službo, zaradi česar sem od doma cca 10 ur na dan. Vsako jutro greva s psičko za cca 20 min na jutranji tek. To ponoviva še zvečer, razen občasno, če mi čas dopušča, ko greva na enega od hribov v bližini, kar traja cca 1,5 do 2 uri za obe smeri. Med tem časom, ko sem v službi, pa se s psičko nihče ne ukvarja, zato je normalno, da kot majhen nagajiv otrok poln energije pogosto kaj ušpiči.

    Ker postajajo odnosi doma zaradi psičke nenormalni, sem se odločil, da jo podarim nekomu, ki bo zanjo dobro skrbel in jo bo imel lahko rad z njenimi lovskimi lastnostmi vred.

    Želim, da gre daleč od doma, ker bo tako vsaj meni lažje, zato bi jo rad podaril kakemu Štajercu ali Dolencu.

    Če je v vaših vrstah kdo zainteresiran za takega psa (je lovski pes, kar sigurno veste bolje od mene), naj se oglasi na moj e-naslov.

    Lep pozdrav!

    Opomba: Moje osebne podatke bom dal le tistemu, ki ga bom izbral za bodočega lastnika psičke.


    Informacije in ponudbe na: ivanh52@gmail.com

  6. #6

    Privzeto

    Še en dokaz več, kako skrajno neodgovrno je iz živali narediti (rojstnodnevno, novoletno....ali kakršno koli) darilo.

    Upam, da psička čim prej najde ljudi, ki jo bodo imeli radi z vsemi njenimi (pasemskimi) lastnostmi vred.

  7. #7

    Privzeto

    Daj no Breza. Ko se bo javil kandidat bo žena dobila solzne oči in psička bo doma ostala.

  8. #8

    Privzeto

    Eh, ne vem, če res...

    Ponavadi velja reklo, da "če žena ne mara psa pri hiši, je tak pes velik revež". In tega se drži tudi večina odgovornih vzrediteljev - ne da psa tja, kjer ni zaželen s strani vseh družinskih članov.

    Jih pa kar nekaj poznam, ki so se v takem primeru raje znebili žene kot psa... Tud to je rešitev! :icon_mrgreen:

  9. #9
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Citat Breza je objavil: Pokaži objave
    ...Jih pa kar nekaj poznam, ki so se v takem primeru raje znebili žene kot psa... Tud to je rešitev! :icon_mrgreen:

    HO, HO, HO! Vsi so jo že imeli, jaz sem jo pa komaj dobiil .
    Slow justice is no justice

  10. #10

    Privzeto

    ASTRA IŠČE NOV DOM!

    Astra je 6.5let stara rodovniška nemška kratkodlaka ptičarka. Je sterilizirana, redno cepljena, vajena družbe otrok in drugih psov. Ne razume se z mačkami in drugimi manjšimi domačimi živalimi (podgane,morski prašički,ipd...). Vajena je bivanja v hiši, skupaj z lastnikom. Oddaja se zaradi hude bolezni v družini, žal lastnik zaradi nastale situacije zanjo ne more več primerno skrbeti.
    Je stabilna psička, prijazna, nežna, učljiva, potrebuje pa dovolj gibanja. Za več informacij prosim pokličite na: 031 222614 (Nika).

    Click image for larger version. 

Name:	Astra (1).jpg 
Views:	317 
Size:	616.1 KB 
ID:	14241Click image for larger version. 

Name:	Astra (3).jpg 
Views:	320 
Size:	111.1 KB 
ID:	14244
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice Click image for larger version. 

Name:	Astra (2).jpg‎ 
Views:	175 
Size:	102.2 KB 
ID:	14242   Click image for larger version. 

Name:	Astra (4).jpg‎ 
Views:	213 
Size:	599.3 KB 
ID:	14243   Click image for larger version. 

Name:	Astra (5).jpg‎ 
Views:	229 
Size:	588.4 KB 
ID:	14245  

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •