Stran 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 83

Tema: Terierji 2010

  1. #61
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Tudi v kinologiji je preveč goljufanja, klientelizma, foušije, itd. Bomo pa lovili s psi brez PNZ-jev, telesnih ocen....kot nekoč .

  2. #62
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    detel:
    "Tudi v kinologiji je preveč goljufanja, klientelizma, foušije, itd. Bomo pa lovili s psi brez PNZ-jev, telesnih ocen....kot nekoč . "

    saj to je želja nekaterih posameznikov !!!

    - ali pa bomo začeli hoditi opravljati preizkušnje v Hrvaško !!!, kjer so bolj pošteni sodniki ???

    - žal veper: nisem žalil nikogar, vendar pač delaš po svojem prepričanju, nisi pa izbrisal postov, kjer so napisani sodniki z imeni ( ker od teh dveh osebno poznam dva ti zagotavljam, da sta pravi poštenjačini, katerih je le malo v slo ).
    glede množenja točk pa le toliko, vsak se lahko zmoti, vendar za to so druge instance, kjer se da pritožiti - ne pa ta forum, kjer se kar štirim sodnikom oporeka poštenost ( pa saj niso vsi štirje pisali ocenjevalnega lista )

    Žal se z takim obračunavanjem na tem forumu ne strinjam. Prepričan sem, da nobeden od teh sodnikov osebno nima nič z tem vodnikom.

  3. #63

    Privzeto

    Citat solzica je objavil: Pokaži objave
    detel:


    - ali pa bomo začeli hoditi opravljati preizkušnje v Hrvaško !!!, kjer so bolj pošteni sodniki ???

    - žal veper: nisem žalil nikogar, vendar pač delaš po svojem prepričanju, nisi pa izbrisal postov, kjer so napisani sodniki z imeni ( ker od teh dveh osebno poznam dva ti zagotavljam, da sta pravi poštenjačini, katerih je le malo v slo ).
    glede množenja točk pa le toliko, vsak se lahko zmoti, vendar za to so druge instance, kjer se da pritožiti - ne pa ta forum, kjer se kar štirim sodnikom oporeka poštenost ( pa saj niso vsi štirje pisali ocenjevalnega lista )

    Žal se z takim obračunavanjem na tem forumu ne strinjam. Prepričan sem, da nobeden od teh sodnikov osebno nima nič z tem vodnikom.
    Ti si marsikaj prepričan v narobe!
    Če bi bil bolj pismen bi prebral, da omenjam v glavnem samo dva sodnika, pa v vednost štirje sodniki so sodili in štirje sodniki so podali svoje ocene.
    Glede poštenosti zgoraj omenjenih sodnikov pa ti težko kaj ocenjuješ, ker kot sem včeraj napisal v mojem izbrisanem postu, da ti, kateri nikoli ne sodeluješ na preizkušnjah, tekmah v vlogi vodnika (ne kot ti samo sodnika) se ne izpostavljaš temu, da bi se ti kdajkoli zgodila krivica.
    Na tem forumu ni nobenega obračunavanja, odgovorim na zastavljena vprašanja in operiram tudi z imeni, da se ve kdo je kaj naredil.

  4. #64
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    Žal zopet tvoja žalitev ( z nepismenostjo ), upam, da si ti dovolj.
    Upam, da bo veper odreagiral v tvojem žaljivem pisanju.

    Menim, da so se v tem primeru sodniki nenamerno zmotili in če bi jih na to opozoril, menim da bi to svojo napako popravili.

    Glede mojega tekmovanja pa ti lahko sporočim, da se tudi udeležim, kakšnega, vendar niso krivi za to sodniki, ampak je v večini primerov napaka moja (ko analiziram tekmovanje - žal).

  5. #65
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Zlomka, pri meni niso pa nič popravljali, pa bi tudi morali. Pa saj nema veze.

  6. #66
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Aja, pa še slikca.

  7. #67
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Ja Jež dobro šarimo z raco3x4=3 Pa bi res morali malo v malo šolo
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  8. #68

    Privzeto

    Aaaaaa, dejte nehat, no! Ker se že 2 dni tolčem po prstih, da ne bi še jaz obesila tule na forum kakega ocenjevalnega lista naših nadebudnih (novopečenih pa tudi tistih z malo daljšim stažem) sodnikov. Sicer ne paše k terierjem...ampak situacija v naših sojenjih (ne glede na pasmo in vrsto dela) je očitno takšna, da bi si morda zaslužila celo svojo temo. In verjamem, da bi bila le-ta (tema namreč) zelooo obiskana!

  9. #69
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Solzica nehaj izzivati. Nihče ti ni očital NEPISMENOSTI ampak samo z besedama BOLJ PISMEN Black ni nikogar žalil. Vsekakor pa bi bilo dovolj če bi napisal samo tisto o bolšem branju.

    Sedaj pa res prosim ustavita konje in se ohladita in mi ne povzročajta nepotrebnega dela. Mislim pa da je nekje soba za špetire pa se špetirajta tam.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  10. #70
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Citat Breza je objavil: Pokaži objave
    Aaaaaa, dejte nehat, no! Ker se že 2 dni tolčem po prstih, da ne bi še jaz obesila tule na forum kakega ocenjevalnega lista naših nadebudnih (novopečenih pa tudi tistih z malo daljšim stažem) sodnikov. Sicer ne paše k terierjem...ampak situacija v naših sojenjih (ne glede na pasmo in vrsto dela) je očitno takšna, da bi si morda zaslužila celo svojo temo. In verjamem, da bi bila le-ta (tema namreč) zelooo obiskana!

    Objavi,objavi, objavi
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

Stran 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •