Stran 3 od 9 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 83

Tema: Terierji 2010

  1. #21

    Privzeto

    Velika razlika je med "strogim" in "napačnim" sojenjem.

  2. #22

    Privzeto

    1) škoda,da ni kaj posneto
    2) PSD povzetek točka ena:sodnik ima vedno prav, točka 2: če sodnik nim aprav, glej točko 1
    3) fono je, čese sodniki ene stroke medsebojno uskladijo glede kriterija

  3. #23

    Privzeto

    Citat deteljica je objavil: Pokaži objave
    1) škoda,da ni kaj posneto
    2) PSD povzetek točka ena:sodnik ima vedno prav, točka 2: če sodnik nima prav, glej točko 1
    3) fino je, če se sodniki ene stroke medsebojno uskladijo glede kriterija....
    se oproščam za tipkarske napake , motnje

  4. #24
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    216

    Privzeto

    nebom komentiral

  5. #25

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Prijatelj je bil na PNZ v Hruševju s svojo terierko. Dejal je, da tako strogega sojenja še ni videl oz. doživel. Večina psov ni opravilo PNZ-ja. Mislim, da je sodil en naš forumaš .

    ampak mene bi pa vseeno zanimalo kako so delali psi,ki niso opravili, zakaj niso opravili in kaj je bilo drugače sojeno kot so očitno pričakovali. Pa ne zato ,da bi razglabljali o tem ali je bilo sojenje v redu ali ne- to naj sodniki med sabo na strokovnih sestankih usklajujejo in razglabljajo o kriterijih, ampak zato da človek,ki se pripravlja na izpit ve kako naj bi izgledalo delo,ki bo dobro ocenjeno in kdaj pes še ni zrel :icon_smile:.
    Ker pametno se je orientirat po najbolj strogih sodnikih. Pol si pa pač vesel,če ni tako zategnjeno sojenje
    Lajko tudi na ZS, če ni za javnost. Ker res me zanima izključno iz vidika šolanja.

  6. #26
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Tudi mene bi zanimalo glede sojenja, čeravno ni velika stvar, da ne bi pes nekaj minut gnal, skočil v vodo in malo zaplaval ko se segreje (saj bi ga moral že strel iz puške segreti pri preizkusu strelomirnosti), lisica mu pa tudi mora dišati, če mu jo le dvakrat pokažeš.(?) To bi bila "prolazna" ocena, a ni tako?

  7. #27

    Privzeto Pnz

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Prijatelj je bil na PNZ v Hruševju s svojo terierko. Dejal je, da tako strogega sojenja še ni videl oz. doživel. Večina psov ni opravilo PNZ-ja. Mislim, da je sodil en naš forumaš .
    Na PNZ sem sodeloval kot eden od sodnikov. Prijavljenih je bilo 10 psov in prav vsi so uspešno opravili PNZ, z III. n.r. celo tisti, ki v rovu niso pokazali nobenega zanimanja za sicer zelo aktivno lisico. In to naj bilo najbolj strogo sojenje kar jih je doživel tvoj prijatelj. Je pa tipično za vodnike, kateri niso sposobni pripraviti svojega psa na PNZ, da za svoj neuspeh krivijo sodnike.

  8. #28

    Privzeto

    Kje je (oz kako se pride, smer iz Vrhnike) kamnolom Pod Čelom pri Vrhniki (tam je to soboto PNZ)?
    Pa če piše ob 8 h , kdaj se ponavadi res začne kaj dogajat ( za gledat , ne za udeležence)?
    Last edited by deteljica; 13. October 2010 at 09:05.

  9. #29

    Privzeto

    Do kamnoloma Pod Čelom je najlažje priti, če iz AC zaviješ levo, ter po cca 200 metrih ( za Petrolom in Renaultovim salonom) zaviješ desno v smeri Stare Vrhnike in Ligojne. Pot nadaljuješ samo naravnost, do kamnoloma je cca 2 km.

    Ponavadi je tam samo zborno mesto, nato pa se gre nazaj čez AC v Sinji gorici in naprej na Barje. Za letos ne vem kako bo, glede na to, da smo oziroma imamo še kar nekaj vode na barju. Sem pa ravno včeraj bil na lovu na travnikih poleg kamnoloma. Videl 6 fazanov in 2 fazanke. Lisjaka sem pa za domov vzel.

    Lp
    Last edited by jazbec; 13. October 2010 at 09:27.

  10. #30
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat andrej50 je objavil: Pokaži objave
    Na PNZ sem sodeloval kot eden od sodnikov. Prijavljenih je bilo 10 psov in prav vsi so uspešno opravili PNZ, z III. n.r. celo tisti, ki v rovu niso pokazali nobenega zanimanja za sicer zelo aktivno lisico. In to naj bilo najbolj strogo sojenje kar jih je doživel tvoj prijatelj. Je pa tipično za vodnike, kateri niso sposobni pripraviti svojega psa na PNZ, da za svoj neuspeh krivijo sodnike.
    Nisem vedel, da je prijatelj tak lažnivec . Ga bom v kratkem obiskal.

Stran 3 od 9 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •