Stran 5 od 9 PrvaPrva 123456789 ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 83

Tema: Terierji 2010

  1. #41
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Kakor gledam, so za 1 znižali faktor pri preiskavi rova. In to naknadno, ko je bil že rezultat izračunan. Očitno namerno!
    Kdo je bil tukaj glavni "kuhar"?

  2. #42

    Privzeto

    Zaprejo se v prostor in kuhajo in gledajo in prirejajo.Ni prvič ni zadnjič.

  3. #43

    Privzeto

    Uganka obstaja še naprej odprta! Računajte, množite,seštevajte! Goljufija je za 4 točke v skupnem seštevku premalo, je pa res prekrito in to je bil njihov namen!

  4. #44
    ZR7 Guest

    Privzeto

    V preiskavi rova je zmnožek 4x4=12 namesto 16.
    Je pa kar nekaj "popravkov" na listu?!

  5. #45
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Black to so samo "lepotne"napakeSicer pa imaš vse možnosti pritožbe ,kar bi bilo seveda edino prav.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #46

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    V preiskavi rova je zmnožek 4x4=12
    Škoda, da to ne velja za davke

    Ker gre za očitni matematični rebus, bi bilo res utemeljeno povprašat ali je po Kelvinu, Farnheitu ali Newtenu zračunano
    Last edited by deteljica; 2. November 2010 at 10:25.

  7. #47

    Privzeto

    Čestitam ZR7,
    za mene ni druge razlage, kot namerna napaka, ker če že enkrat napišeš 4x4=16, pa potem popraviš na 12, kdo bi lahko odgovoril na to?
    Upam, da odgovorni za to, predvsem sodnika Švegeljeva in Rotar, katera sta tako kršila pravilnik o delu jamarjev, da mi nista dovolila da se psico preiskusi pred zaprto rešetko, da ponovno in dlje slišijo glas, (ker je psica v parih sekundah izgnala lisico iz kotla) in ji dajo zasluženo oceno 4.Ker pravilnik govori, da če nisi siguren npr. v glas moraš dati psu možnost ponovitve. Vendar oni so imeli svojega favorita, kateremu so šenkovali ocene, katere si še daleč ni prislužil. Dobro je to, da so prisotni gledalci med njimi mednarodni sodniki za jamarje videli kakšno nepošteno sojenje je bilo, vendar na ocene ni pritožb!Ni pa bila to edina napaka pri ocenjevanju moje psice, da o krvnem sledu raje ne govorim!
    Upam, da bo na prvem zboru sodnikov, izglasovano, da bo VK za jamarje postala samostojna samo pod okriljem KZS in nič več pod KLPJ, ker sedaj iz članstva izstopajo še zadnji sodniki, kateri so še bili člani do nedavnega in ostala bo še štiriperesna deteljica Švegeljeva, Rotar,Lihtenvalner,Dečman! Od teh 3 naštetih pri podelitvi pokalov mi ni niti eden segel v roke in čestital za rezultat. Imel sem zelo velike pomisleke, da se podelitve sploh udeležim, zaradi krivice na sojenju!

  8. #48

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    Black to so samo "lepotne"napakeSicer pa imaš vse možnosti pritožbe ,kar bi bilo seveda edino prav.
    To bi bile lahko "lepotne" napake na PNZ. Na VUP-u, ko pa je uvrstitev tekmovalca, odvisna od števila doseženih točk, pa se te napake lahko spremenijo v goljufijo, kot pravi Black. Sicer kdo pa na tekmi preverja pravilen seštevek na ocenjevalnem listu?. To običajno storimo šele takrat, ko je tekma končana in smo že zamudili možnost pritožbe. Ocenjevalni list pa dobimo v roke šele pri razglasitvi rezultatov.

  9. #49
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Andrej 50 pa menda znaš brati tudi smeške
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  10. #50

    Privzeto

    Veper.Se opravičujem, smeška sem nehote spregledal. Seveda pa smeško popolnoma spremeni pomen sporočila.
    L.p.

Stran 5 od 9 PrvaPrva 123456789 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •