Stran 6 od 9 PrvaPrva ... 23456789 ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 83

Tema: Terierji 2010

  1. #51

    Privzeto

    Citat Jagermaister je objavil: Pokaži objave
    Kakor gledam, so za 1 znižali faktor pri preiskavi rova. In to naknadno, ko je bil že rezultat izračunan. Očitno namerno!
    Kdo je bil tukaj glavni "kuhar"?
    Prva vodilna je Damjana Švegelj in drugi Matjaž Rotar.

  2. #52
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Vsaj nekateri od teh so zagotovo člani na tem forumu, pa naj povejo svojo plat zgodbe!

  3. #53

    Privzeto

    Citat solzica je objavil: Pokaži objave
    Ubogi black!
    Ali so res ti napravili krivico ???.
    V tem konkretnem primeru ni bistvo v krivici ali nekrivici in oceni taki ali drugačni, ampak gre za matematično napako. In čist jasno matematično napako bi bilo treba popravit, kar pomeni 4 točke več v skupnem seštevku.
    Tu ne gre za razpravljanje o oceni s strokovnega vidika in ali to pomeni kaj ali nič pri uvrstitivi in kaj bi moral ponavljat ali ne moral ponavljat itd je vse čist brez pomena in nima veze.
    Dejstvo je, da če je 1 +1 =2 , ne more ostat zaradi napake pri seštevanju 1+1= 3.
    Še pri maturi take tehnične napake (aka napačne seštevke točk)odpravijo kadarkoli se pač odkrijejo.

    Pa je tangirani (black) sporočil napako tja, kjer lahko kaj ukrenejo ?
    Ker od razglabljanja po forumu zagotovo ne bo učinka

  4. #54
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Citat andrej50 je objavil: Pokaži objave
    Veper.Se opravičujem, smeška sem nehote spregledal. Seveda pa smeško popolnoma spremeni pomen sporočila.
    L.p.
    Seveda smeško spremeni pomen sporočila, ravno tako kot nepravilno seštete točke spremenijo skupni seštevek,.

    Pa še Deteljica:
    "Ker od razglabljanja po forumu zagotovo ne bo učinka"

    Očitno bi moralo razglabljanje na forumu doseči učinek,,
    L.P.

  5. #55
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Black in Solzica žalita se lahko na ZS ali pa v gostilni za šankom.Na forumu pa bodimo malo bolj kulturni. Razumem jezo in tudi pripadnost nekemu "klanu" vendar kot sem že napisal držimo se pravil strpnega dialoga. Vajina posta sem zbrisal zaradi pravil in ne zaradi česar koli drugega .
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #56

    Privzeto

    Veper, kot novopečeni lastnik terierja si po moje premalo oster

  7. #57
    Član od
    Aug 2010
    Lokacija
    Ljubljana
    Prispevki
    83

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Veper, kot novopečeni lastnik terierja si po moje premalo oster
    Ta komentar je pa hud :icon_:

  8. #58

    Privzeto

    Citat RemicN je objavil: Pokaži objave
    Ta komentar je pa hud :icon_:
    Ja pa vseeno se bo moral (predvidevam) malo priporočati nekaterim, da ga ne bodo okol prenašali z goljufanjem. Sodniki, ki so napisani zgoraj predstavljajo resen problem in razvoj pretirano močnega klana v SLO za terierje. Tudi jaz sem slišal na njihov račun veliko kritik in očitkov, pa ne samo od ene osebe...

  9. #59
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Citat rikec je objavil: Pokaži objave
    Ja pa vseeno se bo moral (predvidevam) malo priporočati nekaterim, da ga ne bodo okol prenašali z goljufanjem. Sodniki, ki so napisani zgoraj predstavljajo resen problem in razvoj pretirano močnega klana v SLO za terierje. Tudi jaz sem slišal na njihov račun veliko kritik in očitkov, pa ne samo od ene osebe...
    Oh, ti sodniki. A je sploh kakšen sodnik v redu sodil?

  10. #60

    Privzeto

    Citat black je objavil: Pokaži objave
    Žal, se moram še enkrat vrniti na letošnji VUP terierjev. Matematična uganka, katero sem rešil šele pred kratkim. Oglejte si ocenjevalni list, a kdo vidi po moje namerno goljufijo?
    Tudi po mojem mnenju gre tu za očitno goljufijo z namenom, da nagajajo vodniku in naredili so vse, da sedaj razpredamo o njihovih goljufijah in prirejanju rezultatov na tem forumo. Iz ocenjevalnega lista izhaja (črno na belem 4 x 4 = 12), da so imeli namen prirediti rezultat. , možnosti, da bi bila napaka, ni.

    Takšna sumničenja so problem naše celotne družbe, ker v vsaki napaki drugih vidimo zaroto, namerno delovanje proti nam itd in dejanje drugih sodimo po svojih dejanjih .

Stran 6 od 9 PrvaPrva ... 23456789 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •