Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Iževskin

  1. #1
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Gora
    Prispevki
    51

    Privzeto Iževskin

    Pozdravljeni,

    V lasti imam karabin iz tovarne Iževskin v kalibru 8x57IS, ker pa o tej tovarni ni na internetu zaslediti ničesar, se obračam na vas če ima kdo karšnekoli informacije o tovarni, njihovih puškah, zgodovina.

    Najlepša hvala!

    LP,
    G

  2. #2
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Pa to je tovarna v Rusiji, ki proizvaja slavne kalašnike, granate, bombe, tudi lovsko orožje, avtomobile in motorje!!:icon_:
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  3. #3

    Privzeto

    Ja rusi so mojstri. Ko mi znanec reče, da kupuje puško LOS sem vse preiskal in našel v eni manj znani ruski republiki tovarno, ki dela avtomobile (prvič videl), vodene rakete in to puško. Ampak pri streljanju se je pa izkazala (308).

  4. #4
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    http://www.baikalinc.ru/eng/

    Verjetno je to to. Iževsk.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  5. #5
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Sam imam staro 12/12 šibrenico te znamke in glede na starost sem kar presenečen kako zanesljivo dela. Zanesljivost je pač očitno do nekdaj bila Rusom pomemna lastnost pri orožju. V končni fazi tudi zveza Nato uporablja nekdanje vzhodno-nemške Mige 29 na Islandiji, ker se bolje obnesejo v ekstremnem mrazu kot zahodna letala.

    Kljub temu, da še nikoli nisem videl risanice te znamke, bi lahko malo s sarkazmom ugibal, da zagotovo nikoli ne zataji, za natančnost pa verjetno ne bi roke v ogenj dajal.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •