Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 18

Tema: odločitve OZUL-a

  1. #1

    Privzeto odločitve OZUL-a

    ali so lovske družine članice OZUL-a dolžne spoštovati direktive, ki jih podaja območno združenje?

  2. #2

    Privzeto

    Da !!!!!

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat evidma2 je objavil: Pokaži objave
    ali so lovske družine članice OZUL-a dolžne spoštovati direktive, ki jih podaja območno združenje?
    Odvisno za kaj gre! Če gre za plan, potem da.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  4. #4

    Privzeto ozul

    direktiva se nanaša na obliko lova na medveda. Gospodarji so bili iz strani OZUL-a postavljeni pred dejstvo in so z žrebom določili lovno pravico za medveda in kdaj posamezna LD lahko medveda odstreli.

  5. #5
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Thumbs down odločitve OZUL-a

    Rekel bi,da je da je to izhod v sili.Če ni akta ,ki bi to na območju OZUL-a urejal,je odločitev sprejeta na OZUL-u še najbolj demokratična.Verjetno se na drug način ni dalo med LD uskladiti želja.
    Tako kot so različne želje v LD so tudi v OZUL-u in potem se postavi vprašanje kakko izvršiti odločbo.če se družine med seboj ne dogovorijo?
    Pravilnik,ki bi urejal odstrel medveda v Ozul-u bi bil očitno nujen.

  6. #6

    Privzeto

    Prjatli, vprašal bi? Kaj bodo pa drugo leto naredili. A bodo tudi žrebali.
    Evidma2 daj prosim sproti nas obveščaj če se bo glede pravilnika o odstrelu medveda kaj dogajalo, ali bo sedal OZUL postal podružnica loto organizaciji.
    Nič nisi napisal o tej srečni družini ki je potegnila 7 na lotu, kdaj je že uplenila medveda in če bi bile druge družine bolj upravičene do odstrela. Če je tako kot jaz mislim bi se najmanj pritožil.

  7. #7

    Privzeto

    Kaj pa se bo zgodilo, če članica ne bo spoštovala odločitev OZUL-a?

  8. #8

    Privzeto

    ja do tega žreba je prišlo iz razloga, da nebi v isti noči padla dva medveda.

    moje osebno menje je, da to sploh nebi bilo slabo, če bi se odstrelilo dva medvedam saj je po mojem mnenju preveč. Skoraj mi ne mine lov na preži, da nebi zvečer prišel mimo vsaj en medved.

  9. #9

    Privzeto

    Citat KAILER je objavil: Pokaži objave
    Kaj pa se bo zgodilo, če članica ne bo spoštovala odločitev OZUL-a?
    mene ta ista zadeva zanima? a ima kdo kakšno izkušnjo glede tega?

  10. #10
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Da vas malo povprašam!
    Kaj pomeni OZUL?
    Kolikor je meni znano, seveda pa se lahko motim, naj bi ta kratica pomenila Območno Združenje Upravljavcev Lovišč.
    Hmmmm in upravljavci lovišč so kdo? A LD-ji?! O ti šment, torej gre za združenje lovskih družin.
    In kaj sedaj ti OZUL-i delajo napačno napram Lovskim družinam, oz. da obrnem vprašanje, kaj lovske družine delajo narobe napram samim sebi?

    Lovska tovarišija, če niste ali niste bili sposobni na položaje v Svojem lastnem združenju postaviti predstavnike, ki bi se potegovali za dobro lovskim družinam, to pripišite kar sami sebi in slepi pokornosti vseznalcev in modrijanov v slavnih komisijah LZS, če ste jim nasedli. Še vedno pa lahko svoje predstavnike v OZULu, torej vaši lastni organizaciji povprašate po zdravju!

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •